ЗабежАЛОЧКА• 03 августа 2022

Колишні дружини, підтримайте!

У колишнього чоловіка народилася дитина, я в шоці!
З тією ж коханкою, з якою я його спіймала! Наших 2 дітей він вже 3 роки не бачив, не чув, і не цікавиться, аліменти не платить, зараз вже виконавча направила все до суду! Я сама з 2 дітьми кручусь/верчусь, самотня, а він щасливий собі живе! Де справедливість! Не можу пробачити і побажати їм щастя!
Вишиванка• 03 августа 2022
Зачем он вам? Займитесь своей жизнью. Ваши дети, это прекрасно, а личная наладится, когда перестанете совать нос уже в чужую жизнь

Сиамская сороконожка• 03 августа 2022
Не прощайте и не желайте, они в этом не нуждаются. А обидами вы только себе хуже делаете!
автор ЗабежАЛОЧКА • 03 августа 2022
Ответ дляВишиванка
Та я навіть не знала що вона вагітна, яким чином я суну ніс у їх життя?
Вишиванка• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
ну как-то ж узнали, явно не из утренних газет?!
ЦыбаФу• 03 августа 2022
Благодарите Бога что говно отпало от Вас
Слава Українi• 03 августа 2022
Треба відпустити та жити далі для себе та дітей. Це вже минуле.
Мого колишнього коханка взагалі завагітніла, коли ми ще були у шлюбі. Вже пофіг.
ротцвеники• 03 августа 2022
Господи, чмо какое...на собственных детей наплевать! А любовница, интересно, как относится к тому, что отец ее ребенка бросил своих двух предыдущих детей...капец, что за люди...
автор ЗабежАЛОЧКА • 03 августа 2022
Ответ дляВишиванка
Колишній чоловік коханки подзвонив розповів
ЦыбаФу• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Как скучно я живу

Физрукая• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
то сходьтесь з ним, якщо ви такими новинами ділитесь
Дедуськина бабуська• 03 августа 2022
Тю....вы думаете они не счастливы без вашего ’побажання’?
автор ЗабежАЛОЧКА • 03 августа 2022
Ответ дляротцвеники
Я незнаю , і чомусь так боляче і обідно
ЦыбаФу• 03 августа 2022
Ответ дляротцвеники
Думает что с ней он будет не такой
Вишиванка• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
пусть так, почему вас это взволновало?! Ваша задача добиться выплат и устроить СВОЮ личную жизнь
Желаю вам, чтоб все получилось.
А поговорить?• 03 августа 2022
Реально, прислухайтесь.
Пробачте і забудьте.
Це не ваше щастя.
Ви загубите не один рік життя на ненависть поки решта живуть і радіють.
ротцвеники• 03 августа 2022
Ответ дляЦыбаФу
Думает что с ней он будет не такой
Глупая, значит...
автор ЗабежАЛОЧКА • 03 августа 2022
Ответ дляВишиванка
Желаю вам, чтоб все получилось.
Мені навіть на побачення нема коли сходити, як влаштувати то
вАлнуюся сильнА• 03 августа 2022
Да, понимаю вас. Такие только плодиться могут. Мало того, что женщину дурил, так ещё и на детей болт поклал. Не знаю, чем думала та мадмуазель его, рожая дитя. Семь раз надо подумать, а не повернется ли этот павлин и к тебе сракой.
Безответственный кобель
Советничаю тут• 03 августа 2022
Да бывшие хорошо живут

Вишиванка• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Всему свое время :) Все у вас будет.
И не забивайте голову чужой жизнью
ПАЦАНКА О• 03 августа 2022
даже не знаю, что вам сказать
вам желаю счастья, трясите с него алименты
автор ЗабежАЛОЧКА • 03 августа 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
даже не знаю, что вам сказать
Дякую
Якийсь такий стан незрозумілий...
Senia2207• 03 августа 2022
Козли ! Підтримую! Схожа ситуація нажаль..але був суд борг вже великий за всі роки ні копійки не отримали ..працює не офіційно ,майна нема .Наразі збираю доки на аліменти від держави ,адвокат каже що так буде більше толку та і ці кошти будуть зтягувати з нього .Я на все плюнула нехай живе як хоче ,взагалі то дитину я народжувала не для нього .нехай соромно буде не мені .А Ви!! Не падайте духом !!Бережіть нерви заради своїх янголят
Любимка-анонимка• 03 августа 2022
Вы сами выбрали такого мужа. Сами родили от него двоих детей. Сами при разводе оставили обоих детей с собой. Теперь вопрос: почему у вас так плохо в жизни? Кто виноват?
Колупалочка• 03 августа 2022
Ответ дляВишиванка
Дети вроде как общие, а не только автора.
Скромняшка• 03 августа 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я незнаю , і чомусь так боляче і обідно
Автор, знашли чого перейматися.
Діти красиві і здорові. Поруч з вами, це безмежне щастя.
Я вам свою історію розповім з колишнім чоловіком за 10 років.
Але трішки згодом, треба їхати.
автор ЗабежАЛОЧКА • 03 августа 2022
Ответ дляСкромняшка
Автор, знашли чого перейматися.
Але трішки згодом, треба їхати.
Дякую, буду чекати! Ми з чоловіком 14 років прожили
вкрации• 03 августа 2022
А вы откуда знаете, что у него ребенок родился?
Мне бывший не помагает, так не то, что про его жен и детей не знаю, я даже не знаю жив ли он)
автор ЗабежАЛОЧКА • 03 августа 2022
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я вибачаюсь, це ж не тільки мої діти
Советничаю тут• 03 августа 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
даже не знаю, что вам сказать
БМ злостный должник алиментов, живёт не париться