АлывердЫ• 14 августа 2022

Коли вам прийшла остання виплата по ВПО

та за який місяць?
Ясамаякрасивая)• 14 августа 2022
9.08 за серпень

Мяуням• 14 августа 2022
9 августа за август
Наполеон Бонапарт• 14 августа 2022
В квітні
Непостоянная постоянность• 14 августа 2022
За серпень 9 чи 10.08.
автор АлывердЫ • 14 августа 2022
Ясно значить я знову у прольоті,з березня не платять нічого...це якийсь сюр,уже зверталась на усі гарячі лінії і все одно...
Полиэтиленовый привет• 14 августа 2022
Ответ дляАлывердЫ
ви звідки впо? не всі регіоні підпадають під виплати
Мой завтрак• 14 августа 2022
9.08
Автор, а по делу. Как подавали? откуда Вы? какая прописка в паспорте? Может Вы ’задвоенны’

Принцепесочка• 14 августа 2022
8 или 9 августа
Алёна -a861• 15 августа 2022
2 серпня за червень.
автор АлывердЫ • 15 августа 2022
Ответ дляМой завтрак
9.08
Через дію у квітні,спочатку довго висіло ’ваша заява на розгляді’,потім почала скаржитись прийшло повідомлення пару тижнів назад,що вам і дітям назначена допомога,але виплати так і не прийшли ніякі.я з деокупованої території,але жити там не можу тому змінила місце проживання і знову впо...
Мой завтрак• 16 августа 2022
Ответ дляАлывердЫ
Якщо призначено, прийдуть виплати. Як наступного разу буде фінансування
Котенок аки рысь• 16 августа 2022
Последние выплаты были в квітні за два місяці
автор АлывердЫ • 16 августа 2022
Ответ дляМой завтрак
Так воно і було а мені знову не прийшло