Паспортный стол• 18 августа 2022

Унизили ребенка старшие, буллинг! адвокат

Моему сыну 13 лет ,вчера компания из 3 парней 15-16 лет ,заставили его стать на колени ,был сильный булллинг,угрожали сбросить с 3 этажа ,.я не хочу вдаваться в подробности, полиция была вызвана,заявление написано .У меня у ребёнка сильная психологическая травма ,дайте пожалуйста контакты адвоката,я хочу подать в суд на возмещение морального ущерба ,и на походы к психологу .Ювиналка которая вызоват их родителей ,погрозит пальчиком,и на этом конец ,меня Никак не устраивает
автор Паспортный стол • 18 августа 2022
Ответ дляРеверанс
Напишите мне, есть хороший адвокат
Написала 🙏🙏🙏

Идущаяповолнам• 18 августа 2022
Ответ дляТётушка Лошадь
Так, в нього психологічна травма. Так само, як була б у вас, якби вас перестріла і обіцяла скинути з третього поверху купа дужих хлопців. Але ж не факт, що ви були б не винні в цьому. Може, спідницю занадто коротку одягли. Чи обличчям не вийшли. Це ж повід погрожувати і знущатися, правда?
Автор не надала жодних деталей.
Може, її синачка когось побив чи напав на когось.
Другу сторону нема можливості послухати .
У карному кодексі є таке поняття,як презумпція невинуватості: невинний, поки не доведено інше .
Але ж автор не хоче кримінального провадження, її цікавлять лише гроші.
Висновки, які?
Тётушка Лошадь• 18 августа 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Автор не надала жодних деталей.
Висновки, які?
Якщо ’її синочка’ побив чи напав на когось, то з цим повинна розбиратися поліція. Автор же ж не наймає дорослих дядьків, які ’розберуться’ з цими підлітками. Вона звертається до поліції. Шукає адвоката. Автор розуміє, що наказати підлітків вона може лише штрафом батькам, тобто вона поводить себе так, як має поводити цивілізована людина. А суд вже розбереться, ’ хто кому рабінович’. Оце мої висновки. В вас можуть бути інші, але це не привід розповідати матері, дитина якої постраждала, що він сам винен. Самосуд у нас заборонений.
автор Паспортный стол • 18 августа 2022
Ответ дляИдущаяповолнам
Автор не надала жодних деталей.
Висновки, які?
Во адекватная ???Если бы мой ребёнок был затинщик,или первый что то сделал !Он бы уже был наказан,и я в жизни бы тут не писала !!!А деньги я хочу ,чтоб родители думали кого и как они воспитывают !Полиция только пальчиком погрозит!!А я хочу наказать !!!!Вот таким способом !