08 августа 2022

Хто знає про це або бачив вже. Шок контент.

Не можу знайти більше інформації про це крім того,що в телеграм каналі написали,що це в Луганській області і все.
Орки знову щось звичне для себе роблять,тільки не зрозуміло чи з військовими чи з цивільними...
показать весь текст
Businka_05 09 августа 2022
Ответ дляНочка_темная
Висока травинка одна.Якщо підійти ближче чи знімати вище трави,чи з ракурсу, де висока травинка не в кадрі .то її не буде видно.Чи ви бачите десь землю без трави та з травою на фото?По вашому,це постановка і хтось зняв без трави а потім схаменувся,почекав, поки виросте трава, сфоткав ще раз і кинув в люди?Попасну захопили на початку травня,тобто,на вашу думку,якщо не постановка,без трави це фоткали наші воїни, це все висіло аж поки не виросла отака трава,потім сфотографували рашисти(і це все не зіпсувалося за декілька місяців),,дістали десь фото,яке робили наші без трави,об´єднали і пустили в світ?А відео з канцелярським ножем вам теж підозріле?Яке тільки сильне у людей бажання виправдати рашистську мерзоту буває
Там куст на втором скрине чуть ли не по высоте забора. Не пишите чушь. Между фото, если оно реальное, даже не неделя разницы.