Малинка Алинка• 13 августа 2022

Хочу продати інтернет-магазин, підказуйте

Маю цілий інтернет магазин брендових речей класу люкс з бірками і без, також є вживані речі, але їх мало. Все в більшості для жіночої статі, є речі для діток і підлітків. Пару речей для чоловіків...
Всього близько 500 речей. Віддаю все за 20000 грн з торгом

Хочу продати все і відразу і задешево. Зараз гроші на інші потреби...
Чи це реально? Можливо хтось знає платформи чи сайти для продажу ?

Всім дякую! Слава Україні
chaechka_• 13 августа 2022
Дивлячись які речі
Марина26• 13 августа 2022
Хочете продати речі? Чи речі, а також сторінку з фото та замірами речей?
Olga_72• 13 августа 2022
Это сайт или площадка? Какой реальный трафик, сколько покупателей в месяц по сайту?
serejkina• 13 августа 2022
На олх в категорії продам бізнес
автор Малинка Алинка • 13 августа 2022
Ответ дляOlga_72
Це просто пролавалка на шафі. Не маю часу займатись, тому що волонтерю
Люди постійно питають, пишуть...а часу реально нема
автор Малинка Алинка • 13 августа 2022
Ответ дляМарина26
Сторінку з замірами, якісними фото. Купою відгуків
Марина26• 13 августа 2022
Ответ дляМалинка Алинка
Це дійсно дуже дешево. Величезний об´єм роботи ви зробили. Бажаю успіху в продажу!
Olga_72• 13 августа 2022
Ответ дляМалинка Алинка
Не думаю что страничка на шафе может что-то стоить. По факту это продажа вещей оптом. Сток+ секонд. Гуглите конкурентов. Продам сток оптом. Обычно продается мешками по весу за кг, с перечнем вещей.
star47• 13 августа 2022
Ответ дляOlga_72
Продать можно всё, только цена имеет значение)))
Olga_72• 13 августа 2022
Ответ дляМарина26
Объем работ не стоит денег. Деньги платят за продукт, за рабочую модель бизнеса, а не эксперименты. Покупают то, что можно выгодно продать. Извиняюсь если слишком грубо и прямо.
Марина26• 13 августа 2022
Ответ дляOlga_72
Не соглашусь. 20000 грн за 500 вещей , это почти подарок
Olga_72• 13 августа 2022
Ответ дляМарина26
В том числе бу. Сколько по времени их продавать? Вещи имеют свойство выходить из моды, особенно бренд.
автор Малинка Алинка • 13 августа 2022
Ответ дляOlga_72
Мабуть вам треба побачити. Кожна річ має опис і фото. Не думаю що топи, майки, блузи, кардигани вийдуть з моди
Isa Dora• 13 августа 2022
Дайте сссылку
Olga_72• 13 августа 2022
Ответ дляМалинка Алинка
Я о том и пишу, что цену имеют только вещи. Вполне возможно что вам их будет выгоднее и быстрее продавать как сток оптом. Так у вас минимум контактов, вы успеете связаться с оптовыми клиентами и заработаете больше.
автор Малинка Алинка • 14 августа 2022
Ответ дляOlga_72
Це гарна ідея, та не йде і оптом теж (
автор Малинка Алинка • 14 августа 2022
Ответ дляIsa Dora
Дайте сссылку
В особисті повідомлення скинула
Mary8478580• 15 августа 2022
Можно и мне ссыль?