Ромашкинная• 05 августа 2022

Кто записывал на руский манер имена типа Кирил, Никита и другие?

Например Кирилл или Никита или Даниил и другие такие имена? Анна для девочек, или Дарья и другие? Кто записывал имена на руский манер, будете что-то менять или как будет? Столкнулась сейчас с этим, и мне не нравится теперь как звучит имя с русским оттенком так сказать
Jhenya_Sh• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Кацапи вбивають наших дітей. Буквально сьогодні знову обстріляли Миколаїв і Харків. І ви ще дивуєтесь чого людям дивно, що деякі так чіпляються за кацапські імена?
Такое впечатление, что вы живете в Харькове или Николаеве. Попуститесь уже с небес благочестия. И отстаньте от людей.

Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляJhenya_Sh
Удалено администрацией...
Флюорография гуся• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ого, яке з вас лайно полізло. Скарга.
Так она все верно вам написала,а вы и сели в лужу .
Без аргументов
Конечно скарга,что ж вы еще сказать можете по теме, раз вас так отбрили чётенько
Лорка-хлорка• 05 августа 2022
Ответ дляольга1972
Вы знаете переоформляла загнан паспорт(Киев) и в предыдущем имя Ольга было написано OLGA^ а в новой транскрипции миграционной службы нужно писать OLHA^^^ и нужно писать заявление что не против изменения имени!!!!
Ви могли написати заяву, що хочете ім´я як у попередньому документі.
Jhenya_Sh• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Це звісно звучить не дуже, але США і Великобританія наші друзі, а кацапи нас вбивають. Різницю не бачите?
Завтра сша или французы придут убивать, и что, всем переименовываться сразу? Это признак комплексов.
Борщец• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
і мене обзиваєте і на себе наговорюєте, в вас все нормально?
Більш ніж. Відпочиваю після робочого дня в своєму рідному місті. Додому добиралася під розриви снарядів, але рада, що можу донатити на ЗСУ, тож працюю поки є змога на користь державі.
А у вас все нормально? Пособіє забрали, що вас так викручує тут? Бо в мене в голові не вкладається, як доросла людина, якій болить за свою державу, шукає ворогів за іменем. Кожен Данііл, Нікіта, Кірілл, і так само Микита, Данило і Кирило в документах записаний як українець. Це все, що треба знати. Це та дитина, за яку сьогодні помер якийсь незнайомий воїн. Який до речі, міг говорити російською. А колаборант з Франика, якого вчора викрили, позиції здавав українською. На фронті воює Нікіта, а під юбкою у Христини сидить Олесь. Якщо і після цього у вас не йокне, що єдиний ворог - кацап з графою національність ’русский’, то мені з вами не цікаво дискутувати. Ви не доросли розумом.
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Без аргументов
боже скільки в вас акаунтів?))
Куда ж без меня• 05 августа 2022
Анна отлично звучит. Ганна это жесть. Не планирую ничего менять.
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляБорщец
Ви що реально мені придумали і пособіє і сина, ваші фантазії вражать

Лгин• 05 августа 2022
У меня Кирило і Дарія(щоб з апострофом не заморочуватись)
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляЛгин
Дуже гарні імена
Лгин• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дуже гарні імена
Дякую
Лорка-хлорка• 05 августа 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Пронос це діарея
Що співзвучного?
Англійською то звучить як Дайарійа.
Аль_де_Барановна• 05 августа 2022
Ответ дляГомосноб
Так походження різниці не має, бо російськощелепнутим Кірілл і Філіпп - красиво, а Кирило та Пилип - чомусь вже ні.
Це прояв багаторічного гноблення укр.мови - оце засилля Єлізавєт, Даніїлов і інших Нікіт. Фаріон коли ще це висміювали, але сміялися чомусь з неї.
Кірілл - це жах, щось з анекдоту про януковича та йолку.
Дежурный по кухне• 05 августа 2022
Ответ дляХдеЯсь?
Я Дар´я по паспорту. російською Дарья, в закордонному Daria. В звичайному житті Даша. Буда знайома Дарина, то вона дуже нервувалася, коли до неї Даша зверталися. Вона і по паспорту Дарина була.
О, а в мене однокласниця була Дарина, всі її звали Даша. Але коли зустрілися вже після школи, то вона вимагала щоб іі називали виключно ’Даріна’ (російською). В мене від Даріни трошки язик ламався
Лисичка-сестричка21• 05 августа 2022
Ми записали Нікіта, бо Микита з по батькові не звучить. Але це було, коли на це люди навіть уваги не звертали. Зараз теж думаю, чи не буде у дитини проблем.
ШобВам_КакНам• 05 августа 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
А на украинском? Микитівна Нікітівна, Микитович Нікітович. Капец, ни то ни то не звучит. Малой только что сказал, что не уверен, что у него дети вообще будут)))
Ну вообще-то по-русски Никитич и Никитична было )))
Борщец• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так, не жаліюся на багату уяву. Але це не уява, а проста аналітика. Син - це абстрактний образ, він вас не стосується.
А сидіння за кордоном легко читається між рядків. Найбільші патріоти, яких нудить від букв І у іменах сидять за кордоном. Ну або в західних регіонах. Бо коли собаці немає чого робити, вона яйця лиже. У вашому випадку, шукає тему, де можна позмагатися за номінацію ’Розумова відсталість року’. Я вас запевняю, ви тільки тут під анонімом така язиката. Бо до війни тільки ’Пакетик треба?’, а зараз і того немає, бо навкруги української не чутно.
Все, біжіть скаржитися, від того у вас все одно розуму не додасться, а я піду спати з почуттям задоволення від того, що хоч хтось напхав вам у панамку в цій темі.
КликОЛЬКА• 05 августа 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
о рашизм попер.
так так так. Якого миру нема між українцями? Каззочки про 8 лєт дамбілі бамбас чи шо?
В нас нема миру тільки з кацапами. Консерви вскрились.
Наверное, вы не читали на днях тему про то на каком языке нужно разговаривать))) иначе поняли бы о чем я.

Меня не звали• 05 августа 2022
Ответ дляJhenya_Sh
У меня прабабушка и прадедушка из села Ясногородка, которую основали их уже родители, родом из Киевской области и говорили именно на том украинском, на котором их родители говорили. И не употребляли голии, гоирки и гобиды. Где вы этого набрались? Современные ’ученые’ придумали? )))
Ні , шановна . В центральнтх регіонах України в селах так говорили бабусі і прабабусі . І якщо ви не чули , то це не означає , що не було . В українській вимові дуже часто слова , що починалися з голосної звучали саме з Г . До речі те ж імя Оля як Голя , проте його не стали так писати , а от саме з іменем Ганна так сталося . Тож вивчайте українську і зрозумієте , чому саме так .
ШобВам_КакНам• 05 августа 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
а если не нравится Кирило маме? или ребенку? Имена вообще то не переводятся.
У меня бабушку звали Таїсія Кирилівна
Вполне нормально, хотя она аж в 20х годах прошлого века родилась, считай 100 лет назад.
Я инженер, меряю от 1• 05 августа 2022
Ответ дляБорщец
ахахаха хто вам взагалі сказав що я за кордоном? заспокойтесь. І де ви живете, що навколо вас української не чути. В одесі чи шо?