Сыро_Ежка• 19 августа 2022
А ваша донька-підліток вже обрізала собі каре?
Донці 12,5 років, 90% дівчаток з її оточення за останні декілька тижнів обрізали собі волосся в карешку. Донька теж просила, але я не дозволяла, а після цього тотального обкаречування - донька і сама тимчасово передумала (щоб не подумали, що за кимось повторила). Виходить каре - це теж один з "симптомів" підліткового віку? :)
Сама теж пам´ятаю як псіханула та зрізала своє волосся по поясницю в каре, але я це зробила в 16.
никогда такого не было• 19 августа 2022
Ответ дляСыро_Ежка
У доньки волосся по лопатки (кінчики рівняємо регулярно, але і росте не дуже швидко, до речі), з косою не ходить, гарна довжина, гарний колір, зараз вона виглядає чудово. З каре буде гірше. Каре - просто дань ’моді’ і підлітковий бзік, який я поступово приймаю, бо видно вибору немає :) але розумом та з позиції досвіду я розумію, що це буде невдалий експеримент.
Ви розумієте, що це гарно для вас, а не для неї. В неї такий вік, з‘являється своя думка, своє бачення гарного/не гарного. Дайте їй змогу робити свої помилки і виражати свою думку. Це волосся, якщо їй не сподобається, воно відросте.
Брюлик в стразах• 19 августа 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Окей, судячи з відповідей - треба дати постригти, щоб вона відпустила ту ідею і більше стригтися не хотіла :)
А якщо їй сподобається і вона не захоче більше довге?!
Сыро_Ежка
• 19 августа 2022
Ответ дляЕllena
Вот такие были и через пару месяцев с каре. Аж повзрослела
красуня
НичеНипанимаю• 19 августа 2022
У меня дочь и почти все ее подруги сделали весной-летом стрижку каре. Им по 13 лет и все они занимаются в хореографическом классе, поэтому с 1 класса все были с длинными волосами. Прическа на классической хореографии должна быть волосы соброны в гульку. В связи с войной занимались онлайн, была возможность закрыть гештальт - короткие волосы))). Но к сентябрю (возможно выйдем офлайн) должна уже быть хоть кака гулька.
никогда такого не было• 19 августа 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
Ви праві я постриглася в піксі з довжини нижче лопаток, в 30років, коли переїхала від матері, знаєте що вона мені сказала, от і добре я тебе таку й бачити не буду. Досі мені періодично каже про модно довгі і тп. І те що я в блонд вийшла теж їй не подобається...в мені вже 38... Дочці і сину таке казати і робити не буду. Тату і тп
Ото у вас мама з причудами. Співчуваю. Все повинно бути вовремя. І добре, що ви розумієте і на своїх дітях відриватися не будете,
Непонятно• 19 августа 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ну, так само можна і про тату та пірсинг говорити, виходить. Але мама ж має трошки більше досвіду, щоб вберегти від помилок
Так разве подстричься -это ошибка? Вы так говорите,что ребенка прям жаль становится. Я понимаю поговорить про половое воспитание и уберечь от ’ беременна в 16’ и приема алкоголя/ курения.
Апофиозная• 19 августа 2022
Молодша в 12 відпізала каре як разу лютому. Була перша в класі. Плтім ще кілька дівчаток відрізали з її класу
Старша у 16 з довгим по пояс
Ми її вмовляємо відрізати бо дуже густе волосся і вона з ним не справдяється
А взагалі каре тренд 2022 тому може так співпало )))
Старша у 16 з довгим по пояс
Непонятно• 19 августа 2022
Ответ дляЕllena
И длинные красивые и с каре очень хорошо.
Сегодня я не я• 19 августа 2022
Автор, ну ее же волосы не ваши
Дочь отдельная от вас личность
Ничего антисоциального и вредящего здоровью или ее положению в обществе она не делает
Поэтому этот вопрос оставила бы на ее усмотрение.
Вас нравятся длинные волосы - пожалуйста, отращивайте свои
Дочь отдельная от вас личность
Сегодня я не я• 19 августа 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Щоб відростити назад - потрібно буде декілька років, а я бачу, що їй не буде гарно з каре. Ну точніше з довгим волоссям їй однозначно гарніше, плюс воно дуже гарно вигоріло і виглядає як сучасні фарбування.
Ну і нічого.
Які її роки.
Захоче відростить, не захоче - постриже.
Які її роки.
Сегодня я не я• 19 августа 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Ну то хай бзік.
Дякуйте богу, шо саме такий бзік.
У вам свій досвід, а дочка нехай свій напрацьовує.
Дякуйте богу, шо саме такий бзік.
В танке• 19 августа 2022
Ой, автор розкажу свою історію. Мати мені не дозволяла стригти волосся. Аргумент «красиве, густе, блискуче і довге». А те, що я дуже мучалась і не могла навіть в хвіст зібрати, бо голова боліти починала, то їй байдуже було.
Я поїхала в 11 років в дитячий табір, і в кінці попросила дівчат обрізати волосся, бо я вже не можу.
Ну і обрізали. Да таке, що я же тільки приїхала, батьки відразу до перукаря і та змогла тільки якийсь «горшок» на башці зробити
З тих пір часто стрижуть коротко і довге наче і люблю, але терпіти не можу))
Так що дозвольте, волосся відросте ще 30 разів. Модно і модно, нічого страшного.
Сыро_Ежка
• 19 августа 2022
Ответ дляВ танке
Мені мама також забороняла, я дорвалася в 16 років - обрізала та пофарбувалася в чорний і це була жесть жестяна :) донці я дозволяю стригтися (волосся по лопатки, не супер довге), фарбуватися, але каре для мене ту мач, але може поговоримо з нею про подовжене каре. Дякую за вашу історію
Бауди на ауди• 19 августа 2022
Моей захотелось каре два года назад, ей было 10 лет. Я в 10 лет вообще себе мальчишескую стрижку сделала, а свои волосы продала. Вообще не вижу в этом проблем. Две дочки, хотят стричься - стрижем.
В танке• 19 августа 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Може вам не звично, бо самі коротко не стриглись?)
от фарбувати я б не дозволяла, тільки як вже дорослою буде. А довжина то таке, хай грається
Отмотала своё• 19 августа 2022
Ответ дляСыро_Ежка
У доньки гарне волосся, мені шкода. Я впевнена, що каре не буде їй пасувати
Це всього лише волосся.
Дайте дівчинці право самій їм розпоряджатися.
А собі відростіть власне ))
Отмотала своё• 19 августа 2022
Ответ дляСыро_Ежка
Це не одне і теж саме. Волосся просто відростає. Це той досвід, який нічим не загрожує. І ви не можете наперед знати, можливо її буде личити. Просто вам подобається її волосся і все
Да Щас же• 19 августа 2022
2 года назад дочке было 8.5 лет и ей хотелось каре. Были шикарные волосы по пояс. Я разрешила. Через пару месяцев подстригли ещё короче. Сейчас опять волосы отрасли, больше не хочет стричься. Не понимаю в чем такая огромная ценность длинных волос? Отрастут снова. Мне мама разрешала любые стрижки, позже я перепробовала разный цвет волос. После 25 лет пришла к своему тёмному цвету и длинным волосам. Не понимаю мам, которые трясутся над волосами дочерей, 90% обстригут свои косы, как только вырвутся из под контроля.