Ромашкинная• 05 августа 2022
Кто записывал на руский манер имена типа Кирил, Никита и другие?
Например Кирилл или Никита или Даниил и другие такие имена? Анна для девочек, или Дарья и другие? Кто записывал имена на руский манер, будете что-то менять или как будет? Столкнулась сейчас с этим, и мне не нравится теперь как звучит имя с русским оттенком так сказать
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Та и вам Героем Слава
А на правду не обижайтесь, все это есть и идеализировать и отрицать не нужно. Я работала в приёмной депутата, когда он был ещё в партии Батькивщина. Поэтому убедить меня в отсутсвие коррупции не получиться
Ого реально з України. А ви прекрасно прикидуєтесь кацапкою, вам треба піти засланкою на кацапські форуми і тролити їх там. Зійдете за свою за милу душу.
КликОЛЬКА• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Нікітачна
Нічого тупішого в житті не чула
Микитівна чудово звучить.
Нічого тупішого в житті не чула Микитівна чудово звучить.
Удалено администрацией...
Борщец• 05 августа 2022
Ответ дляИринаКа
У мене син Данило (укр) і Данила (рос)
У цього імені купа варіантів написання, Данило у нас не танцювало з по-батькові, бо закінчувалось на О і починалось на О, не звучало. Данііл записали. В кінці кінців ім´я це така формальність на папері, бо хто заважає поставити своє ім´я у форму, яка тобі подобається?
В мене вчителька була, всі її називали Рита Семенівна (вона сама всім так представлялася), а офіційно її звали Ауріка Семенівна, але ніхто її так ніколи не називав. Бабуся Галина, а все життя представлялася Ганною, навіть на пам´ятнику вибили Ганна, бо Галина тільки в документах і була.
В мене син вже дорослий, всі його звуть Даня, ніхто ніколи мене навіть не питав, як саме він записаний, я тільки тут дізналася, що це має якесь значення для оточуючих.
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Удалено администрацией...
В мене була однокласниця Орися. Файне ім’я нічого поганого не бачу. Юхим теж норм українською. Я розумію що на язику вам ближчі Нікітічні, Кіріллллавни і Данілавни, але ми живемо в Україні, дітям ходити в школу. Ці імена звучать реально крінжово для сучасних реалій.
Я люблю транзисторы• 05 августа 2022
Я тут щойно збагнула, що кіт то у мене москалюга, бо він Ніколай Івановіч, це що ж Миколою його величати від тепер, тоді зі скороченою формою біда, бо він Нік, то це Мик виходить
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляБорщец
Удалено администрацией...
КликОЛЬКА• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я не знаю что означает слово кринжово. Но я за то, чтобы люди называли детей так, как им нравится. Хотя, к Адольфу, наверное, относилась бы отрицательно))
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
я теж за те, щоб люди називали дідей як їм подобається, використовуючи українські імена, а не кацапські.
Любовь Калистратовна• 05 августа 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Не хочу образити, але співзвучно з ’проносом’.
Пронос це діарея
Що співзвучного?
Зайканалужайке• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
Ірина - нормальна форма цього грецького імені в Україні. Аріна от вже бігає з кружкою за пушкіним в лаптях.
Ім´я Ірина давньогрецького походження, але вони не грецьке, а слов´янське.
Борщец• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Удалено администрацией...
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляБорщец
Удалено администрацией...
Ого, яке з вас лайно полізло. Скарга.
Зайканалужайке• 05 августа 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
причем тут мова? В стране есть нацменьшины, у них есть свои имена и они имеют право ими называть своих детей. Не должны быть все Мыкытами и Пылыпами
Але багато українців записували так своїх дітей.
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляЗайканалужайке
через русифікацію
Я люблю транзисторы• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ого, яке з вас лайно полізло. Скарга.
Удалено администрацией...
Борщец• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ого, яке з вас лайно полізло. Скарга.
Хоч двісті скарг, все одно ніч довга, поки патріотка на ’пособіі’ за кордоном нудиться, можна ще 16 сторінок гавкати
Заставляличка• 05 августа 2022
Ответ дляБорщец
Удалено администрацией...
А ще Микита через декілька років може одружитися на Кирилі. Ото буде патріотична сім´я
Зате онуки з правильними по-батькові
КликОЛЬКА• 05 августа 2022
Ответ дляБорщец
Удалено администрацией...
Грубо, но все по полочкам))
Заставляличка• 05 августа 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Удалено администрацией...
а для меня Матрона. У моей бабушки подружки были - Матрона и Кылына
КликОЛЬКА• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Удалено администрацией...
Ответ дляМеня не звали
А Наталя і Наталія це одне чи різне ? А чи знаєте ви що в українській вимові , яка існувала років 100 тому вимовлчли Гоїрок Гобід , Голія . То чи це те ж саме що і огірок , обід олія ілі разное ?
У меня прабабушка и прадедушка из села Ясногородка, которую основали их уже родители, родом из Киевской области и говорили именно на том украинском, на котором их родители говорили. И не употребляли голии, гоирки и гобиды. Где вы этого набрались? Современные ’ученые’ придумали? )))
ШапкаУшанка• 05 августа 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Мы записали Нікіта.
А ми Илья ,як Ілья,а не Ілля...ну не подобається мені лллля)))
Ухахайкина• 05 августа 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Удалено администрацией...
Так судячи з ’гавкання’ - вона якраз не миру добивається. Тільки щось ’не зрослось’. Всі в темі адекватні і вважають правом батьків називати дітей як їм хочеться, а там клініка в голові. Хоча ні - я думаю їй теж фіолетово, але треба відпрацювати розпал срачу..
Борщец• 05 августа 2022
Ответ дляЗаставляличка
Зате онуки з правильними по-батькові
А може в 14 років, при отриманні паспорту, не питаючи батьків, змінити собі Микиту на Алішера чи Лілпіпа. Або імігрує в Польшу на полуницю і буде там Нікетас.
У жіночки просто тригер. Мовне питання порушили, імена обісрали. Що далі? Здамо Миколаїв, бо його російський потьомкін заснував?
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляБорщец
і мене обзиваєте і на себе наговорюєте, в вас все нормально?
Заставляличка• 05 августа 2022
Ответ дляУхахайкина
Точно. При чем даже срач разжигает слишком уж наигранно
Бубль Гум)• 05 августа 2022
Анна взагалі інтернаціоналне ім´я. Є подруга іспанка Анна та чорногорка(скорочено Ана).
Про інше проблема ніяк не в іменах дітей.
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляКликОЛЬКА
Удалено администрацией...
о рашизм попер.
так так так. Якого миру нема між українцями? Каззочки про 8 лєт дамбілі бамбас чи шо?
В нас нема миру тільки з кацапами. Консерви вскрились.
Заставляличка• 05 августа 2022
Ответ дляБорщец
Гы, у меня старший как раз идет завтра паспорт получать. Я его только что просветила, что он может все себе поменять ))))
Сказал, что его все устраивает ))