Ромашкинная• 05 августа 2022

Кто записывал на руский манер имена типа Кирил, Никита и другие?

Например Кирилл или Никита или Даниил и другие такие имена? Анна для девочек, или Дарья и другие? Кто записывал имена на руский манер, будете что-то менять или как будет? Столкнулась сейчас с этим, и мне не нравится теперь как звучит имя с русским оттенком так сказать
СhanelKa• 05 августа 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А у меня сын Иван. Очень «интересно» мне читать бигборды: «Ваня, а ты сказал маме, что убиваешь украинцев». Ничего менять не собираюсь,». Имя сына нравится. И имя не русское, а славянское.
В мене тато Іван, але ж Іван то давнє слов’янське ім’я і Не розумію теж
«Про Ваньок», в більшості, то зовсім ж не Ваньки воюють… якщо, вже так статистику глянути

Гомосноб• 05 августа 2022
Ответ дляЛасунка
Чому не чипляєтесь до тих, хто називає Ніколь, Домініка, Мішель?
Друг нашої родини із суто українським прізвищем назвав синів Річард і Девід.
Уявляєте, наприклад - Коваленко Річард Іванович і ничого.
Бо це таки варіант ’мамі так сподобалось, що зробиш’. Французи нам не вороги. На відміну від росіян.
КликОЛЬКА• 05 августа 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Сподіваюся, вірю кацапи зникнуть, як найбридкіше зло цієї планети. З всім кацапським. Таке зло не має права існувати.
Совісним кацапам нічого в очі не коле красти, вбивати, зкацаплювати більше 300т років?!
И поэтому вы обсираете имена людей? У наших девочек деток зовут этими именами. А вы бессовестная.
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляЛасунка
Це звісно звучить не дуже, але США і Великобританія наші друзі, а кацапи нас вбивають. Різницю не бачите?
Гомосноб• 05 августа 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
А ваші дівчатка - вони хто за національністю, вибачте?
Я люблю транзисторы• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну добре добре, не хочете перекладати з язика на українську, ніхто не заставляє. Кристина так Кристина. боже який крінж
У мене нема ні Христин, ні Кристин с Крістінами))
Але я приймаю той факт що люди можуть бути з різними вподобаннями. І мама Кристини може не асоціювати ім´я з хрестом, а можливо на честь Агілери назвала доньку))
Русалка на ветвях• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Патріотом бути погано? Я патріотка, які проблеми, кацапня?
Удалено администрацией...
КликОЛЬКА• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я все життя живу у Львові, Іванович Петрових, Сидорових ніколи не зустрічала. То якась кацапська фішка.
Вы прикалываетесь?)) хотя, во Львове их может и нет. Но в остальной Украине есть. Так им теперь менять фамилии?
Ласунка• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
В вас за українську мову в школі 2 було чи що? Яке Нікіта, Даніла і Кіріллл? Це фонетично неправильно
Имена не переводятся.
Пишутся и произносятся так, как записали родители.
Известный футболист Мишель Платини, везде Мишель, а не Михаил, Михайло, Майкл, Мигель или Микаэль.
Это дурацкое правило придумали именно при совке, переводить имена ’братских’ народов на национальный вариант. На первой странице была обязательно русская версия, на второй национальная. Пора уже отойти от диктатуры и навязывания, стать наконец-то по-настоящему демократическим толерантным обществом

Борщец• 05 августа 2022
Данііл записали, а при чому тут російський манер? Це древньоєврейске ім´я. Нічого змінювати не збираюся, бо він всі варіанти імені сприймає. І Данііл(в Миколаєві), і Данило( в западних регіонах), і Деніел (за кордоном)
ШобВам_КакНам• 05 августа 2022
Ответ дляРомашкинная
Ну девочки могла. Больше мужские имена интересно
Мне повезло, сына назвали Вадим.
Что по-русски, что по-украински пишется одинаково.
И фамилия с отчеством тоже - один и тот же набор букв. Отчество - Павлович )))
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Удалено администрацией...
Русалка на ветвях• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Удалено администрацией...
Аргументов больше нет? Понятно.
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Можно приклад Сідорова наприклад з якихось відомих людей? Бо Сидоренків я знаю а Сідорових ні. Може вже поміняли?
Я люблю транзисторы• 05 августа 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Мне повезло, сына назвали Вадим.
То просто ви не креативна)) міг би бути і Вадімом)
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляЛасунка
Имена не переводятся.
Тобто ви спершу кажете що то не кацапські імена, а потім - імена з кацапської на українську не переводяться. Класно)) Рада за вас))
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Аргументов больше нет? Понятно.
з кацапками в мене розмова коротка - за порєбрік.
Русалка на ветвях• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Забавная вы))
ИринаКа• 05 августа 2022
Ответ дляСhanelKa
На нашому боці теж немало Ваньок воює. Мій так точно)

Я люблю транзисторы• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я з центральної України, то маю і подругу Іванову, і одногрупницю Федорову і у доньки однокласницю Сидорову)) і це так перші хто на думку спав, але відомі тільки в вузьких колах
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Забавная вы))
а мені не дуже ’забавно’ слухати від кацапок яка в нас корупція, коли інші кацапи вбивають українців. А про корупцію і беззаконня особливо іронічно слухати від кацапок. Так що - за порєбрік. Слава Україні.
ШобВам_КакНам• 05 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Ага, Вєлєміром та Ратібором не додумалась назвать в 90х )))
В списке были так же вышеупомянутый Кирилл и кажись Макс(им), но в итоге таки Вадим )))
ИринаКа• 05 августа 2022
Ответ дляБорщец
У мене син Данило (укр) і Данила (рос)
СhanelKa• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Якщо взяти старослов’янські літописи, то багато імен звучали по іншому, не так зовсім, як зараз, на сучасний український стиль.

Тому й переводити імена справа невдячна
КликОЛЬКА• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
Наши девочки с форума. Если им нравится называть дочку Алëнкой, а сына Никитой, то они имеют на это право.
СhanelKa• 05 августа 2022
Ответ дляИринаКа
Віримо в наших.
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляСhanelKa

Тому й переводити імена справа невдячна
з якої мови ви хочете переводити імена? Можете уточнити на якій то мові Кіріллл Даніла і Нікіта?
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Альона Нікітавна)))
Ласунка• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
Круто. Шкода, що ваша не така.
Вы зайшли в тему плюватися отрутою? До всіх вже прискіпалися, кожного, хто з Вами незгодний, образити намагаєтесь. Не в назві діло, а в нутрі. У вас воно з душком
Заставляличка• 05 августа 2022
У меня сын Дмитрий. Имя звучит абсолютно ’так’, очень нравится. Никаких оттенков не ощущаю. Вообще обожаю это имя, чаще называем Димитрос