Слава Українi• 09 августа 2022

Збір речей для ВПО, можливо хтось шукає кому віддати речі

ГО "Кенгуруш" організовує збір речей, які придатні для повторного використання, для подальшого відправлення сім´ям ВПО по всій Україні та малозабезпеченим родинам.

Головна умова — все повинно бути чистим та справним.

Щоб допомогти, можна:
🔹 Принести речі на проспект Миру 15а (Київ) ВТ-НД 10:00-19:00
🔹 Відправити Новою Поштою: 251 відділення, Київ, +380 67 458 1003 Озкан Євгенія.
🔹 Передати на таксі (водій повинен занести у приміщення): проспект Миру 15а, Київ ВТ-НД 10:00-19:00.
🔹 Головна умова — за доставку сплачує відправник.

Приймають:
— Чистий, випраний дитячий та дорослий одяг, взуття
— Підгузки, пелюшки, серветки, рушники
— Іграшки (в тому числі м’які), дитячі книжки, набори для хобі, розмальовки
— Книжки, журнали
— Cлінги, радіо-няні, пляшки, стерилізатори, набори для годування
— Посуд, скляні банки, дрібну техніку, коляски (ОБОВ’ЯЗКОВО в повністю справному та чистому вигляді)
— Набори для різних видів спорту
— Продукти: крупи, печиво, цукор, чай, кава та інше
— Медикаменти, ліки з придатним строком використання
— Канцелярію, засоби гігієни, миючі засоби, ліки
— Будівельні матеріали
— Подушки, ковдри
— Інші речі, що придатні для ефективного використання.
Стрекозей• 09 августа 2022
гарна умова щодо відправлення за свій рахунок НП, особливо коляски, банки, ковдри...

Масяня Я• 09 августа 2022
Ответ дляСтрекозей
Может кому-то 100 грн за отправку роли не сыграют.
Я обычно отправляю за свой счёт, но помогаю конкретному человеку.
Масяня Я• 09 августа 2022
Автор, а как люди получают необходимые вещи из Вашего фонда? Какие условия?
Стрекозей• 09 августа 2022
Ответ дляМасяня Я
згідна, краще адресна допомога конкретній родині
Файна_зупка• 09 августа 2022
Ответ дляМасяня Я
Ой. Я тут отправляла впо. Одну вещь, дорогую, в идеале. И чтоб за почту не платили. А хотя бы спасибо написали.

Как-то..... помогают, помогают, и еду торбами, и вещи, и фрукты, ягоды. На днях смотрю, фонд у нас счастливо....прокладки для беженцев....ептель. Может пора бы беженцам на работу устроиться.
Nightbringer• 09 августа 2022
всё понятно,но не думаю,что при таких требованиях много будет желающих помочь.
сама видела из окна около мусорника пять огромных тюков одежды.
не скажу в каком виде она была,но впо могли бы и сами постирать и зашить.
большинство не в землянках живут.
вряд ли кто даже стиранное оденет без того,чтобы не перестирать самим.
Масяня Я• 09 августа 2022
Ответ дляФайна_зупка

Я отправляла здесь девочкам одежду - благодарили, все ок.

Масяня Я• 09 августа 2022
Ответ дляNightbringer
большинство не в землянках живут.
Вы бы сами носили одежду, которую нужно зашить?
Имейте уважение к людям.
Nightbringer• 09 августа 2022
Ответ дляМасяня Я
Имейте уважение к людям.
если бы они ходили с голой ж,то и зашили бы и постирали.
это не лохмотья,а одежда,которую надо привести в нормальное состояние.
не такие господа носят в швейные ателье ремонтировать одежду.
Масяня Я• 09 августа 2022
Ответ дляNightbringer

Выздоравливайте.
Nightbringer• 09 августа 2022
Ответ дляМасяня Я

Выздоравливайте.
я то здорова,а вы не забывайте вовремя принимать таблетки.
Кактус из кожезаменителя• 09 августа 2022
Ответ дляNightbringer
Хоть бы вас не коснулось то, что коснулось нас. Молитесь.
У меня из собственных вещей только одна смена одежды, все остальное в пунктах помощи для ВПО брала. И да, нитки и иголки, простите, не привезла из Мариуполя. Как и высокооплачиваемую работу, чтобы хватило на съем жилья, на необходимое для себя и дочери, а также на прокладки и швейные принадлежности.