Дівчата, заїхали з дитиною в Польщу по українському паспорту та свідоцтву про народження. Були 77 днів. В Україні були більше 30 днів. Оформила біометричний закордонний паспорт. Хочу знову їхати. Як будуть нараховувати дні безвізу? Будуть враховувати дні які я була в Польщі по українському паспорту чи ні? Якщо так то в мене залишилося 13 днів. По їх закінченню потрібно виїхати з Польщі чи можна залишатися на 90 днів?
Ответ дляСвята
Уже знаю, вы оформили прыхысток. По приезду обратитесь в ту службу где оформляли и они вам подскажут сняли вас или нет. Я думаю что не сняли, значит до марта 2023 можете там быть
Може, я чогось ре розумію, але якщо виїхали із Польщі більше ніж на 30днів - хіба прихисток не втрачається ?
Ответ дляТ.а.с.я
Я розумію. Але чи зможу я заїхати в Польщу зараз по новому біомоетричному паспорту чи потрібно чекати коридор 90 днів? По українському паспорту були 77 днів( вже вирахувала)
я слышала , что когда вы получили песель!!! То дни безвиза в Польше не считается , тк вы уже живете по статусу беженца , а не по безвизу
Ответ дляS-lana
Читала много чего по законам, так как тоже выехала. У меня и в дии польской написано что до марта 23 и никто его не отменил. Отслеживать людей на пересечение границы они не будут
Ответ дляСвята
Це добре, що відстежувати не будуть. Надіюсь все пройде добре. В дії пл. теж зареєстрована, документи підтягнулися