Стеклянная мышь• 10 августа 2022

Намалювала я кухню...

Кухня маленька, 2.5 на 2.7, сам кут 2.5 на 1.7 це до ремонту, тому зеленим помітила тумби які можна звузити , біля них ще газова труба проходить, теж десь мінус 5 см
Під мийку хочу окрему тумбу, аби там стояли лише сміття, засоби для миття посуду, віник
А в кутовій хочу зберігати ємності з картоплею , борошном, цукром, мені здається так більш раціонально використовувати цю тумбу
Коротшу сторону думаю зробити якомога вужчою, десь 50см, якщо вийде, то і 45
Кухню думаю купувати модульну, так дешевше ніж на замовлення, шафи розпашні теж задля економії
Поверхня і духовка газові, вбудовані, пмм вже є, не вбудована, поки так і буде, просто поставлю під загальну стільницю
Холодильник зараз живе в коридорі, не знаю чи переїде до кухні, по картинці наче і поміщається, але чи буде зручно на практиці не знаю.
Буду дуже вдячна за критику і зауваження, можливо є приклади вдалих кухонь зі схожими розмірами
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляТракторні війська
У вас зараз ’тонке місце’ - кутова тумба. Виконувати ’акробатичний етюд’ щоб туди залізти навіть раз на 5 днів - задоволення сильно посереднє.
Тому я кажу, що треба знайти в меблевому салоні аналог і фізично там ’полазити’.
Я замовляла таку кухню у майстра, бо готові модулі не лізли. Знайшла на олх дядька, накреслив, я оплатила на віярі розкрій і матеріали, він зібрав за 30% вартості матеріалів. Не всі гроші світу. Звичайна стільниця з МДФ досить практична, ДСП егер, дешева китайська і польська фурнітура. Дві німецькі петлі були, бо дуже специфічні.
Дякую велике, так і зроблю
Піду і подивлюся як воно в реалі
Поки так собі думаю, що ця тумба буде не до кінця стіни, поза нею будуть йти труби до мийки і пмм
Але всеодно вона буде досить великою, а відводити її лише на відро ,віник і хімію якось нераціонально при такій загальній площі, в той час коли картоплю, котрої в мене завжди мішок, цукор, завжди відро 8л, і борошно відро 8л,я не матиму де поставити

Щодо віяра, то там вийде дсп, а якщо брати модулі, то на ці ж гроші вийде клеєні, але мдф фасади, що ( мені здається) значно краще
Бо маю в кімнаті стінку зроблену на віярі,то було трохи вологи на поличці від квітки, і вона одразу розбухла, а на кухні то ж вода постійно і скрізь

автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
* вийдуть фасади мдф плівка
Тракторні війська• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Дякую велике, так і зроблю
Піду і подивлюся як воно в реалі

Я наступну кухню, не собі, робила в кронас. ДСП те саме у всіх.
Админко• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Згодна з приводу накладної мийки, але ж до неї стільниця коштує як вся моя майбутня кухня разом з начинням )
Під стелю не вийде, там ребро перекриття виступає, то шафки будуть глибиною з 10 см, або 30, але будуть нависати над головою і тд, і тп
Теж хотіла би пряму кухню , без цих кутів , але якби ж вона була шириною хочаб 3.5 м
Столешницы бывают по очень хорошей цене в остатках. Например у нас сейчас в олди стоят. Причем и 3х и 4х метровые а цена 700-800грн.
Смотрите те, что 28мм, толще не нужна Вам.
Я понимаю,что цены капец. Но кухня это не на год. Тем более это в квартире. Каждый день пользоваться. И лет на 10 так точно. Подумайте
Админко• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Буду гепатися щоразу об куток, я себе знаю
Писала вже, відкрита буде лише одна, ари вході
Зелені, то буферні, залежно від того скільки см залишиться, буде карго або взагалі заглушка
Поставьте в коротку часть пмм или холодильник. А кухня пусть будет только на длинной стороне. И подумайте насчет подоконника. Грех его не использовать с маленьким метражом
Червона калина• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Капець, як подумаю, руки в яйці а я думаю як доскочити до мийки, щоб не капнуло по дорозі, думаєте я буду в той момент думати про феншуй?)
Вот))а надо думать))
Меня вон дико раздражают перестановки в магазине-приходишь ,а твоя любимая Полка уже перепрятана и ты ее должна найти))оказывается это для движения ,денежные потоки должны двигаться
Я не знаю,может в этом все же что то и есть😅
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляАдминко
Холодильник при вході точно ні
Пмм якщо ставити, то тільки посередині, щоб не було гострого вугла, а середина зі 110 см, то по боках пмм залишиться по 30 см,тобто ні ткди, ні сюди
Якщо пмм зсунути в куток, тоді коли вона відкрита, інша тумба буде заблокована
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляЧервона калина
Вот))а надо думать))
Треба гроші на вентилятор причепити, ото я розумію буде двіж
Червона калина• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Денег,причём в физическом смысле
Но не продаж)😅

автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляЧервона калина
Денег,причём в физическом смысле
Но не продаж)😅
Ок, ще 9 соняшників зверху
Tatysha84• 10 августа 2022
Я бы поменяла бы местами посудомойку с вертикальными ящиками, которые в правой части, сделала бы ее встроенной, при этом не теряя над ней кусок столешки
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляTatysha84
Пмм вже є, міняти зараз немає можливості
Виглядати це буде приблизно так, тільки столешні між мийкою і газ поверхнею може буде більше, якщо знайду не дуже дорогу поверхню на 3 конфорки і пмм біла, кухню теж хочу білу, може з легким відтінком, типу молочного, яка вже буде
Tatysha84• 10 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Ну да, в таком случае, должно гармонично сочетаться в белом цвете, потом похвастаетесь нам
автор Стеклянная мышь • 10 августа 2022
Ответ дляTatysha84
Дякую, так вже хочеться нормальну кухню, про ідеальну навіть не мрію, просто щоб було зручно там готувати
Наче намалювала все якомога практичніше, але всеодно сумніваюся, може що не так, може є більш зручний варіант
Якби ж ширина була 3 метри,то зробила б пряму і все, там би ніяких сумнівів не було
Але маємо що маємо і ліпимо з чого маємо)
Шальная коклетка• 11 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Таке
1 то мене взагалі не влаштовувало
2 врахували мої побажання, але не до кінця
Може вони по стандартах яких планують, але ж готувати мені, а в мене ніколи не було не те що хорошої, а просто нормальної кухні, тому малюю як можу, може й не правильно
я щось не дуже зрозуміла, пропадає кутове місце під мийкою? чи як...
Шальная коклетка• 11 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
а ви прорахувавали вартість зараз кухні?
я десь роки два назад прорахувала меншу ніж у Вас в Епіцентрі, мені зовсім не гуманну суму назвали :(((
автор Стеклянная мышь • 11 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
Ні, там має бути звичайна тумба, не знаю з полицями чи без
Вище ось писала для чого вона мені

Хочу ставити туди картоплю, котрої в мене завжди мішок, цукор, завжди відро 8л, і борошно відро 8л
Це по факту єдина тумба куди це все можна поставити
Шальная коклетка• 11 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Вище ось писала для чого вона мені

врахуйте вагу всього що ви хочете :-)
я зберагію там кіл 15- 20 всього в сумі (розосереджені по поверхні) і то думаю що багато :-(
автор Стеклянная мышь • 11 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
Там вище скидала план з магазинів, перед війною мені по них рахували, було в межах 30 тис грн за все про все
Це з мдф плівки
Зараз буде дорожче мабуть.
Потрібно сісти порахувати
Знаєте, коли планують і рахують працівники, то включають, наприклад, не розпашні, а підйомні шафки, не зрізані, а радіусні тумби, а це великі гроші плюс до ціни.
Ось, наприклад одна тумба відкрита в мене економить близько тисячі гривень, якщо не більше, дивлячись який виробник буде в результаті
А мені дійсно потрібна одна відкрита, отам біля дверей, навіть не з економії, просто так буде гарно, і я вже знаю щоитам хочу поставити

автор Стеклянная мышь • 11 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
врахуйте вагу всього що ви хочете :-)
Я за те не переживаю, можна укріпити при установці і ставити що завгодно
Але мені тут порадили сходити подивитися як воно в реалі
То так і зроблю, а потім вирішу, робити полиці, чи просто тільки низ ставити і все
Шальная коклетка• 11 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
це Ваша перша квартира? довго збирали?
просто я так само як і ви - отак все вкладала гроші, а тепер через 10 років думаю - от нащо, старе житло - старе житло :-( жити важко, квартира вже подешевшала на половину, а скільки в ній у ремонт вкладено
якщо Вам до війни нарахували 30 - зараз буде мінімум 50 тис :-(((
автор Стеклянная мышь • 11 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
це Ваша перша квартира? довго збирали?
Квартиру давненько вже купили, то з кухнею все не виходить
Не факт що зараз складеться, але люто сподіваюсь)))
Не буде 50
Є такі ось готові одна 25, інша ще дешевша але + до обох стільницюпотрібно купити і трохи підгонити під мої розміри
І одну потрібно замовляти з іншого міста, в моєму вона на 14 тис десь дорожча
Тому якщо з модулями буде зовсім дорого, куплю щось з цього як варіант
Коротше, потрібно сидіти і все рахувати , який вигідніше
Шальная коклетка• 12 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Не буде 50
а де такі дешеві готові?
бо епіцентр мені 15 тис пару років назад нарахував зі столешнею, ручками, типу під ключ все (без техніки і мийки, тільки меблі), але без доставки та збірки
Шальная коклетка• 12 августа 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
Не буде 50
друге фото наче моя - без крайніх лівої та правої шафок :)))
і нижня кутова
виходить по отакому проекту приміщення навіть не дуже й багато варіантів є :-((
автор Стеклянная мышь • 12 августа 2022
Ответ дляШальная коклетка
а де такі дешеві готові?
Зараз багато дешевих виробників
Наприклад, мода Віп майстер, це мабуть сама дешева з мдф в плівці
Б´янку мені порахували на днях на 18 тис, це все окрім доставки і зборки
Ну хай ще тисяч 5 накинемо на непередбачені розходи
А ще є Грейд, Еверест і багато інших
Ціни стартують від 3+тис грн за погонний метр, так воно приблизно і є
Тільки я ж писала поменьше ящиків, радіусів, підйомних механізмів, бо це все великий плюс до ціни
Такі шафки самі дорогі, звичайні розпашні самі дешеві
Ось ще підібрала собі такий варіант, подобається більше , бо будуть ящики біля плити, і пмм стане між ящиком і мийкою.
Це готова кухня, ціна 25тис
Але ж знову таки, 2 радіусні тумби, 2 тумби з ящиками
Якщо замінити радіуси на зрізані, один ящик на розпашну, то ціна буде 20 тис приблизно