Коли читаю новини про нові звірства росіян проти нас , я починаю думати про те, як вони будуть дохнути за це....
Ответ дляlena te
А что сегодня что-то новое было?
Прочитала в новинах ,що утримують в заручниках вагітну лікарку .згадала про свої вагітності не дуже прості .токсикоз до 9 місяця і ще багато чого ...
І душа болить за цю дівчину .
А головне хоча б зробили вигляд ,що вони не людоїди але ні ...
І душа болить за цю дівчину .