Репетиторша• 30 августа 2022
Кто в США? Как там?
Расскажите, как там?
Как попали?
Сейчас на сайте поиска спонсора нет регистрации
Как попали?
Tatyana_1975• 30 августа 2022
Подруга в Штатах вона жила там 20 років, повернулась прауювати на міжнародну організацію в Україні, звільнилась через рік і почалась війна. Поїхала в Штати з мамою, сестрою.
’ дивлюся в Америку дуже багато людей їде по програмі United for Ukraine (U4U), приїздять сюди і в шоці від того що допомоги від держави майже немає і документи на право працювати треба чекати по пів року після подачі. То ж якщо у вас є знайомі які збираються сюди їхати по цій програмі, підкажіть їм порівняти умови Америки та Канади. Мені здається що в Канаді набагато краще (одразу соціальні виплати та право на роботу). ’
Бывает и такое• 01 сентября 2022
В Канаде холодно шо пипец. Мне в Америке нравится, даже очень. Хоть мы и живем в пустыне, но штат крутецкий
Антонина матушка• 08 сентября 2022
Ответ дляБывает и такое
Подскажите пожалуйста какую карту мобильного оператора купить? И сколько стоит ежемесячно?