Який актуальний перелік документів зараз потрібен, щоб 100% отримати студентську візу в Польщу? Зокрема цікавить "Документ для доказу фінансової спроможності студента", при тому шо кредитки зараз не видають. Яка взагалі сума потрібна на цей момент часу? Хто недавно стикався, підкажіть будь ласка
Espresso_caffe• 10 августа 2022
а зачем она вам? вьезжайте и получайте песель, до 23 августа 2023 года будете официально находиться в Польше, позже подадитесь на побут
А у вас уже є лист з навчального закладу, де написано, що дитина зарахована?Бо на його основі раніше видавали, ел. повідомлення не підходить.
Картку можна відкрити таким чином.Яке місто польське найближче до вас.Запишіться в ел. запис на отримання песеля (польський індиф.код). Виїжджаєте з дитиною в той день, приходите, заповнюєте анкету(візьміть фото дитини, як на візу) , потрібен ваш паспорт та дитини-закордонні , отримуєте песель.Купуєте і реєструєте тел.картку дитині. Заздалегідь дізнаєтесь, який польський банк відкриє картку дитині, але, якщо дитина неповнолітня-не має 18років, усе робиться з одним з батьків чи опікунів.Тел. картка потрібна, щоб дитина змогла активізувати свою банківську картку.От і будете вже мати картку для відкриття візи. Ми песель, картку -зробили все за день на минулому тижні.Але робили картку на майбутнє для стипендії, а не для візи.Якось так.