ЗабежАЛОЧКА• 03 августа 2022

Колишні дружини, підтримайте!

У колишнього чоловіка народилася дитина, я в шоці!
З тією ж коханкою, з якою я його спіймала! Наших 2 дітей він вже 3 роки не бачив, не чув, і не цікавиться, аліменти не платить, зараз вже виконавча направила все до суду! Я сама з 2 дітьми кручусь/верчусь, самотня, а він щасливий собі живе! Де справедливість! Не можу пробачити і побажати їм щастя!
Соображалочка• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Вільний) ні, не моя людина)
Та хоть на кофе сходите. По-дружески) оно для разрядки тоже полезно.

автор ЗабежАЛОЧКА • 03 августа 2022
Ответ дляСоображалочка
Він далеченько живе, але він приїздив до мене)
Mede• 03 августа 2022
Обидно та нічого не поробиш. Забийте.
автор ЗабежАЛОЧКА • 03 августа 2022
Ответ дляMede
Обидно та нічого не поробиш. Забийте.
Аби ж так легко було...
Olenenka_Ter• 03 августа 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А как у вас в личной жизни? Все идеально? Вернее так: вы счастливы?
Все есть,муж,ребенок,если не будет войны и будет больше денег,то да,буду абсолютно счастлива😉
Надежда-728e• 03 августа 2022
Виходьте заміж і не слідкуйте за його життям
Соображалочка• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Нутак! А чого приїздив? Може ви не помічаєте його уваги до вас? Я після розлучення взагалі не помічала чоловіків коло себе. Подружки мене носом тикали, типу ти йому подобаєшься. А я не помічала взагалі. Короче. Спробуйте. Вам треба переступити цей психологічний бар´єр
Слава Українi• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Це взагалі жахливо, співчуваю дуже вам... Як у вас зараз?
Дякую, я вам теж.
Можна сказати нормально.
Слава Українi• 03 августа 2022
Ответ дляБасноплетка
Ужас...как вы это пережили.
Якось, ледь не спилася(

Вишиванка• 03 августа 2022
Ответ дляКолупалочка
Дети вроде как общие, а не только автора.
Ну батя их только сделал, дальше отвалил. Поэтому считаю дети автора, а с бывшего выплаты стянуть и все.
Колупалочка• 03 августа 2022
Ответ дляВишиванка
Автору терпения это осуществить. Детей жалко .
Любимка-анонимка• 03 августа 2022
Ответ дляOlenenka_Ter
Отлично! Тогда гоните плохие мы ли в сторону. Они вам белу принесут, а оно вам надо? Просто будьте счастливы!!
Ашотакова)))• 03 августа 2022
Ответ дляСлава Українi
Якось, ледь не спилася(
Я вас обіймаю!
Слава Українi• 03 августа 2022
Ответ дляАшотакова)))
Я вас обіймаю!
Дякую🙏
Та легко!• 03 августа 2022
Автор, скажу вам одно - на любовь не дают гарантий. Никто не знает как повернется жизнь. Наличие собственных детей никогда не удерживало мужчин от связей на стороне. Вы должны были с этим смириться и отпустить. Но то, что вас это цепляет - говорит о том, что вы до конца ситуацию не отпустили, а должны были. Не живите иллюзиями, не нужно ему ни ваше прощение, ни ваше благословение. Научитесь жить для себя и детей, как это не сложно.
Та легко!• 03 августа 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вы сами выбрали такого мужа. Сами родили от него двоих детей. Сами при разводе оставили обоих детей с собой. Теперь вопрос: почему у вас так плохо в жизни? Кто виноват?
Белое пальто решили проветрить ?
КАПСЛОЧНИЦА• 03 августа 2022
Та таких хіба мало, в подруги колишній вже втретє розвіся,з всіма діти і нікому нічого не платить.Аліменти висять,забудьте як і не було.Я свого позбавила і не хочу згадувати.
Ms. Откровенность• 03 августа 2022
В мене ситуація один в один. Він просився назад, а вона вже вагітна була. Щасливо живуть
Ms. Откровенность• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я незнаю , і чомусь так боляче і обідно
Я вас так розумію. Реально. Я це все пережила... але ні... переживаю й досі

Ms. Откровенность• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я вибачаюсь, це ж не тільки мої діти
Не звертайте уваги. Сьогодні ви, завтра вона. Не можна зврікатися...
Ms. Откровенность• 03 августа 2022
Ответ дляГолодаю
Так вы злая баба, хватает пару предложений прочитать чтоб понять, откуда у вас счастье в жизни то будет? Понятно, что он сбежал к более позитивной женщине.
Дивіться, щоб ваш не втік.
Ms. Откровенность• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви взагалі читаєте що я пишу??? Він НЕ ВІДПОВІДАЄ!
Забийте. Не нав,язуйте йому дітей. Не хоче, не треба
Голодаю• 03 августа 2022
Ответ дляMs. Откровенность
Дивіться, щоб ваш не втік.
У меня всё в порядке. И с самооценкой тоже)
Всегда меня удивляют разведёнки-обиженки своими вот этими ’смотрите’...от вас и уходят потому что вы такие вот, живущие чужими жизнями зануды-поучатели, и главное и дальше не меняетесь, не доганяете что с вами не так
Ms. Откровенность• 03 августа 2022
Ответ дляГолодаю
Ой, не зарікайтеся...
Барабан для взрослых• 03 августа 2022
Обмазати їм двері гівном,хай воняє!
І це не сарказм,я серйозно.
Ви знаєте,де вони живуть?
Попижёновна• 04 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Колишній чоловік коханки подзвонив розповів
Капець ви там що всі під однією ковдрою спите? Нашо воно вам чуже життя? Відпустіть і живіть своім щасливим! Поки не відпустите будете мучатися. В вас вже є щастя- двоє діточок, а відпустите прийде і кохання. Поки ви живете спогадами про минулі стосунки- щастя не буде