Цветов Мне срочно• 20 августа 2022
Хто оплачує позовну заяву?
При поділі майна між чоловіком і дружиною позовну заяву оплачує повністю позивач?
KaterionOK• 20 августа 2022
Так, але після задоволення позовних вимог, якщо будете просити, суд покладає судові витрати на відповідача
Страхованная• 20 августа 2022
Позовна заява не може оплачуватись частково. Тож оплачує позивач, а далі вже просіть суд про розподілення витрат
Языката Хвеська• 20 августа 2022
Да, и судебный сбор тоже.
В исковом есть отдельный пункт о судебных расходах, которые понесены истцом.
Суд распределяет судебные расходы.
ХвостПистолетом• 20 августа 2022
Я подавала на развод и алименты, оплачивала я, потом суд взыскал с ответчика.