ТАЗератти• 06 августа 2022

Все что надо знать о психологии человека

Вот так и боремся.
Настасья Пицун• 06 августа 2022
Шо це, про що мова, з ким боритесь
Ваш психотип тема теж показала)))

Мадам БрЮшкина• 06 августа 2022
Ми проганяємо росіян і саме це нас бентежить, а не якісь міфічні зради в когось в думках
Брызжу ядом• 06 августа 2022
Чрому перегляди занеспокоєні, може просто цікаво, до чого ці маніпуляції?)
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
Проганяти росіян і водночас шукати уколи від сказу ідея погана.

З війною тільки гірше.
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляБрызжу ядом
Там коментарі та лайки для просування)
Запароленое одеяло• 06 августа 2022
безпритульних собак треба усипляти
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
безпритульних собак треба усипляти
Мало хто згодиться і буде вважати це живодерством, треба вводити нові закони!
Мадам БрЮшкина• 06 августа 2022
Ответ дляТАЗератти

З війною тільки гірше.
напишіть резюме в міністерство здоровя, я серйозно, якщо відчуваєте потенціал і силу, то направте це все в розвиток країни, а не в критику.
Зміни починаються з самого себе а не з критики сумнівного характеру, я безмежно вдячна всім хто причетний до того, що моя держава ще Украіна і без чужого миру, хоч і поки частково, але перемога то питання часу і зсу за іх працю, а таких як ви завжи хочеться спитати, а що ви особисто, крім накидування тут на форумі зробили для того, щоб було краще?
Запароленое одеяло• 06 августа 2022
Ответ дляТАЗератти
ну й нехай, це буде гуманніше, ніж напівголодними їх десь тримати. а закони які??? утримувати за бюджетний рахунок? дітей нема грошей лікувати...

автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
А де ж потім дітей лікувати від сказу?

Або як дітям ходити по вулицям, поки є така проблема? При мені трилітку чуть не загриз пес, просто бігли гуртом і гавкали.
Запароленое одеяло• 06 августа 2022
Ответ дляТАЗератти
А де ж потім дітей лікувати від сказу?

так кажу ж, усипляти всіх бродячих собак
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Таку петицію не будуть підписувати, вважаючи, що це не гуманно.

Хоча якщо порівняти тортури з голодом та замерзанням взимку. Але ж я не поясню, тільки хейт отримаю.
Запароленое одеяло• 06 августа 2022
Ответ дляТАЗератти
ну й нехай це я мала на увазі живодерство, але ж то не є ним, усипляння то гуманне ставлення як на мене
Запароленое одеяло• 06 августа 2022
Ответ дляТАЗератти

шкода, бо інакше ніколи не позбудемось зграй бродячих злих голодних великих псів
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я маю надію і намагаюсь хоч якось боротись(
Из ДОМа-2 Я• 06 августа 2022
Може тому що кожна петиція 80грн?
Мені не жалко, але у мене зараз тільки налічка, а на карті 0!
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Може тому що кожна петиція 80грн?
Петиції безкоштовні)
Ms. Скромность• 06 августа 2022
Это точно))) но вы все равно не опускайте руки. Постите везде, где только можно. Вы - молодец!
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляMs. Скромность
Спасибо большое! Я думаю, буду бороться примерно 88 дней, каждый день может случиться чудо и петицию заметят блогеры, например.

Пока тихо делаю видео для тикток и пишу твиты

Советничаю тут• 06 августа 2022
У вас такая дурная подача и риторика, что делов не будет, мисс Претензия
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Я рассчитывала на молодежь, это в стиле современных мемов)

Может, вы что-то предложите получше, мисс Критик?
Советничаю тут• 06 августа 2022
Ответ дляТАЗератти

Сорри, Если б могла, то предложила бы У меня эта тема больная, я только за этот движ. Потому что всю жизнь животные с улицы.
Lyucia2• 06 августа 2022
Не підпишу, бо підхід живодерський. Починаємо з тварин, закінчуємо людьми. Я проти.
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляLyucia2
В чому живодерство? В реєстрації тварин? Про евтаназію ні слова.
Lyucia2• 06 августа 2022
Ответ дляТАЗератти
Не в реєстрації, а в підході до вирішення проблеми. Чи це не Ваша тема про вулиці для людей? Не бачу вже ту тему, але там я відповіла, з чого потрібно починати, щоб не було безпритульніх тварин на вулицях.
автор ТАЗератти • 06 августа 2022
Ответ дляLyucia2
Моя, її видалено, бо була промо і набрала достатню кількість переглядів.