Стеклянная мышь• 10 августа 2022

Намалювала я кухню...

Кухня маленька, 2.5 на 2.7, сам кут 2.5 на 1.7 це до ремонту, тому зеленим помітила тумби які можна звузити , біля них ще газова труба проходить, теж десь мінус 5 см
Під мийку хочу окрему тумбу, аби там стояли лише сміття, засоби для миття посуду, віник
А в кутовій хочу зберігати ємності з картоплею , борошном, цукром, мені здається так більш раціонально використовувати цю тумбу
Коротшу сторону думаю зробити якомога вужчою, десь 50см, якщо вийде, то і 45
Кухню думаю купувати модульну, так дешевше ніж на замовлення, шафи розпашні теж задля економії
Поверхня і духовка газові, вбудовані, пмм вже є, не вбудована, поки так і буде, просто поставлю під загальну стільницю
Холодильник зараз живе в коридорі, не знаю чи переїде до кухні, по картинці наче і поміщається, але чи буде зручно на практиці не знаю.
Буду дуже вдячна за критику і зауваження, можливо є приклади вдалих кухонь зі схожими розмірами
Бамбарбия! Кергуду.• 10 августа 2022
5я понравилась.

автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляТракторні війська
Раковину задвиньте в кут, щоб дати більше місця праворуч від плити. Плиту відсуньте на 40, бо на 30 і каструлю не причепиш, а захочеться. Таким чином, біля плити з´явиться робоча прверхня. В нижні тумби треба або ящики або карго, бо інакше при цій глибині вони дуже незручні. Столешня має чітко торкатись стін, під трубу можна зробити пропил під час монтажу.
В мене схожа за розмірами кухня. кухня
Так там нижніх тумб практично немає
1 на 60 см під
мийкою- технічна, 2 кутова, то склад, на низу картопля, зверху борошно, цукор
Тобто я туди не буду по 5 раз на дні заглядати і кутова, вона мілка, туди думаю поставити техніку дрібну
Спрошу_ка_я_у_мужа• 10 августа 2022
Боковые открытые - точно убрать. Все ручки поставить вертикально (первое, что бросилось в глаза - очень не красиво, разнобой)
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляPmB
Ощущение что здесь не подоконник поднят а столешница опущенвъа на один уровень . Это крайне неудобно . Спине хана.
Може бути, в мене якраз на нормальному рівні
То просто приклад як я собі уявляю стільницю замість підвіконня
Olga_72• 10 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
от ви...ну от заходите до кухні і він зразу справа, за ним мийка (кутова), потім невелички проміжок а за нею вже плита, потім знову проміжок кутовий і починаеться - підвіконня -барний стіл, а на стінці зліва той столик відкидний, його доречі наші роблять ще https://prom.ua/ua/Otkidnye-nastennye-stoly.html)
Что то мне подсказывает, что на такой маленькой кухне обеденный стол часто становится вторым рабочим. Особенно если несколько блюд не в пароварке. Я за стандартный стол.
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляАдминко
Не берите накладные мойки. Это выглядит трэшово и грязь разводиться. Раскашельтесь на столешницу и врезную мойку. Так же и пмм.
И угол кухни убирите. У вас очень узкий вход остается. Лучше вдоль одной стены и до потолка шкафы. Сделайте на заказ. Меньше да лучше.
Згодна з приводу накладної мийки, але ж до неї стільниця коштує як вся моя майбутня кухня разом з начинням )
Під стелю не вийде, там ребро перекриття виступає, то шафки будуть глибиною з 10 см, або 30, але будуть нависати над головою і тд, і тп
Теж хотіла би пряму кухню , без цих кутів , але якби ж вона була шириною хочаб 3.5 м
Rikitikitavi_2022• 10 августа 2022
Ответ дляOlga_72
я тоже, но при таком малометраже мне было бы удобно сделать из подоконника стол-барный- продолжение столешницы, а с дитем можно посидеть и за откидным покушать, но это мое личное, я просто жила в малометражке где этот чертов стол постоянно был, это ад, хоть бы уже уголовым полукругом додумались мои сделать, но нет надо было ставить этот чертов метр на метр в угол
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляКидстаффовка
Не робити той куток скошений. Він псує увесь вигляд і дешевить. Робіть рівно. Ну і відкриті полички фу фу фу.
Буду гепатися щоразу об куток, я себе знаю
Писала вже, відкрита буде лише одна, ари вході
Зелені, то буферні, залежно від того скільки см залишиться, буде карго або взагалі заглушка
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляКрошка Енот
Подбайте, щоб посудомийку запхнути під стільницю, тоді матимете кусок робочого стола.
Якщо кухня на замовлення, то цей момент наголосіть.
Дякую
Писала в старпості що пмм стане під загальну стільницю

Тракторні війська• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Так там нижніх тумб практично немає
1 на 60 см під
Все можливо. Щоб унаочнити собі креслення, сходіть в епік або салон кухонь і помацайте таку кухню вживу.
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
холодильник в них стоїть зразу справа від двері, потім мийка- вам рекомендую робити кутову мийку, а далі вже як на вашому фото+від стени можно повісити стол-трансформер відкидний як в ікеї отакого плану https://www.ikea.com/ua/uk/p/norberg-norberg-stil-...
Дякую
Одразу біля дверей точно точно ні, краще в коридорі тоді
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Все, зрозуміла
Просто Ви сказали що там де в мене мийка , а мийка в мене посередині, тому не доходило що Ви мали на увазі біля дверей)))
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Счетчик газа есть/будет?
Поки немає,якщо буде, то там де зелені шафки
Дякую, врахую
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
5я понравилась.
Дякую, то все одна і та ж, тільки без холодильника і з ним)
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Дякую, буду знати про ручки
Навіть уваги не звернула!
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляТракторні війська
В епік ходила і в табуретку, навіть проект зробили, якщо цікаво, то покажу
Але мені геть не сподобалося
Може я якась не така, але не хочу по тих проектах і все тут
Тому малюю поки сама, а потім піду до них хай правлять з технічної сторони
ГейТуда• 10 августа 2022
Напишите размеры окна и двери, габариты холодильника. Дверь начинается от угла? Духовка должна быть на полу?
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляГейТуда
Вікно від відкоса до відкоса шириною 135 см, від кутка де може буде холодильник до відкоса 88см
двері разом з одвірками-94 см
Сам прохід 78 см
Духовку думаю стандартно поставити щоб стільниці більше було
Шальная коклетка• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
мы срезали сами углы у готовой кухни в верхних шкафчиках под ребра эти, блин, вспомню, вздрогну :-))

Шальная коклетка• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
мы стол изготовили сами, у нас видимо ширина еще меньше, глубина холодильника + полностью открытая дверца холодильника + ширина стола - вот и весь размер кухни :-)))
табуретки под столом
углы стола скруглили и по горизонтали и по вертикали :-)))
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
Ми в кімнаті так різали, добре що там суцільна шафа, а не як і кухні, купа коробочок
Шальная коклетка• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
готовые верхние шкафчики только такой высоты были :-(
пришлось извращаться
Шальная коклетка• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Але мені геть не сподобалося
а что предложили, интересно :-)
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
табуретки под столом
У нас зараз під вікном стоїть плита, стіл метровий поздовж вікна,потім під стіною кух лавка м´яка з ящиком для зберігання
То є місце сісти за стіл на лавці, і біля плити норм мені в той час стояти
А перед столом ще й стілець стоїть
Якщо напишу ще скільки всього там стоїть, і мені не те що добре, але терпимо, то будуть вимагати фото, а я його точно не дам)
Звісно всі мріють про велику кухню, про купу шафок, карго, виїзних полиць, підйомних елементах на газ ліфтах, і щоб блюм, акрил, граніт.
Але ж не завжди наші бажання співпадають з можливостями, тому є як є, і робимо що можемо.
Особисто я вмію радіти тому що маю, не впадати в депресію і заздрощі бо в когось більше, краще, дорожче.
Мені головне що є та кухня і аби ми там були здорові, щасливі і мали з чого готувати, а за вікном була мирна країна з щасливими людьми, впевненими в завтрашньому дні.
Так, може пафосно звучить, але пишу щиро, те ,що дійсно на душі
Rikitikitavi_2022• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Все, зрозуміла
))) все ок, мені сподобалося як на тому фото, але майте на увазі що холодильник там в углу як на фото зробить мертву зону, тому що двері треба бути відчиняти
Червона калина• 10 августа 2022
Я бы продлила столешницу под окном до стены вместо стола
Червона калина• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Поясніть будь ласка навіщо переносити мийку і пмм на інший бік?
Особисто мені зручно коли мийка близько від плити, бо протягнула руку і помила під час готування
Это типа по феншую-борьба стихий,огонь и вода,вечные споры в семье и конфликты
Древнее искусство китайцев)зная ,что они всегда были в фаворе,я б прислушивалась)
Тракторні війська• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Але мені геть не сподобалося
У вас зараз ’тонке місце’ - кутова тумба. Виконувати ’акробатичний етюд’ щоб туди залізти навіть раз на 5 днів - задоволення сильно посереднє.
Тому я кажу, що треба знайти в меблевому салоні аналог і фізично там ’полазити’.
Я замовляла таку кухню у майстра, бо готові модулі не лізли. Знайшла на олх дядька, накреслив, я оплатила на віярі розкрій і матеріали, він зібрав за 30% вартості матеріалів. Не всі гроші світу. Звичайна стільниця з МДФ досить практична, ДСП егер, дешева китайська і польська фурнітура. Дві німецькі петлі були, бо дуже специфічні.
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
а что предложили, интересно :-)
Таке
1 то мене взагалі не влаштовувало
2 врахували мої побажання, але не до кінця
Може вони по стандартах яких планують, але ж готувати мені, а в мене ніколи не було не те що хорошої, а просто нормальної кухні, тому малюю як можу, може й не правильно
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляЧервона калина
Капець, як подумаю, руки в яйці а я думаю як доскочити до мийки, щоб не капнуло по дорозі, думаєте я буду в той момент думати про феншуй?)