Неугомонная• 08 августа 2022
Кидалово від приватбанка
Зимою була акція від приватбанку і мастеркард: потрібно було купувати різні товари, грати в гру, отримувати кілометри і подорожувати по містах. За це можна було отримати призи і грошові винагороди. Акція закінчилась 18.02.22 і виплати мали прийти протягом 2-х тижнів. Зрозуміло, що з початком повномасштабної війни виплати призупинили, повідомлення про призупинку, до речі, прийшло через місяць, якщо не більше. Ну ок, чекаємо. Зараз вони анонсували нову акцію за оплату комунальних послуг. Ну думаю, запитаю в підтримки чому ж не виплачують за стару акцію. Нижче скину скріни нашої розмови з оператором. Я так розумію, вже нічого не дочекаюсь від них, а в мене там до речі, мало б бути 750грн виграшу...
Оператор посеред розмови спершу ініціювала завершення спілкування, я нажала продовжити. Потім в кінці нічого не відповівши, не спитавши "чи можу я вам бути ще чимсь корисна" просто виключила чат. Ось так 🤷🤯
75В• 08 августа 2022
Ответ дляФиона Шрековна
они после начала войны стали работать просто омерзительно, в поддержку попробуй достучись, приложение глючит жутко. Думаю менять банк
да, у меня карта вип,так на том консьерж меня футболят,как школяра ,хороший вип вышел
Стрекозей• 08 августа 2022
Ответ дляНеугомонная
А який банк краще? У всіх свої нюанси...
До речі, у чоловіка підключено смс-інформування, йому чомусь не приходили смс-ки за поповнення і витрати з карти. Так раніше було 5грн, а тут в цьому місяці зняли 20грн без попередження
Лучше уж ощад.