Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо»!
Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:
- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!
Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!
А тепер знайомтесь із цими виродками:
1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух
2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв (депутатська фракція «Слуга народу»)
3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина
4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова
Дивіться, які вони патріоти у Фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди! 😡
Список злочинців неповний - слідчі дії тривають. Також вивчається ступінь вини та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб торгівельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.
- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!
А тепер знайомтесь із цими виродками:
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляMarinka804
Те що ви присилаєте -це ПРОЕКТ від 20 серпня, який вносився Разумковим, але не допущений був до голосування. Це не проголосований Закон
Те, що притягнули на скрині про голосування. Там 2 законопроекти голосувалися одночасно?
В другому не велика різниця з першим
І знов запитання, де там велике будівництво. Вам картки законопроектів показати. Які проголосовані в 1 читанні
В другому не велика різниця з першим
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляAlfa
Так где-то же была инфа что накрыли ’багатомильйонну ферму порохоботив’.
Усё, нема кому з трусив выпрыгивать теперь)))
На порадниці ще не накрили.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляЛето72
Не відкривається ваше посилання.
Методичка у відкритому доступі
Верховная Рада Украины на заседании 30 августа проголосовала в первом чтении за проект закона 7669 о внесении изменений в закон Украины «О государственном бюджете Украины на 2022 год» относительно использования средств государственного дорожного фонда.
“Бюджетные изменения, убирающие норму, что деньги дорожного фонда могут идти только на военные нужды и выплату долгов. Короче, открывают возможность снова строить дороги вместо того, чтобы отправить деньги на армию”
Методичка у відкритому доступі
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Конкретно, які зміни було внесено, можна подивитися в кожній редакції закону. Я вже давно помітила, що ви тут навмисне маніпулюєте.
Про військову службу жінок там йдеться від часів незалежної України.
Ось вам той самий закон від 1992 року, від 2004 року - до прикладу, можна відстежити будь-яку стару редакцію, що люди і зроблять, ті, хто не хоче, щоб ними маніпулювали такі як ви.
Далі 2018 рік - які саме зміни внесено при порошенку у 2018 році виділено синім.
Різниця в тому, що до 2021 року перелік жіночих професію затверджувався постановою Кабміну і не змінювався від самого початку.
Згідно змін до профільного закону цей перелік затверджує наказом МО.
І от саме у 2021 році було видано наказ з тим величезним переліком професій, що згодом у 2022 році трохи скоротили.
ПрАстите, Но питання було не в зміні суб’єкта владних повноважень, а в прийнятті саме закону щодо військового обліку жінок.
Так шо це ви не маніпулюйте.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
На порадниці ще не накрили.
Есть закономерность, чем горячее на фронте, чем больше наши наступают и гонят рашу, тем активнее появляются темы против Зеленского. Это не порохоботы. Это пригожинские тролли, а им поддакивают полезные дураки и радикалы Чорновила. Адепты Яныка активировались. Третий день строчат темы и обзоры на Ютубе.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ще раз. Як ви не зрозуміли. Нема такого закону. Не-ма-є!
А про військовий облік жінок, нєжданчик, Ющенко підписав, ще в 2010 році. А ваш Свинорил вніс до нього зміни у 18.
Як же я люблю носом тикати порохоботів
А ось ця сама постанова КМУ від «Про затвердження переліку спеціальностей, за якими жінки, що мають відповідну підготовку, можуть бути взяті на військовий облік»
від 14 жовтня 1994 р. N 711,
яка була чинною аж до 2021 року
з приміткою:
«Жінки, придатні до військової служби, можуть бути взяті
на військовий облік за віком: до 50 років - за
офіцерськими званнями, до 45 років - за іншими
військовими званнями.»
від 14 жовтня 1994 р. N 711,
яка була чинною аж до 2021 року
з приміткою:
військовими званнями.»
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так шо це ви не маніпулюйте.
То подивіться, скільки і яких несуттєвих змін вносилося починаючи з 90-х до відповідних статей закону, що стосуються обліку жінок. Саме суттєву зміну, що було внесено при порошенку, про рівні засади, я виокремила синім на скріншоті.
Але (!) важливо те, що перелік спеціальностей не змінювався аж до 2021 року.
Павлик Равлик• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Пройшло 10 хв і активність порохоботів і досі нульова. А такі активні були, такі активні тут з трусові випригували, транслюючи дописи з темників
Ви серйозно? Самі хоч читали ті закони? Не ганьбіться.
Рівень зебілізму аж зашкалює.
schpulka_317• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Если завтра не начнется грандиозный трус крысиного гнезда, а будет обычное: с добрым утром, дорогая страна!- это значит что нас сдали жрать будут снаружи и изнутри.
А я очень боюсь, что так и будет. Эти, наверху реально не понимают, что народу уже нечего отдавать, карманы вывернуты наизнанку.
нас давно уже сдали...
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Рівень зебілізму аж зашкалює.
Я навідміну від вас, читала.
Ще щось маєте сказати? Заперечити аргументовано?
Ответ дляMariya Prokhorova
От сука (
Не то слово. Там ещё и человек дерьмо. Сколько от неё людей пострадало. Всех неугодных, тех кто отказывался красть и покрывать эти делишки быстро увольняли, используя любые методы, вплоть до угроз. Очень изворотливая, такую сложно будет поймать. У неё и крыша судя по всему хорошая, всё с рук сходит.
Ответ дляartushik
Бачите як гарно. Жєнєчка співає і танцює, тому йому в армію не можна, він буде далі співати. А моряк плаває, тому хай просре свою ліцензію і йде вантажником. Куди має йти вантажник, щоб звільнити місце моряку ви придумаєте в наступному пості.
Наприклад моряк може йти..ну не знаю, в балєт, чи у швачки. В країні ж кількість робочих місць аж зашкалює.
Може хай Жєнічка піде вантажником, або на фронт? Там і поспіває у перерві.
Так вы пишите, что вам жалко моряков которые плавают по лицензии?
schpulka_317• 31 августа 2022
Ответ дляMashaizDusha
Мова не про те, щоб когось звинувачувати, а викласти фото чеку й товари й задати питання, та й усе. Чи в нас вже теж якесь КГБ працює що й рота відкрити не можна? За що воюємо тоді?
так именно и работает: на кого указали сверху, того и топят.
Павлик Равлик• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я навідміну від вас, читала.
Вам вже зверху накидали аргументів.
Сенс доказувати. Ви працюйте, працюйте.
Головне - Зеля молодець, в усьому винен Порох.
Хто не згоден - порохобот.
Сенс доказувати. Ви працюйте, працюйте.
Хто не згоден - порохобот.
Ответ дляartushik
Я не дружина моряка, маю іншу освіту.
Закінчую з вами діалог, бо регулярно вихваляючи вельможних боягузів ви обливаєте помиями простих людей, що не мають фін подушок, бо не тирять з бюджету мільярди на крові.
Тема о краже волонтерки в запорожской области.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Ще раз. Ви вмієте тримати нитку спілкування?
Читайте гілку і дописи на які я відповідала. Мадам писала про закон, яким робили жінок військзобовязаними. Трансляція методички нерозумною особою. Тут половина таких. Тягнуть шопопало з жовтої преси, телеграмканалів чи методичок.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляПавлик Равлик
Вам вже зверху накидали аргументів.
Сенс доказувати. Ви працюйте, працюйте.
Хто не згоден - порохобот.
Сенс доказувати. Ви працюйте, працюйте.
Хто не згоден - порохобот.
Ви до тих аргументів ніякого відношення не маєте. Чи як інша мадам будете вимагати ім’я президента, який підписав зміни до закону?
Вобщем, зрозуміло. Дана команда фас. А ту, яка сіла в калюжу, сподіваюсь, хочаб премії позбавлять. За тупість
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В другому абзаці бачите що написано? Так хто ввів, щоб нарівні з чоловіками були? Хто ж там президентом то у 18 році був?
Так ніхто не суперечить, зміни щодо виконання обов’язків на рівних засадах дійсно були.
Але діючий перелік професій з декількох спеціальностей, що були затверджені постановою Кабміну ще з 1994 року, залишався тим самим, з приміткою щодо вікових обмежень («Жінки, придатні до військової служби, можуть бути взяті на військовий облік за віком: до 50 років - за офіцерськими званнями, до 45 років - за іншими військовими званнями.»)
Лише зі змінами до профільного закону у 2021 році ця постанова КМУ втратила чинність, натомість наказом МО було затверджено величезний перелік спеціальностей та професій, що жодним чином не стосуються армії. Ще й граничний вік для жінок раптово став 60 років!
Ответ дляЭлли Иванова
А почему вы не отвечаете по теме поста, а только переходите на личности?
Слишком бросается в глаза, фраза о плавающих моряках и про их изоляцию в темах про волонтерку. Человек, который не имеет понятия о моряках, не общается с ними, но упорно их жалеет. Впечатление что у человека задача раскрутить эту ветку в теме, за деньги.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Слухайте, я все це знаю. І ви знаєте. А більшість порохоботів- ні. А ви полегшуєте їм умови заробітку. Вони чомусь свято вірять, що Зеленський вигадав військових облік жінок. І тупо транслюють свою методички широкому загалу.
Павлик Равлик• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви така кумедна. Думаєте усі тут без мозку?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляTakamaka
І доречі, я не маніпулюю, а конкретно відповідаю на поставлені питання. А питання було в чому, за чиїм підписом був прийнятий закон про військовий облік жінок ? Ви як на це питання відповісте
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Військовий облік жінок було «вигадано» ще в срср і залишився у спадок Україні. Це ви теж знаєте.
Особисто я мала на увазі суттєве розширення переліку професій, за яким військовозобов‘язаними стають як мінімум половина жінок. Відповідно до чого та коли ці зміни відбулися.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Я зрозуміла, що ви мали на увазі. Але, факт залишається фактом. Порохоботи працюють з методичками, які перекручують і перебріхують основні положення. В нас населення політичноактивне але, Нажаль, юридично неграмотне. І цим користуються всі, хто б не був при владі.
Он, ще одну фейкову новину придумали, що з оборонного бюджету гроші забрали. І впевнено несуть новину домогосподаркам, які навіть сайт ради вважають методичкою
Ответ дляVikyha23
А теперь вопрос
450 депутатов
Куча всяких замов, глав и тд
Некому было проконтролировать? Хотя бы не в таких масштабах ?)
Нас просто за баранов держат и во всем
А народ и помогал крича что критиковать власть сейчас нельзя
В Европе министры во время кризиса от зарплат отказывались в пользу государства, а у нас в войну с людей по полной, ещё и зарплаты повышают
Больно так от несправедливости
450 депутатов
Куча всяких замов, глав и тд
Нас просто за баранов держат и во всем
Больно так от несправедливости
..та ладно. більшість кого вибрала в більшість?? А зараз всім так ’больно’.. (Не для того вони вибирались..) Єрмака хто поставив ? Давно йшов розголос, хто сидить на потоках гуманітарки. От буде номер,як СБУ вийде на .. ,але не вірю,не в нашій країні. А як чекають на відновлення країни, там такі транші намічаються, казкові можливості. Правда,є ложка дьогтю- Гонтареву європейці хочуть зробити куратором.
---
А так да,країна баранів.Яким обіцяли шашлики,тільки не говорили основного... ?????
---
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Да, тут уже группа милых дам на ставке нашли виноватого. Это Порошенко. Именно он, редиска, назначил в Запорожье этих крыс.
Ви так хотіли відповідь від мене. І шо? Товарок напустили, а самі злилися? Побачили прізвище президента? Аж 2)
Ніхто тут Зеленського не виправдовує. Всі в а@хує від того, що відбувається.
Але при Порошенко крали з неменьшим розмахом, можете даже не сумніватися. Такого розмаху корупції тільки при Кучмі не було. Можливо, часу не вистачало, дерибанили державне добро. Но факт залишається фактом
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
І Да, сподіваюсь, ви сьогодні залишитесь без премій і заробітка
Оксана-004e• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
піпец , а він як ви воювати не вміє , в нього гражданська професія - співати та танцювати !
Гроші вони збирають на ЗСУ !
2 млрд грн доба коштує країні !
Гроші вони збирають на ЗСУ !
2 млрд грн доба коштує країні !
Понятно теперь за что ему орден дали
Ответ дляOlga_72
Ну да, конечно. Зеленский к победам на фронте не имеет никакого отношения. Это все скорее вопреки ему и его руководству. Знать про войну и нифига не делать. Погибшие в Буче, Мариуполе и захваченный Юг - все по его вине.