Не можу оформити оплату частинами на розетці, кредитна історія хороша, кошти є. Потім прийшло повідомлення в приват 24, що у зв´язку з ситуацією в країні. Живу і приписана на західній Україні. Не можу зрозуміти "чому? ", це зараз всі не можуть оформити?
І не могла сьогодні здійснити платіж на р/р з кредитної картки
Ответ дляKettiChe
Все оформляют, я брала оплату частями в прошлом месяце. И моно мне доступно именно оплата частями.
Саме сьогодні не могла оформити