Срочнокпсихологу• 13 августа 2022
Інтимне питання
У дочки 17 років під час місячних починає пекти слизова, що це може бути, як допомогти?
Аналізи, мазки здавали , все ок. Спочатку думали на молочницю, але ні , не вона.
Бутылка Кифира• 13 августа 2022
В мене таке є, але я з браком естрогенів, не думаю, що у молодої дівчини може буди така проблема.
Срочнокпсихологу
• 13 августа 2022
Ответ дляБезникая
аллергию на прокладки исключаете ?
Користується одними постійно, довго підбирала, бо не всі підходять. Тому навіть не знаю
Выступаю Я.• 13 августа 2022
Если вокруг может быть реакция на прокладки, мыло. Чаще подмываться водой, хб трусы и хб верх прокладок. чтобы было не очень вплотную. Если внутри, то флора. Есть значит какие-то сдвиги.
Срочнокпсихологу
• 13 августа 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Слизистая где? Вокруг органов или внутри?
Ну якби трохи всередині і самі полові губи
Срочнокпсихологу
• 13 августа 2022
Ответ дляГомосноб
Це ще може бути нерв
Крім як під час місячних буває печіння вульви?
В тому й справа що ні, не буває, сторонніх якихось виділень теж немає.
Выступаю Я.• 13 августа 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Какой день месячных? Обычно такое после и перед, когда вот-вот собирается...Флора меняется, но с наступление месячных проходит.
Карапулька• 13 августа 2022
Убрать интим гель. Подмываться хорошим хозяйственным мылом. Поменять прокладки. И полностью отказаться от ежедневок. Мне помогло! Рекомендации врача
Срочнокпсихологу
• 13 августа 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Исключить влажные салфетки ни в коем случае.
Не користується
Бутылка Кифира• 13 августа 2022
Ответ дляКарапулька
Хозяйственным ? Шо то за врач
Автор, если есть хоть намёк на аллергию или сухость советую только мыло Саугелла !
Срочнокпсихологу
• 13 августа 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Ну от з початком , під час і трохи після
Выступаю Я.• 13 августа 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не користується
Если использует прокладки олвейс или натурелла, то точно дело в них. Никаких ароматизаторов. Есть хорошие белла тинс, если не обильные выделения.
Выступаю Я.• 13 августа 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Это у многих. Но есть прокладки то провоцируют эти ощущения. + проверьте щитовидную.
Едимнаморе• 13 августа 2022
Якщо є статеве життя, краще здати на 7 іпсш.
+ бакпосів.
Якщо немає, то просто бакпосів.
Мазки самі по собі малопоказові.
+ бакпосів.
Якщо немає, то просто бакпосів.
Мазки самі по собі малопоказові.
Срочнокпсихологу
• 13 августа 2022
Ответ дляКарапулька
Не користується щоденними, прокладки з хб поверхнею, гель також не використовує. Скажу про мило
Там-тарарам• 13 августа 2022
Це від прокладок. Треба такі, щоб поверхня була не як клейонка, а ніби х/б. Я особисто собі не дуже підбирала, користуюсь Naturella, мені їх поверхня підходить. І підмиватись, якщо милом, то простим дитячим. Ну і теоретично, в неї може бути недостатність гормону естрогену.
Срочнокпсихологу
• 13 августа 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Хозяйственным ? Шо то за врач
Де його можна придбати? Дитина реально мучається від цього
Срочнокпсихологу
• 13 августа 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Ок, дякую
Сирожено_пирожено• 13 августа 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Плюсуюсь, від натурели в мене навіть кожа на губах полових злізла. Потім прочла в неті купу таких же відгуків про них.
Выступаю Я.• 13 августа 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не стоит с хозяйственным экспериментировать. Оно сейчас не натуральное. У меня было так. Помог только дав тогда. Лучше водой вокруг органов мылом аккуратно,чаще освежать и менять прокладку. Если будет там сильно мылит, по ощущениям будет еще хуже. Как недостаток смазки.
Едимнаморе• 13 августа 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Хозяйственным ? Шо то за врач
Нормальний лікар.
Тільки мило реально має бути господарське без добавок.