ЗлойанОним• 25 января 2014
Порадьте дитячу книжечку гарно ілюстровану щоб синочку сподобалась, українською мовою йому 4, 5рочки
Зоркая Зорро• 25 января 2014
Дуже гарні книжки з цієї серії
моя дитина і в 7 років любить її читати
ЛисАпедная• 25 января 2014
У ’Розумної дитини’ дуже гарно проілюстровані вірші Платона Воронька Друзяки і Марії Познанської Малечі про цікаві речі, та книга подарункова( просто лялечка!) Комової Олени Піратські історії з красивими ілюстраціями Гапчинської. Тут на Стафі дівчата СП проводять по ’Розумній дитині’.
Асталависта бэйби• 25 января 2014
Очень нам понравилась Лисова школа,В.Нестайко,там много иллюстраций и слова по слогам на них мы и читать по ней начали
Зоркая Зорро• 25 января 2014
Ось ця серія
Золота колекція української поезії для дітей.
(вид. Школа)
Пупс• 30 января 2014
Казки ( 7 видів) у вид. Розумна дитина. Дуже гарні малюнки, а ще Байки Глібова- книжка- панорамка.Гарнюня!