Из Харькова хочет выехать одинокий пожилой мужчина. Сам может ходить и себя обслуживать.
Есть ли какие-то варианты бесплатной эвакуации или уже ничего?
shtasja13@• 10 августа 2022
Ответ дляD_T
А как их искать? Может группы какие-то?
Спробуйте звернутися ось сюди:
Вони самі займалися евакуацією. Якщо зараз ситуація змінилася, можливо, підкажуть, де шукати далі.
Успіхів вам у пошуках!
Ответ дляshtasja13@
Спробуйте звернутися ось сюди:
Успіхів вам у пошуках!
Я позвонила, да эвакуация есть и бесплатно. Большое спасибо.
Вот так вот Вы одном сообщением изменили незнакомому дедушке судьбу :)) наконец-то он решился.
shtasja13@• 20 августа 2022
Ответ дляD_T
От і чудово!
Сподіваюся, що вже виїхав той чоловік:)
shtasja13@• 20 августа 2022
Ответ дляD_T
Дякую!
Насправді я щиро вірю й вважаю, що в ситуації тотальної біди, як у нас в Україні зараз, - немає ЧУЖИХ людей. Можеш бодай чимось допомогти комусь - просто зроби це. Моя подружка - співпрацює з цією ініціативою на безоплатних засадах, тож мені не шкода поділитися такою важливою інформацією з тими, хто того потребує!
Обіймаю вас!
Вистояти й перемогти нам усім!
Обіймаю вас!
Вистояти й перемогти нам усім!