Пошаманю• 17 августа 2022

Прищі. Як боротися?

Вітаю!
Останні кілька місяців страждаю від висипань. Великі болючі прищі. Вони з´являються де їм заманеться - на лобі, шиї, грудях, навіть на ногах. Червоні, болючі і довго не проходять.
Куди бігти? На що звернути увагу?
Дякую, хто дочитав і хто радитиме
Меня прет))• 17 августа 2022
Я як розлучилася, то на нервах нічого не їла. Схудла. Пропила табл від печінки і ентеросгель . Перестали висипать. Пройшов рік. Знову те саме. Треба дієта

автор Пошаманю • 17 августа 2022
Ответ дляМеня прет))
Дякую! Яка дієта? Без солодкого - мучного? Це гастроентеролог рекомендував?
Меня прет))• 17 августа 2022
Ответ дляПошаманю
Ні, просто мало дуже їла. Хліб трохи їла. Солодке ні
неДоЖиру• 17 августа 2022
Роакуттан таблетки. Мне помогли за пару месяцев
автор Пошаманю • 17 августа 2022
Ответ длянеДоЖиру
Дякую!! Самі купували чи лікар призначав?
неДоЖиру• 17 августа 2022
Ответ дляПошаманю
Врач назначил
Люdmila• 17 августа 2022
Можете взяти роаккутан, мінімальну грамовку спочатку. Вони шкідливі, але дієві. Постійно тримаю вдома пластинку і як тільки з´являються прищі, пропиваю кілька штук івсе ок. Ефект дуже довготривалий
Нехай щастить• 17 августа 2022
Ответ дляПошаманю
Зеркалином мажьте
Нифига_ни_ни• 17 августа 2022
Эффезел, ДермаПро, лярош эфеклар Дуо плюс

Сладко-соленая• 17 августа 2022
Делаю болтушку настойка каледулы+1 табл левомецитина, +1 ацетилсалиц кислоты, протираю только прищи 2 р в день. Здесь на сайте прочитала когда-то.
Со временем лицо очистилось, когда опять сипит повторяю. У меня обычно кожа реагирует когда трогаю ее, птом начинает сыпать.