Каменная Фрося• 28 августа 2022
Какое Ваше имя при крещении
Я Елена, а Вы?
Таки в курсе• 28 августа 2022
Ответ дляСССРовна
Я Світлана - наче слов´янське. При хрещенні - Фотинія.
Имеется в виду не славянское, а православное, чаще всего греко-римское)) В православии очень не любят крестить именами не из православных святцев (даже католические им не нравятся). Ну а Фотос - это свет... так что, считайте, вас вашим именем и крестили
Запретный фрукт• 28 августа 2022
Ответ дляТатьяна89
У Вас имя при крещении отличается от обычного?
Думала, это чисто католическая традиция.
И я, и моя дети крещены своими собственными именами.
Не все имена являются церковными и соответственно не с каждым именем каким вздумается священник может покрестить. Крестили меня Юлией, хотя по паспорту у меня другое имя.
После 18• 28 августа 2022
Ответ дляСССРовна
Не подскажу. У меня как у автора)
НЛОша• 28 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Як жили люди 2000 років, коли єдиним документом про народження був запис в церковно-приходську книжку після хрещення. Мучились видно бідні, поки не прийшов совок і не настав час атеїзму. А вже після атеїзму, люди більше вірять в силу магії чим в Божу силу.
Я ж кажу вам то необов’язково вірити у силу магії , але нікуди не подінеш тих, хто це практикує. При чому, офіційна церква не визнає магію, а батюшки про це знають.
Ответ дляНЛОша
Біжіть від такого священника, який вірить, що приховування імені може від чогось захистити.
НЛОша• 28 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Ага, поїдьте в церкву біля Олександрівськоі лікарні, побачите там скільки їх туди ходить на вичитку від магічного впливу наприклад, і які туди «цікаві» жінки приходять іноді…справа не в тому, що батюшка вірить про імена, справа в тому, що існування Церкви не означає що не існує магії. Якби церква це не заперечувала.
Ответ дляНЛОша
Я не кажу що магії немає, я кажу, що не ім´я захищає.
Взагалі нехрещені діти теж прекрасно живуть.
Мотылек• 28 августа 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
У мене відрізняється. У житті я Аміна, а хрестили Анна.
Это же не наше имя. Как вас так могли назвать

НЛОша• 28 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
З приводу нехрещених дітей-згодна. Взагалі , сим довше живу, тим більше розумію, що не варто хрестити дітей, самі повинні вибирати свій шлях пізнання Бога у зрілому віці.
З приводу ім’я хрещеного, справ у тому, що на імя яким хрестили можна у церкві замовити молебень різного рода… відповідно і результат буде різний. Кому треба, той зрозумів про що я. Тому краще, якщо вже є окреме імя, то нікому про це говорити.
Ответ дляНЛОша
От не говорите нікому, не воцерковлені, 90% що і дитина не буде знати, або не буде придавати цьому значення, що воно інше. Хрестильне ім´я губиться. Як же тоді з похованням, молебнями за здоров´я і т.д?
Ответ дляНЛОша
Звісно не правильно хрестити дітей. Бо це підписання угоди, за невиконання якої строго спитають.
НЛОша• 28 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Ви про що? Знати хрестильне імя матері та батька , дітей -це одне, а розповідати про нього друзям, знайомим і тд це інше. Ви як маленька, чесне слово.
Ответ дляНЛОша
От щось сталось з батьками, а дитина мала. Звідки вона взнає своє хрестильне ім´я? А для всіх православних обрядів ім´я дане при хрещенні обов´язкове.
Спасу мир• 28 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
В православних храмах хрестять дітей лише православними іменами. Часто ім´я дитини відсутнє в церковному календарі. Якщо ви православна і дотримуєтесь всіх канонів - то краще щоб ім´я було одинаковим і в паспорті, і для хрещення.
Коли канони писали, паспортів не було. Тому, для кого краще?
Спасу мир• 28 августа 2022
Ответ дляSvitlo_
Якщо для вас важливі наприклад заупокойні служби. То краще, щоб ім´я співпадало. Бо життя непедбачувана.
Краще за здравіє. І рідні знають ці імена.
палка-копалка• 28 августа 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Бо вашого немає в Святцях.
палка-копалка• 28 августа 2022
Ответ дляСССРовна
Бо це одне й те саме ім´я. Зараз вже й Світланою похрестят. Справа не в слов´янському чи не слов´янському а є в Святцях чи ні.
Ответ дляSvitlo_
не правда
Хрестити можна будь яким ім´ям, навіть не християнським, християнських імен взагалі колись не було, і нічого хрестили людей
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Не все имена есть в православном календаре, мое имя, несмотря на то, что в честь святого, который жил в 5м столетии (еще до разделения церкви в 1051 году), но его в православном календаре нет.Я крестила девочку Арину (тоже казалось бы няня Пушкина православной должна была быть), такого имени нет в православном календаре, что бы крестить надо выбирать другое
в мене донька Аріна, і хрестили її Аріною