Патриотка• 29 августа 2022
Хочу собі авто, але дуже боюсь водити в Києві, це моя фобія
Здала на права давно, трішки їздила, потрапила в невелике ДТП, пошкодила трохи авто іншій людині ,страховка все компенсувала, ситуація неоднозначна, але по факту винна я. Після цього більше не їздила, страх накоїти щось дурне, нашкодити комусь. Фобія керувати автомобілем в мене з підліткового віку, мене примушували їздити, коли я була ше підлітком і після того в мене переляк. Відчуваю себе вже якимось оленем, ніби всі їздять крім мене, так не сучасно, ну і в плані комфорту і мобільності теж буває незручно. Дайте якісь поради як побороти цей страх, може ще якихось блогерів підкажіть, які гарно розказують про керування авто , лайфхаки і т.д.
Неместная Я• 29 августа 2022
По выходным, там где меньше движение - ездить и нарабатывать практику
Фифачка• 29 августа 2022
Треба сідати і їхати!!! Іншого виходу немає. Тільки досвід додасть Вам впевненості.
Холодная каша• 29 августа 2022
Купуйте машину на автоматі і буде Вам щастя, їздити одне задоволення. Спочатку зранку виїзжайте, поки мало машин на дорогах і недалеко від дому катайтеся, потім збільшуйте дистанцію.
Всех в сад• 29 августа 2022
Я ездила каждый божий день, страшно - не страшно,любая погода. Только так.
Рюмка ДЗЫНЬ• 29 августа 2022
Автор, мне после такого дтп еще пять часов ехать пришлось по автомагистрали, еще и ночью. Ничего езжу, боюсь, но все-равно еду.
Молчалка• 29 августа 2022
Автор, я тоже боюсь и думаю, что все профи, а я никак. Езжу пока только с мужем. Но такой период, что надо уметь водить и ездить. Через немогу так и езжу.
Но меня уже не «сжимает в орех» как месяц назад. Это уже победа.
Куплю орехи• 29 августа 2022
плюсую за автоледи плюс ежедневные поездки иначе никак. Уже пол года езжу, хотя правам 11 лет) Недавно сдала задом в мерс, попала на 9 тыс, но в тот же день надо было в центр ехать, а на следующий через весь город на позняки - думаю это меня спасло иначе бы больше не села за руль