Мудробаба• 09 августа 2022
ОЛХ доставка новою поштою підкажіть
Хто оплачує доставку товару ОЛХ доставкою новою поштою,якщо я відправлю річ за 100 грн,а покупцю товар наприклад не підійде,то назад я оплачую доставку чи ОЛХ?
Дякую.
Мудробаба
• 09 августа 2022
Велике дякую! А то укр поштою я знала що ОЛХ,а новою ще не відправляла..
Я_готова_ко_второму• 09 августа 2022
Так само. Там лише якщо по акції товар від 500 і до 5 кг. То там комісію беруть з продавця. Але у мене в одному випадку взяли 30 грн в іншому нічого....
Але комісія береться тільки якщо товар забрали