Чи хтось замовляв чи користувався Універсальною подарунковою картою (та, що ніби діє в багатьох мережах)? Хочу на подарунок придбати. Хвилююсь чи це не Лохотрон якийсь. Знайшла на сайті Onecard.
Ответ дляRemensa
Шо це за карта?
Сама не знаю. Вибирала подарунковий сертифікат в магазин Еву чи Мей ап щоб подарувати. Знайшла наче сайт, де замовити можна сертифікат, який діє у багатьох мережах. Ось хочу і поцікавитись, якщо куплю і подарую чи не буде потім мені соромно?!
Ответ дляAvianna
giftmall нормальные, делали заказ у них
Дякую дуже за відповідь!