ким я тільки не була• 11 августа 2022
для эвакуирующихся с Крыма беженцев сдам 3комн.кв.в Харькове, р-н Салтовка
все удобства,оплата-только коммуналка.
поставте песню для залужного-’хто як не ти спалить мости’))
ВалюШок-d20a• 11 августа 2022
Ответ дляанна 1978
Пусть едут ко мне,у меня трешка свободная,ремонт свежий,одно но,она после ’освобождения’.немного нужно прибраться после ’помощников освобождения’ а так пусть живут, бесплатно
Ответ дляанна 1978
Господи, це Ваша квартира? Щоб вони повиздихали, скоти кляті!!! Буде у Вас ще краща, гарніша і зручніша, от побачите!
Viktoria_St• 11 августа 2022
Ответ дляанна 1978

Жесть яка... Де це? Це вони вперше ванну побачили, дикі племена блд.
Освятить обов‘язково після нечисті!
ksusha1155• 11 августа 2022
Ответ дляанна 1978
Піііііі
от жеж с****ки
хай їм пекло погарячіше тварюкам.
от жеж с****ки
хай їм пекло погарячіше тварюкам.
Rikitikitavi_2022• 11 августа 2022
эти твари даже не заслуживают на ночлежку в окопах на украинской земле, подонки, сегодня увидела что они творят солнцепеками в песках, русские мрази, такое люди не могут делать что они творят.
Українські партизани у Джанкої розкрили, якою буде наступна ціль для ударів ЗСУ у тимчасово окупованому росіянами Криму.
Фото листівок розклеїних партизанами опублікували у телеграм-каналі ’Оперативний ЗСУ’.
Так, в них повідомляється, що це буде авіабаза ’Гвардійське’ неподалік Сімферополя та авіабаза ’Октябрське’ у Сімферополі.ПЕВНО ТАК ПАРТИЗАНИ ХОЧУТЬ ПОПЕРЕДИТИ МИРНЕ НАСЕЛЕННЯ,ЩОБ ЕВАКУЮВАЛИСЬ
Ответ дляанна 1978
Не можу заспокоїтись завжди після таких фото. Отак жили собі люди, складали копійку, робили ремонти, плитку обирали. А прийшло вонюче кончене сука немите бидло бурятське і знищило.
Завжди випливає фото, де орки пили олію моніні. Гниди позорні, най би поперек встало
ёжовые рукавицы• 11 августа 2022
Ответ дляанна 1978
Який жах , співчуваю.
Kiss the sky• 11 августа 2022
Ответ дляанна 1978
Фу, конченные. Сами поди в халупах без воды живут, ср... т в уличном туалете. Сочувствую вам.