Катруся 22• 09 августа 2022

Універсальна подарункова карта, підскажіть будь ласка

Чи хтось замовляв чи користувався Універсальною подарунковою картою (та, що ніби діє в багатьох мережах)? Хочу на подарунок придбати. Хвилююсь чи це не Лохотрон якийсь. Знайшла на сайті Onecard.
Remensa• 09 августа 2022
Шо це за карта?

автор Катруся 22 • 09 августа 2022
Ответ дляRemensa
Шо це за карта?
Сама не знаю. Вибирала подарунковий сертифікат в магазин Еву чи Мей ап щоб подарувати. Знайшла наче сайт, де замовити можна сертифікат, який діє у багатьох мережах. Ось хочу і поцікавитись, якщо куплю і подарую чи не буде потім мені соромно?!
Найкраща• 09 августа 2022
Лучше сертификатов обычные деньги
Avianna• 09 августа 2022
giftmall нормальные, делали заказ у них
автор Катруся 22 • 09 августа 2022
Ответ дляAvianna
giftmall нормальные, делали заказ у них
Дякую дуже за відповідь!
итн• 09 августа 2022
Пользовалась сертификатом onecard дважды. Один раз в Комфи, второй раз в Эпицентре. Это точно не лохотрон. Дарили на работе.
ALenushka505• 09 августа 2022
Не лохотрон. Завжли отримую такі
автор Катруся 22 • 09 августа 2022
Дякую за відповіді!