Т.а.с.я• 11 августа 2022

Повторний заїзд в Польщу по українському паспорту

Дівчата, заїхали з дитиною в Польщу по українському паспорту та свідоцтву про народження. Були 77 днів. В Україні були більше 30 днів. Оформила біометричний закордонний паспорт. Хочу знову їхати. Як будуть нараховувати дні безвізу? Будуть враховувати дні які я була в Польщі по українському паспорту чи ні? Якщо так то в мене залишилося 13 днів. По їх закінченню потрібно виїхати з Польщі чи можна залишатися на 90 днів?
Свята• 11 августа 2022
Вы оформили прыхысток?

Свята• 11 августа 2022
Уже знаю, вы оформили прыхысток. По приезду обратитесь в ту службу где оформляли и они вам подскажут сняли вас или нет. Я думаю что не сняли, значит до марта 2023 можете там быть
S-lana• 11 августа 2022
Ответ дляСвята
Може, я чогось ре розумію, але якщо виїхали із Польщі більше ніж на 30днів - хіба прихисток не втрачається ?
автор Т.а.с.я • 11 августа 2022
Ответ дляСвята
Вы оформили прыхысток?
Оформила Pesel та єдиноразову допомогу, але я так розумію що це не тимчасовий прихисток. Так?
автор Т.а.с.я • 11 августа 2022
Ответ дляСвята
Але я виїхала в Україну більше ніж на 30 днів.
Вера-ace4• 11 августа 2022
Ответ дляТ.а.с.я
Вы утратили статус !!!
Вера-ace4• 11 августа 2022
Ответ дляТ.а.с.я
Если вы выехали больше чем на 30 дней вы утратили статус ! Песель это вид на жительство на год ! Право выезда не больше чем на 30 дней
Вера-ace4• 11 августа 2022
Теперь для въезда вам нужна виза !!! Так уже не пустят или безвиз !
автор Т.а.с.я • 11 августа 2022
Ответ дляВера-ace4
Вы утратили статус !!!
Я розумію. Але чи зможу я заїхати в Польщу зараз по новому біомоетричному паспорту чи потрібно чекати коридор 90 днів? По українському паспорту були 77 днів( вже вирахувала)

Вера-ace4• 11 августа 2022
Ответ дляТ.а.с.я
Нужно в Украине быть теперь 90 дней
Вера-ace4• 11 августа 2022
Ответ дляТ.а.с.я
я слышала , что когда вы получили песель!!! То дни безвиза в Польше не считается , тк вы уже живете по статусу беженца , а не по безвизу
автор Т.а.с.я • 11 августа 2022
Ответ дляВера-ace4
Є вже новий біометричний паспорт. Я зможу заїхати зараз і бути в Польщі 90 днів? Чи будуть тепер рахувати ті дні які я була по українському паспорту (77)?
oksini80• 11 августа 2022
Скачайте любой шенген калькулятор. Вбейте даты пребывания и дату будущей поездки. Вам покажет остаток дней. Дни считаются в обратном порядке с сегодняшнего дня.
Вера-ace4• 11 августа 2022
Ответ дляТ.а.с.я
Узнайте у страж граничного
coloritka• 11 августа 2022
Ответ дляВера-ace4
Вы утратили статус !!!
Зараз можна поновити
coloritka• 11 августа 2022
Ответ дляТ.а.с.я
Статус можна поновити
coloritka• 11 августа 2022
Ответ дляТ.а.с.я
Можете
автор Т.а.с.я • 11 августа 2022
Ответ дляВера-ace4
Нужно в Украине быть теперь 90 дней
Дякую
автор Т.а.с.я • 11 августа 2022
Ответ дляoksini80
Дякую 🤗

автор Т.а.с.я • 11 августа 2022
Ответ дляcoloritka
Статус можна поновити
Дякую 🤗. Ще не зустрічала такої інформації.
Свята• 11 августа 2022
Ответ дляТ.а.с.я
Это тимчысовый прыхысток
Свята• 11 августа 2022
Ответ дляS-lana
Читала много чего по законам, так как тоже выехала. У меня и в дии польской написано что до марта 23 и никто его не отменил. Отслеживать людей на пересечение границы они не будут
Свята• 11 августа 2022
Моя подружка заехала без проблем. На границе ничего не сказали. Выплаты на ребёнка продолжает получать.
автор Т.а.с.я • 11 августа 2022
Ответ дляСвята
Це добре, що відстежувати не будуть. Надіюсь все пройде добре. В дії пл. теж зареєстрована, документи підтягнулися