ТигрЛьвович• 21 августа 2022
Викидати таку вишивку чи ні?
Доброго вечора.
Вчора з мамою наводили порядки в бабусиній хаті. І мама падила старі постілі. І я чомумь не змогла спалити бабусині вишиванки, які були на подушках. Я наволочки спалила,
а вишивку з них залишила.
Скажіть будь ласка, як їх можна використати?
Чи це не потріб в на мусорку?
а вишивку з них залишила.
Чи це не потріб в на мусорку?
Результат:
вже голосів:
71 (75.53%)
Можно дати друге дихання
13 (13.83%)
Непотріб, викинути
10 (10.64%)
Результати
Фокус-Покус• 21 августа 2022
Ответ дляБабулька
Дійсно крпсиво. Але вони відпочатку як картини оформлені. У автора складніша задача
Ну как от начала? Берём вышивку и несём в мастерскую. Там предлагают варианты исходя из задач. Все возможно))
Бабулька• 21 августа 2022
Ответ дляWorld Shop
Оой(((( реву((((((
У моей бабули тоже такие вышивки были по краю с фиалками и розами
Кровати застелены всегда гобеленовыми покрывалками голубыми,а подушки уголочком поставит и вышивку эту видно ,нарядно и так уютно
Аж сердце сжало...
Так, на ліжках висіли простині. Щоб край звисав вишитий красиво. А зверху трійко вишитих подушок одна на одній. А ліжко застелене тканими ковриками. Мені бабуся нові 2 подарувала і дуже просила, щоб я під ноги не клала, бо це ще її мати ткала.
Під ноги не кладу. Один сховала. А інший розпорола на 2 і лавки в бесідці стелю
Плакулька• 21 августа 2022
Дуже гарні, навіть через екран передається енергія людини що вишивала.
Вакцениро Вона• 21 августа 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Хотілося би, залитишити собі як пам´ять.
Так оставьте.
В чем вопрос.
Иногда будете доставать.
Бабушку вспоминать.
В чем вопрос.
Иногда будете доставать.
Бабушку вспоминать.
пАлАвинкА• 21 августа 2022
Викадайте. Нафіг воно вам.
Я такі речі бережу. Як і старовинні ікони на дереві. І церковні книги на старослов´янському.
Але це не про вас
Значит надо• 21 августа 2022
Я храню, не смогла выбросить ни бабушкины вышивки, ни дедушкины поделки из дерева. Стоят в коробке в кладовке, когда падаю духом, перебираю все это и мне кажется, что они рядом, сразу так хорошо становится.
Кусочек Сыра• 21 августа 2022
На наволочку або як елемент одягу ви навряд чи зможете використати, тканина занадто зношена, але я би спробувала проклеїти термотканиною, наскільки знаю, є спеціальний флізелін, і оформила в рамку з паспарту, візерунок досить цікавий.
У нашій шафі лежать вишиті штори, нікуди ми їй вішати не збираємось, взагалі не підходять до інтер´єру, але це єдиний подарунок чоловікової бабусі нашій доньці, тому зберігаємо. Так вийшло, що вона вперше познайомилась з правнучкою у віці під 90, за пів року до смерті.
Мона Лиза• 21 августа 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Так и оставляйте в таком виде на память..у моей бабушки тоже много вышивки . Там в доме рос.сейчас не известно останется ли что-то.
Пешеходик• 22 августа 2022
Я б флізеліном проклеїла щоб далі не розлізлося, далі фігурно вирізала б (сильні розриви між квітами) і потім на великий аркуш бархатного паперу прикріпила, зріз вишивки по контуру обклеїла б якимось гарним тоненьким шнуром і все це під скло і в скромну вузеньку раму. Це я б так зробила. Паспарту, на жаль, тут не зроблять, бо край має бути рівний, а у вас він рваний. Але вишивка гарна і пам´ятна. Я б зберегла