Неугомонная• 08 августа 2022

Кидалово від приватбанка

Зимою була акція від приватбанку і мастеркард: потрібно було купувати різні товари, грати в гру, отримувати кілометри і подорожувати по містах. За це можна було отримати призи і грошові винагороди. Акція закінчилась 18.02.22 і виплати мали прийти протягом 2-х тижнів. Зрозуміло, що з початком повномасштабної війни виплати призупинили, повідомлення про призупинку, до речі, прийшло через місяць, якщо не більше. Ну ок, чекаємо. Зараз вони анонсували нову акцію за оплату комунальних послуг. Ну думаю, запитаю в підтримки чому ж не виплачують за стару акцію. Нижче скину скріни нашої розмови з оператором. Я так розумію, вже нічого не дочекаюсь від них, а в мене там до речі, мало б бути 750грн виграшу...
Оператор посеред розмови спершу ініціювала завершення спілкування, я нажала продовжити. Потім в кінці нічого не відповівши, не спитавши "чи можу я вам бути ще чимсь корисна" просто виключила чат. Ось так 🤷🤯
автор Неугомонная • 08 августа 2022
Двічі скинула другу сторінку, ось перша

Любавишна• 08 августа 2022
Реалии, будут всё списывать на войну.
автор Неугомонная • 08 августа 2022
Ответ дляЛюбавишна
Реалии, будут всё списывать на войну.
Так нову акцію під час воєнного стану придумали, а за стару не розрахувались...
harchushyn• 08 августа 2022
Автор,а що ви хочете від консультанта?
Він вам надав достовірну інформацію.

Так ,нелогічно це. Але керівництво прийняло таке рішення. Вас поставили тепер до відома-виплат не буде.
Ваше право-зробити висновок і не брати участь в наступних акціях.
vahvubor.com.ua• 08 августа 2022
мастер карт не работает функционал с момента войны- именно если нужно карту удалить у них и т.п. - сайт их работает, а вот функционал внутренний нет! поэтому и кидалово. 6 месяцев не могу карту у них удалить(
75В• 08 августа 2022
Мастеркард киданул всех по полной
Была программа подарки от банков, в прошлом году за баллы получила мясорубку и мультиварку
В этом насобирали на кофемашину, дочка о ней мечтала, не успели заказать - 230 тыс.баллов просто аннулировали .
Твари
ovita• 08 августа 2022
Ответ для75В
Мастеркард киданул всех по полной
Твари
Каким образом вы набрали столько баллов?

Отчебучкина• 08 августа 2022
Бляяя
Навчіться приймати по факту речі.
А ви хочете просто емоціювати. Тріпати собі і іншим речі
75В• 08 августа 2022
Ответ дляovita
Оплачивала картой приват мастеркард все покупки. Байер
katrusia-52• 08 августа 2022
А за коммунальные что предлагают?
Это наверное акция, чтоб хоть что-то оплачивали
автор Неугомонная • 08 августа 2022
Ответ дляkatrusia-52
А за коммунальные что предлагают?
Треба 5 оплат зробити за місяць. У мене стільки не виходить, то я не виникала. Якісь подарункові сертифікати
автор Неугомонная • 08 августа 2022
Ответ дляОтчебучкина
Бляяя
Навчіться приймати по факту речі.
Я хочу конкретики.
автор Неугомонная • 08 августа 2022
Ответ для75В
Мастеркард киданул всех по полной
Твари
То це виходить, не ПриватБанк, а мастеркард киданув?
Ширли-Мырли• 08 августа 2022
Я всегда думала, что дураков нет, которые на все эти розыгрыши ведутся
75В• 08 августа 2022
Ответ дляНеугомонная
Честно говоря я не поняла( я писала в поддержку мастеркард,чтоб уточнить, то они ответили - к сожалению ваш банк отказался от участия в программе
А по теме если б не куча клиентов с картами приват,то я бы дала от них драпака - самый галимый банк,с отвратительным сервисом, не дорожат клиентами , короче
75В• 08 августа 2022
Ответ дляШирли-Мырли
это не розыгрыши, это программы вознаграждений от платежной системы Мастеркард, если вам это о чем-то говорит
фан L.O.S.T.• 08 августа 2022
Но кредити, требуют платить (у меня нету,но знаю,что банки уже требуют и коллекторы работают)
И ещё оператор какая-то хамка. Общалась не как специалист
автор Неугомонная • 08 августа 2022
Ответ для75В
Співчуваю. Я про таке і не знала, якби участвувала в такій програмі, то звичайно, дуже б розстроїлась, не отримавши винагороди((
Стрекозей• 08 августа 2022
Я вообще не понимаю кто пользуется этим говнобанком ещё? Банк кидал и ворья

Пургену мне• 08 августа 2022
Ответ дляНеугомонная
Ну, а що ви хотіли від Беня-банку?
Malinka111_• 08 августа 2022
Ответ дляkatrusia-52
А за коммунальные что предлагают?
так там комиссию нужно платить )
Пургену мне• 08 августа 2022
Ответ дляkatrusia-52
А за коммунальные что предлагают?
правильно, як там в казочці про Буратіно? ’Покуда есть на свете.....’
Пургену мне• 08 августа 2022
Ответ дляШирли-Мырли
Правильно, гріх лохів і любителів халяви не використати)))
автор Неугомонная • 08 августа 2022
Ответ дляСтрекозей
А який банк краще? У всіх свої нюанси...
До речі, у чоловіка підключено смс-інформування, йому чомусь не приходили смс-ки за поповнення і витрати з карти. Так раніше було 5грн, а тут в цьому місяці зняли 20грн без попередження
Отчебучкина• 08 августа 2022
Ответ дляНеугомонная
Я хочу конкретики.
Вам її надали.

Виплат по зимовій акції не буде.
Незважаючи на це розпочинається Нова акція , по якій призначені виплати.
Фиона Шрековна• 08 августа 2022
они после начала войны стали работать просто омерзительно, в поддержку попробуй достучись, приложение глючит жутко. Думаю менять банк
Фиона Шрековна• 08 августа 2022
Ответ дляОтчебучкина
Бляяя
Навчіться приймати по факту речі.
щоб бути терпілою?))
супер позиція
katrusia-52• 08 августа 2022
Ответ дляНеугомонная
Подключайте на Вайбер, там бесплатно.
Тоже маме меняла.
автор Неугомонная • 08 августа 2022
Ответ дляОтчебучкина
Вам її надали.

Виплат по зимовій акції не буде.
Конкретно ж не написали, що не буде виплат. Написали, можливо пізніше виплатять.
автор Неугомонная • 08 августа 2022
Ответ дляharchushyn
Автор,а що ви хочете від консультанта?
Він вам надав достовірну інформацію.

Ну от і я попереджую інших людей, що може бути така от ситуація.