mary.andin• 23 августа 2022

Матрас вбудований в кровать

Подскажите пож- та: вбудований матрас в кровать с подьёмным механизмом, лучше или хуже отдельного матраса?
Инна79• 23 августа 2022
Это просто ужас. Я заказала себе кровать со встроенным матрасом. В итоге просто не смогла занести ее в квартиру. Так и стоит в коридоре. У меня спальня на втором этаже. Лестница в квартире не позволяет развернуться с этой кроватью. Через верхний этаж тоже не получается из за нескольких небольших поворотов в общем коридоре.

Volga_olga• 23 августа 2022
Гірше, з огляду на зручність та гігієну
Калиопа• 23 августа 2022
Гірше, не купляйте таке, викинуті гроші.
автор mary.andin • 23 августа 2022
Ответ дляКалиопа
Дякую))
Калиопа• 23 августа 2022
Ответ дляmary.andin
Дякую))
Ви не зможете перевертати матрас, він швидше продавиться, не зможете замінити, якщо треба буде, викинете все ліжко.
У окрнмому матрасі 2 сторони можуть бути різної жорсткості чи зима/літо.
Я таке купила - викинула)))
МаТраСы• 23 августа 2022
треба дивитись на конструкцію. чи вона позволяє замінити його.
якщо виробник зекономив на матеріалах, то худо буде. звичайний можна крутити в 4 позиціях, що збільшує строк експлуатаціїї..