Котомафия• 03 августа 2022
Кто на какую работу устроился за границей?Поделитесь опытом
ГендиреХтор• 03 августа 2022
Вообще не устроилась. Посуду мыть очередь желающих. На завод не пойду, не смогу . Больше вакансий нет.
Мульйонерша• 03 августа 2022
Я в Испании в курортном городе. Знаю английский, испанский в процессе, 3 месяца назад оформилась на бирже труда местной. Пока предлагали только горничной в отель.
Сегодня сержусь• 03 августа 2022
Сначала работала в инет магазине от фабрики,которая производит бытовую химию. Собирала заказы и оформляла транспортные накладные. Потом появилось место в лаборатории на этой же фабрике и сейчас я лаборант.
Марс атакует• 03 августа 2022
Я підтверджую свій диплом, йду з вересня в коледж.
Вже працювала декілька разів в замку, екскурсоводом.
В мене освіта менеджер готельного бізнесу.
Поки що біржа виплачує гроші
Мульйонерша• 03 августа 2022
Ответ дляМарс атакует
Поки що біржа виплачує гроші
Якщо не складно, напишіть будь ласка, яка процедура підтвердження диплому.
Марс атакует• 03 августа 2022
Ответ дляГендиреХтор
А яка у вас освіта?
Мені пропонували але я відмовилась оскільки в мене є диплом і вони не можуть мене відправити на низькокваліфіковану роботу.
ГендиреХтор• 03 августа 2022
Ответ дляМарс атакует
А яка у вас освіта?
Вища, економіст. Мову не знаю.
Марс атакует• 03 августа 2022
Ответ дляМульйонерша
Я не знаю ще)))
Перший крок це мова.
Зараз йду в коледж на поглиблене вивчення англійської, бо якщо водити екскурсії чи менеджером то треба хороший рівень.
Перший крок це мова.
Марс атакует• 03 августа 2022
Ответ дляГендиреХтор
Вища, економіст. Мову не знаю.
Кажіть що хочете йти на вивчення мови і вчіть!Якщо підете один раз на прибирання то так і буде е прибирати все життя:(
Яка мова в країні?
Марс атакует• 03 августа 2022
Єдине що я в Англії, не знаю чи в ЄС такі ж правила.
Але тут не можуть тебе відправляти примусово на низькокваліфіковану роботу.
Тільки з вашої згоди.
Хто має диплом просто кажуть що вчились все життя щоб працювати на улюбленій роботі і мити туалети не хочуть, по закону вам мають надати роботу яка відповідає диплому і ніяк інакше, але так, мову потрібно знати, я маю розмовну, зараз йду на поглиблену.
Тільки з вашої згоди.
ротцвеники• 03 августа 2022
Ответ дляМульйонерша
Ви в Англії? Якщо так то я вам можу розказати.
Не обижаюсь• 03 августа 2022
Ответ дляротцвеники
Мені розкажіть, будь ласка
Не обижаюсь• 03 августа 2022
А як взагалі з тим дипломом? Ви його брали з собою? Чи є де його взяти он-лайн? Наш, український поки
Пожарник• 03 августа 2022
Подруги знакомые: медсестра - уборщицей, экономист - фасовщик продуктов на заводе, таксист - слесарем, менеджер по туризму - расфасовщик воды на заводе, госслужащий - на салатах в кафе, продавец - уборщицей, швея - ухаживает за престарелыми, фармацевт - официантка в отеле. По профессии никто не работает. Это невозможно сейчас.
Stepa_nida• 03 августа 2022
Знакомая адвокат, всей семьей выехали в Польшу, устроилась в миссию ЮНИСЕФ, параллельно еще получила оффер в продажи. Оба оффера получила по итогам собеседования на английском, отправила не один десяток резюме.
Еще одна знакомая выехала в Чехию, там тоже благодаря знанию английского ее взяли помощником консультанта в брендовый бутик.
Остальные все, кого я знаю, за рубежом продолжают работать на своей работе, просто удаленно.
Дона Ко Ко• 03 августа 2022
Ответ дляМарс атакует
Тільки з вашої згоди.
Привіт з Манчестера!
ротцвеники• 03 августа 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Мені розкажіть, будь ласка
Ось тут прирівнюють наші дипломи до англійських.
Не обижаюсь• 03 августа 2022
Ответ дляротцвеники
Дуже дякую, ознайомлюся!
Їм потрібно написати? Розкажіть, будь ласка, як цим користуватися
Чомусь мені в Англії дуже тяжко, хоча мову я знаю більш менш, але ця бюрократія ніяк мені не дається..
ротцвеники• 03 августа 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Дуже дякую, ознайомлюся!
Дивіться.
ротцвеники• 03 августа 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Дуже дякую, ознайомлюся!
Потрібно щоб диплом був перекладений на англ мову, можете їхніми перекладачами користуватися ( вони перекладуть вам) і подаєте заявку, платите і потім вибираєте щоб вам емейл прислали чи поштою. Я вибирала поштою бо хотіла щоб було у мене на руках.
Не переживайте все буде добре трошки терпіння 🥰
Не обижаюсь• 03 августа 2022
Ответ дляротцвеники
Дуже Вам дякую
за такий детальний опис
Так, терпіння не завадить)
І Вам всього доброго
за такий детальний опис Так, терпіння не завадить)
І Вам всього доброго