КрестьянинДиор• 10 августа 2022
Люблю человека гораздо старше меня..
Боюсь осуждения со стороны … любим друг друга взаимно.
Манка Я• 10 августа 2022
Ответ дляРомашкинная
І що? Любіть собі. Тут ви що хочете почути?
Она хочет в Топ
КапитанльнаЯ• 10 августа 2022
У меня ровно 20 разница
Наслаждаюсь 4 года
Это лучшие отношения за всю мою жизнь, и самый лучший секс.
Никого не боюсь.
И вам советую.
Наслаждаюсь 4 года
Никого не боюсь.
И вам советую.
Манка Я• 10 августа 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
У меня ровно 20 разница
Наслаждаюсь 4 года
Никого не боюсь.
И вам советую.
Наслаждаюсь 4 года
Никого не боюсь.
И вам советую.
Вам 20,ему 40?
Манка Я• 10 августа 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Да
Хм
Мне 50+,для меня 60 летние старики,а для Вашего возраста-так тем более
Тоскующая• 10 августа 2022
Мені особисто завжди подобалися старші чоловіки. З однолітками не було цікаво, та і взагалі- комфортно не було. Перші стосунки довгі- на 10 років старший, зараз чоловік на 16 років старше. Різниці у віці я не відчуваю, я просто кайфую від цього. Для мене головне мої почуття, у кожного своя доля і свій смак, тому мені не страшно, що мене хтось засуджує, я ж нікого не засуджую, то чому мене повинні? Додам, що звичайно, різниця у віці, це ще не все, що мене приваблює. Головне, щоб людина була на одній хвилі зі мною і була хімія між нами.
КапитанльнаЯ• 10 августа 2022
Ответ дляМанка Я
Хм
Хм. Спасибо за ваше мнение, очень ценно для меня.
КрестьянинДиор
• 10 августа 2022
Ответ дляТоскующая
В нас 18.
дЫнька• 10 августа 2022
Ну вы же не навсегда с ним. Можно трошки и повстречаться. Но не долго. Глупо терять молодость и тратить время зря.
Сигарный шланг• 10 августа 2022
Щоб мене хвилювало що там думають інші, коли закохана і мене кохають, пфф - пох на інших, нахолеру вам чуже одобрення щоб кохати???
КрестьянинДиор
• 10 августа 2022
Ответ длядЫнька
Повстречаться мне не интересно) только серьёзные отношения и семья)
КрестьянинДиор
• 10 августа 2022
Ответ дляСигарный шланг
Згодна з вами ❤️ Дякую✨