Варена цибуля• 16 июня в 10:30
Оформити допомогу на дитину дистанційно
Як оформити допомогу на дитину пои народженні дистанційно . Якщо один із батьків іноземець(вписаний в свідоцтво). Можливо хтось оформлював, підкажіть будь-ласка
Ненька наша• 16 июня в 10:35
Ответ дляДівка в намисті
ви хоч пишіть, в якій країні оформити допомогу
логічно, що в Україні
Дівка в намисті• 16 июня в 10:37
Ответ дляНенька наша
логічно, що в Україні
із чого це логічно? може вона в німеччині сидить на виплатах і їй там потрібно оформити допомогу
Варена цибуля
• 16 июня в 10:37
Я знаходжуся в Нiмеччинi, менi потрiбно оформить допомогу в Україні онлайн
Варена цибуля
• 16 июня в 10:41
Ответ дляНенька наша
Не вийде
Я отримую допомогу в Німеччині, але вираховують приблизно 20 євро... Пишуть мені, що я маю оформити виплати на дитину в Україні
Ненька наша• 16 июня в 10:45
Ответ дляДівка в намисті
фото
Колись в 2018 не приймало дистанційно навіть українські свідоцтва про народження, якщо батько іноземець, треба було нести.
Зараз, мабуть так само. Система не знаходить батька в себе і не приймає
Мальчижка• 16 июня в 12:26
подготовить пакет документов бумажных и отправить по почте в пенсионный фонд
и ждать результата
только так
мне мама ходила в пенсионный по доверенности от меня
(я не в германии. на ребенка вообще ничего не получаю)
и ждать результата
только так
Варена цибуля
• 16 июня в 14:04
Ответ дляМальчижка
и ждать результата
только так
и ждать результата
только так
Как е именно документы нужно отправить если я нахожусь за границей? Может у кого-то есть актуальный список
Варена цибуля
• 16 июня в 14:05
Ребенку 18 июня 1 год, я не понимаю если я завтра отправлю почтой, я ещё успею?
Мальчижка• 17 июня в 10:41
Ответ дляВарена цибуля
Нет, скорее всего нет
Список документов ищите в Дии на сайте или сайте пенсионного фонда. Там же свидетельство нужен апостиль, перевод. Это если они у вас есть.
И то почта ж до завтра не довезет вам документы. Ну пробуйте. Может они по дате заявы вашей будут смотреть