Дівчата, ви тут всесильні порадьте що робити. Їду з дитиною в Польщу. Гданськ. Далі літак. Волонтери там є? Немає де перебути 1,5 суток. Хоч переночувати десь треба. В групи по Польщі писала. Ніхто не відповів.
Ответ дляTania07
Як цим всим булінгом користуватись? Аірбінбі теж не знаю
winckiewicz@gmail.com
Напишіть сюди англійською чи польською з перекладачем. Свою ситуацію, де будете та прохання допомогти з ночівлею. Але це села Польщі.
Знаю ще місце, де можна в 500-600 км від Гданьська переночувати та навіть жити безкоштовно. Теж село
Ответ дляTania07
Ну такі люди бувають не продвинуті. А що робить як треба їхать?
почему ’нада’ ехать с реально тихого региона ? А потом вопли от непродвинутых что с ребенком на вокзале ночевать нужно - нафиг без денег (раз цены Польши для вас страшные, что за западную Европу тогда запоете или Англию) и способности в элементарном букинге разобраться куда-то пхаться. Это более безответственно чем находится сейчас во Львове.
Rabbit2012• 19 августа 2022
Ответ дляLourmel
Гостиница, нет?
Ви ’шо’? Какпя гостинница. Эта опция у бегущих не работает. Only волонтеры и бесплатно.
Ответ дляMurrr4a
winckiewicz@gmail.com
Може 50-60 км?
Ответ дляartemuda1
Ну то вже нема можливості в Львові далі сидіти
Ответ дляMurrr4a
Ні, саме там від Гданьська - 500-600
Не по темі, але Ви щось плутаєте там вся Польща невелика 600×600 км з хвостами, тобто село за 500-600 км від Гданська - це в іншій частині країни, це те ж саме, що при вильоті з Борисполя поїхати у Львів замість Києва. Соррі.
Ответ дляОленаЯ
Так і є. Я написала цю інформацію, бо може комусь ще знадобиться прихисток у Польщі. Але в селі. Від вроцлава 60 км
А імейл - там близенько до Гданьська місця
ku4eravaku4erava• 19 августа 2022
Сейчас высокий сезон, все раскуплено, все на море отдыхают, сама не сразу на море жилье сняла, нет бесплатного жилья в Гданьске, смотрите за день до вылета...будут на букинге появлятся новые отели ..