Невидимка Майя• 03 августа 2022
Вы считаете что чтобы иметь красивую фигура обязательно нужен зал?
Результат:
вже голосів:
58 (47.15%)
Да
57 (46.34%)
Нет
8 (6.5%)
Другое
Уси-пуськи• 04 августа 2022
Без спорту це просто тіло, а фігура- це красиві форми, підкачані там де треба, тонус м´яз і шкіри
Шопингмонстр• 04 августа 2022
Ответ дляNorthface
Блин неужели в 26 наступает старость, мне 26 было в этом году, страшно 😁
Нет, не старость) начинает заканчиваться кредит здоровья
Ms. Анонимная• 04 августа 2022
Ответ дляБезпринципная
Ну, не скажіть. Наприклад, фігура яблоко, або квадрат дуже на великого пошановувача.
Якщо невелика вага, то і та буде гарна)