Helgushk@• 30 августа 2022

Глава Запорожской ова разворовал всю гуманитарку

Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо»!
Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:

- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!

Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!

А тепер знайомтесь із цими виродками:

1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух https://www.facebook.com/starukholexander

2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв (депутатська фракція «Слуга народу»)

3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина https://www.facebook.com/viktor.sherbina.5

4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова https://www.facebook.com/profile.php?id=1000097636...

Дивіться, які вони патріоти у Фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди! 😡

Список злочинців неповний - слідчі дії тривають. Також вивчається ступінь вини та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб торгівельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І Да, сподіваюсь, ви сьогодні залишитесь без премій і заробітка
Мимо)
Я не из компании зелёных ворующих крыс и не на ставке ’порошенковиноватвовсем’. Удивительная способность закрывать глаза на проблемы сегодня, настойчиво копаясь в древности. Наверно хорошо оплачивается.

Подсказываю- ещё там были Леонид, Кучма, Юля, Вытя- 2 шт. и другие персонажи из древности. Нельзя же бесконечно 3 года подряд валить все на 1 екса, тоньше надо, деликатнее.

savalena• 31 августа 2022
Ответ дляTania07
Страшне. Але мені здається, що в кожній області таке є. Просто слідчі ще не добрались. Як так можна? І так бідні ті люди. Розкрадати ще гуманітарку для них?
І саме в Запоріжжі тисячі переселенців((( біда просто
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляОленёнок
Ну да, конечно. Зеленский к победам на фронте не имеет никакого отношения. Это все скорее вопреки ему и его руководству. Знать про войну и нифига не делать. Погибшие в Буче, Мариуполе и захваченный Юг - все по его вине.
Почему не имеет?
Прямо сейчас копают под 3 генералов, боевых заслуженных настоящих генералов. Они правда как глава СБУ не сдавали врагам что попало, а защищали города и села. Но ведь президент не знает, он же не в курсе.
mamarama• 31 августа 2022
Ответ дляЕленнн
..та ладно. більшість кого вибрала в більшість?? А зараз всім так ’больно’.. (Не для того вони вибирались..) Єрмака хто поставив ? Давно йшов розголос, хто сидить на потоках гуманітарки. От буде номер,як СБУ вийде на .. ,але не вірю,не в нашій країні. А як чекають на відновлення країни, там такі транші намічаються, казкові можливості. Правда,є ложка дьогтю- Гонтареву європейці хочуть зробити куратором.
---
А так да,країна баранів.Яким обіцяли шашлики,тільки не говорили основного... ?????
Если Гонтареву сделают куратором, то дело пойдет бравенько)
Зоя Монроз• 31 августа 2022
Ответ дляTanchik111
Производство какое-то.
Говорят, под крышей Куртева переплавляют разбитую технику. Кругом свои щупальца щапустили
Olga_72• 31 августа 2022
Ответ дляОленёнок
А Путин молодец?
Olga_72• 31 августа 2022
Ответ дляЗоя Монроз
В Днепре прилетело после такого комментария в сети. По сто.

Irina-5d24• 31 августа 2022
Ответ дляVikyha23
Всмысле как?
Того и приняли закон якобы не надо на украинском печатать на товаре состав и тд
Потому что это все была гуманитарка на иностранном языке
Вы знаете сколько нам Европа высылала, фура за фурой с едой заезжали ? Можно было накормить всех потерявших работу и всех кто в опасных зонах и ещё б осталось
Плюс никаких растаможек, налогов. Чистый навар
Irina-5d24• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Мимо)

А когда это гопники деликатными были? Плюс, на Вить нельзя, он у них на корпоративе выступал
Irina-5d24• 31 августа 2022
Ответ дляmamarama
А то ж сейчас не бравенько идет. Медленно еще?)
artushik• 31 августа 2022
Ответ дляIrina-5d24
Я про тех 2 Вить, что президентами были. Зациклило людей валить на папередников, так надо же с душой работать, всех за 30 лет обвинить, чтобы нынешние ни за что не отвечали.
Olenenka_Ter• 31 августа 2022
Читала,не верю.Старуха знаю ,очень хороший человек,не верю.Просто не верю.Он по улицам ходит,с людьми общается на улице,везде ездит,к солдатам,льготникам помогали.Злата Некрасова стольким больным детям на лечение деньги собрала.Ну не верю я...мне кажется,это подстава,чтоб потом город слить.Запорожье достаточно долго и хорошо держится,учитывая,что линия фронта в 30 минутах на машине.В АТБ видела лично таблички возле товаров,что это не гуманитарку,а заказывают напрямую из Польши
Irina-5d24• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Я тоже про тех Вить. Вова ж у них танцевал и веселил. Смотрите, один Вова портфель носил за шефом, второй развлекал... Как-то мне не нравятся эти паралелли...
Mrs.Ochmonek• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Я не вважаю свободівців справжніми націоналістами. Ті, хто пробився в 2014 році в Верховну раду- це були гопніки, які їли з долоні медведчука (читай кремля), і це лише моя особиста думка, але я вважаю, що вигідно піарити свободу було як раз кремлю, для красивої ілюстрації як Україну силою захопили бандерівці.

Справжні патріоти, націоналісти були за часів Народного Руху. Вони могли щось змінити в державі на краще, а ці-ні.
’Ваша’ думка про своюодівців ’їли з долоні кремля’ - як раз і є нав’язана вам тими, хто їв з долоні кремля (гордонами і компанією). Націоналістів потрібно було очорнити і це робилось професійно, що навіть ви повірили у абсолютну маячню.
Свободівці - ті, хто пропонували потрібні закони і пропонують зараз. Ті, хто завжди називав зло злом. Ті, хто гинули на Майдані (19 Героїв), ті хто з 2014 на війні, а тим більше - з 24 лютого, і щотижня вони гинуть, навіть племінник Тягнибока.

За часів Народного Руху було багато ідеалістів з хорошими ідеями, але ж і тих, наприклад, хто вітав відмову від ядерної зброї і роззброєння України (той же Драч). на відміну від Свободи.

Читайте, це 2014 рік

https://tyzhden.ua/News/115147

’Свобода’ пропонує відновити ядерний статус, якщо США і Велика Британія не нададуть військову допомогу.
helena123• 31 августа 2022
Ответ дляОксана-004e
Нижний абзац прочтите
Он был ещё и при юще
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляGra_Nata
В Сильпо продается товар из гуманитарки.
Однажды даже девочка волонтёр писала им письмо, с просьбой подтвердить происхождение. Они что-то невнятное отписали, что якобы свой импорт. Но документов на товар не предоставили.

Обидно это все
За свои деньги покупаешь, везёшь своей машиной на своем топливе людям которые в сложной ситуации, а в стране все есть, и хватило бы с головой. А тут несчастную коробку 5 кг. Дают на месяц.
Короче, бардак. И в одиночку ничего не исправить.
Ну вот нас от силы 20 человек. Ну пытаемся мы из этих организаций выбить еду и химию. Но получаем от ворот поворот. В итоге деньги обычные украинцы скидывают. И такие же украинцы везут.
Ви в своєму розумі таке писати?
Була в сільпо ось недавно,бачила швепс напіток без нашого маркування було написано власний імпорт,тобто це вони вкрали по вашій логіці?
Тобто газіровка це річ першої необхідності,що її везуть,як гуманітарку і чіпси і т.д.??
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляksena555
із-за такого деякі поляки, які відправляли допомогу фурами до України, відмовилися далі таке робити, як побачили що до кінцевого споживача не доїжджає(((
’із-за’?
Элли Иванова• 31 августа 2022
Госпожа Некрасова присутствовала сегодня на сессии. Ее даже от работы не отстранили. Все отлично у нее, судя по всему.
ksena555• 31 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
’із-за’?
Прийменники – первинні: без, в (у), від, для, по, через, при, про, над, під, до, з, ради; – вторинні: задля, з-під, із-за, , поза, щодо; – утворені від інших частин мови: близько, внаслідок, після, поруч, перед, протягом, під час, з допомогою, у зв´язку, завдяки, незважаючи на тощо.

magistralchimik• 31 августа 2022
Буткевич в такое бы не вляпался
Gra_Nata• 31 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
Ви в своєму розумі таке писати?
Мы проводили расследование с тушёнкой. Чипсы нас не интересовали.
Сильпо на оф запрос ответил фуфлом.
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляAllize_di
Згадала ці написи в АТБ ’ не гуманітарна допомога’.
А ви вважаєте,що чіпси то гуманітарна допомога насправді?
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляGra_Nata
Сильпо на оф запрос ответил фуфлом.
Власний імпорт це щось не зрозуміли ’пробормотали чи фуфлом?’ ви називаєте
Gra_Nata• 31 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
На власный импорт есть документы.
Откуда, по какой цене. Сертификаты и прочее. У них этого нет.
Cheburaha• 31 августа 2022
Ответ дляOlenenka_Ter
Какая подстава. С весны активисты пытались достучаться до властей, чтобы остановили этот беспредел. Я не верю, я знаю от волонтеров, которым доверяю.
Melon-20c3• 31 августа 2022
Какая неожиданность.
А кто у нас курирует гумпомощь?
Члены какой партии зведовали этим в Запорожье?
О чьей коррупции говорила Спартц?

*клятий Порошенко, що ти робиш?! зайкрий рота своїм порохоботам!)
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляGra_Nata
На власный импорт есть документы.
Вони аби кому не зобов´язані ці документи показувати хіба що СБУ,ну не вам то точно,тому це не означає,що в них їх немає
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляksena555
’Із-за’немає такого слова в українській мові,хіба що суржик це
Оленёнок• 31 августа 2022
Ответ дляOlga_72
А Путин молодец?
Путин урод. Или вы другого мнения? Или если не поддерживаешь Зе, то любишь Пу? ’Железная’ логика
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляОленёнок
Та просто критикувати владу під час війни це робота на користь ворога якби
Я також не в захваті від нього,але поважаю його,бо ніяких нам тут путінських маріонеток не потрібно і близько або ще чогось пов´язаного із сосією