Бауди на ауди• 23 августа 2022
ст 130 КУпАП
Другу склали протокол ще у кінці травня, по 130 статті КУПаП, відмовився проходити тест на ознаки сп´яніння. Патрульні надали драгер, який був уже відкритий і від якого був запах спирту, друг захотів пройти обстеженя у медичному закладі, партрульні проти і склали протокол. Свідки на його стороні, так як у знайомого не було ознак вживання спиртного, лише як доказ відео з камер, де він відмовляється дихати у драгер. Справа у суд надійшла у червні, протокол від 22.05, засідання постійно переносять і ось наступне перенесли аж на кінець вересня. У чому може бути причина відкладення розгляду справи? Чи можуть впровадження закрити так як у кінці вересня пройде термін 3 місяці? Читала у кодексі , що якщо справа підвідомча суду, то протягом 3-х місяців потрібно прийняти рішення.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 23 августа 2022
ч. 6 ст. 38 КУпАП - Адміністративне стягнення за вчинення правопорушень, передбачених статтею 130 цього Кодексу, може бути накладено протягом одного року з дня його вчинення.
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
130 зараз рік на розгляд
Добре, значить потрібно якось пришвидчити розгляд справи
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Я читала також, але думала, що це випадок, коли до суду ще не звернулися, але коли справа уже підвідомча судді, то протягом 3-х місяців повинні прийняти рішення, інакше впровадження закривається.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 23 августа 2022
Ответ дляБауди на ауди
рік
Клевотница• 23 августа 2022
Ответ дляБауди на ауди
Куда спешить?
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляКлевотница
Куда спешить?
Особа невинна, оскардження до протоколу подане вже давно, чому затягувати?
Клевотница• 23 августа 2022
Ответ дляБауди на ауди
Нет заключения врача = виноват !
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляСкользкая
Він здавав аналіз у мед закладі?
Так, через годину після складення протоколу . Все добре.
Клевотница• 23 августа 2022
Ответ дляБауди на ауди
лише як доказ відео з камер, де він відмовляється дихати у драгер.’
Вот уже 130 полная , нет заключения медиков значит бухой !
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляКлевотница
Нет заключения врача = виноват !
Самостійно звертався до спеціальної лікарні.
Клевотница• 23 августа 2022
Ответ дляБауди на ауди
Так это не катит .
Клевотница• 23 августа 2022
Ответ дляБауди на ауди
Может он подкупил кто его знает , алкаш который отказался дуть сразу виноват.
Проблемы подуть нет , а тут явно что-то курил , либо бухал.
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляКлевотница
Він відмовляється і називає причину: від драгера тхне спиртним і він уже використовувався, чути як пропонує поїхати у лікарню, але патрульні проти.
Клевотница• 23 августа 2022
Ответ дляБауди на ауди
’ від драгера тхне спиртним і’ В протоколе этого нет.
А что ему там показалось дело другое.
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляКлевотница
А что ему там показалось дело другое.
є відео, де це чути. Не один же протокол додається. Є ще свідки і відео.
Кусачая Я• 23 августа 2022
строки порушуються по всіх категоріях справ, навіть по простих і га перший погляд швидких. Ви не зможете на це вплинути.
Суддів не вистачає, справ багато
Нарисовалось• 23 августа 2022
Автор,в протоколі звучить формулювання адмін.правопорушення: « Водій перебував у стані алкогольного сп‘яніння»?
Чому запитую:цей факт у протоколі можна оскаржувати,оскільки у мед.закладі освідування не проводилося,драгером не було зафіксовано ознак сп’яніння,а свідки кажуть,що людина твереза.
Крім того,патрульні самі собі нашкодили тим,що не відвезли вашого знайомого до мед.закладу.
No problems• 23 августа 2022
Ускорить рассмотрение никак не сможете. Летом часто переносят. Судьи в отпусках и т. д. Следите за процессом и обязательно присутсвуйте на рассмотрении. Желательно с толковым адвокатом, если друг сам не сможет защитить себя.
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляНарисовалось
Такого формулювання немає, лише відмова проходити тест , він і не рухався транспортним засобом, просто сидів у машині, до нього патрульні під´їхали.. Типу, бачили як він їхав недавно і на їх погляд у нетверезому вигляді.
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляНарисовалось
Все дуже безглуздо, навіть не думали, що таке може бути.. На рівному місці 130 стаття, але справа у суді.
Нарисовалось• 23 августа 2022
Ответ дляБауди на ауди
Тим більше,що не рухався!!!Це патрульні захотіли собі показник зробити,але ще б навчилися діяти в межах закону і правильно кваліфікувати порушення.
Можливо,є відео,де зафіксовано факт того,що машина не їхала.Це дуже позитивний дзвіночок для вашого друга.
Або вимагайте цьому доказ з нагрудних камер,бо якщо вони їх увімкнули лише тоді,коли підійшли до машини,то ще одне велике запитання до патрульних.
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляНарисовалось
Так, відео з моменту як підійшли до нього і почали розмову. Показували фото з платшету, де друг просто виходить з машини. І все.
Нарисовалось• 23 августа 2022
Ответ дляБауди на ауди
А де ж тоді фіксація руху авто? Навіть якби друг був на підпитку,але просто сидів у авто,то це аж ніяк не керування т/з у стані сп’яніння.
Інше питання-заведена машина.
Вимагайте доказу того,що машина рухалася!
Інше питання-заведена машина.
Бауди на ауди
• 23 августа 2022
Ответ дляНарисовалось
Інше питання-заведена машина.
Звернулися до адвоката, додамо клопотання про витребування доказів.