Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо»!
Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:
- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!
Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!
А тепер знайомтесь із цими виродками:
1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух
2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв (депутатська фракція «Слуга народу»)
3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина
4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова
Дивіться, які вони патріоти у Фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди! 😡
Список злочинців неповний - слідчі дії тривають. Також вивчається ступінь вини та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб торгівельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.
- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!
А тепер знайомтесь із цими виродками:
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І Да, сподіваюсь, ви сьогодні залишитесь без премій і заробітка
Мимо)
Я не из компании зелёных ворующих крыс и не на ставке ’порошенковиноватвовсем’. Удивительная способность закрывать глаза на проблемы сегодня, настойчиво копаясь в древности. Наверно хорошо оплачивается.
Подсказываю- ещё там были Леонид, Кучма, Юля, Вытя- 2 шт. и другие персонажи из древности. Нельзя же бесконечно 3 года подряд валить все на 1 екса, тоньше надо, деликатнее.
Ответ дляОленёнок
Ну да, конечно. Зеленский к победам на фронте не имеет никакого отношения. Это все скорее вопреки ему и его руководству. Знать про войну и нифига не делать. Погибшие в Буче, Мариуполе и захваченный Юг - все по его вине.
Почему не имеет?
Прямо сейчас копают под 3 генералов, боевых заслуженных настоящих генералов. Они правда как глава СБУ не сдавали врагам что попало, а защищали города и села. Но ведь президент не знает, он же не в курсе.
Ответ дляЕленнн
..та ладно. більшість кого вибрала в більшість?? А зараз всім так ’больно’.. (Не для того вони вибирались..) Єрмака хто поставив ? Давно йшов розголос, хто сидить на потоках гуманітарки. От буде номер,як СБУ вийде на .. ,але не вірю,не в нашій країні. А як чекають на відновлення країни, там такі транші намічаються, казкові можливості. Правда,є ложка дьогтю- Гонтареву європейці хочуть зробити куратором.
---
А так да,країна баранів.Яким обіцяли шашлики,тільки не говорили основного... ?????
---
Если Гонтареву сделают куратором, то дело пойдет бравенько)
Зоя Монроз• 31 августа 2022
Ответ дляTanchik111
Производство какое-то.
Говорят, под крышей Куртева переплавляют разбитую технику. Кругом свои щупальца щапустили
Irina-5d24• 31 августа 2022
Ответ дляVikyha23
Всмысле как?
Того и приняли закон якобы не надо на украинском печатать на товаре состав и тд
Потому что это все была гуманитарка на иностранном языке
Вы знаете сколько нам Европа высылала, фура за фурой с едой заезжали ? Можно было накормить всех потерявших работу и всех кто в опасных зонах и ещё б осталось
Плюс никаких растаможек, налогов. Чистый навар
Irina-5d24• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Мимо)
А когда это гопники деликатными были? Плюс, на Вить нельзя, он у них на корпоративе выступал
Irina-5d24• 31 августа 2022
Ответ дляmamarama
А то ж сейчас не бравенько идет. Медленно еще?)
Ответ дляIrina-5d24
Я про тех 2 Вить, что президентами были. Зациклило людей валить на папередников, так надо же с душой работать, всех за 30 лет обвинить, чтобы нынешние ни за что не отвечали.
Olenenka_Ter• 31 августа 2022
Читала,не верю.Старуха знаю ,очень хороший человек,не верю.Просто не верю.Он по улицам ходит,с людьми общается на улице,везде ездит,к солдатам,льготникам помогали.Злата Некрасова стольким больным детям на лечение деньги собрала.Ну не верю я...мне кажется,это подстава,чтоб потом город слить.Запорожье достаточно долго и хорошо держится,учитывая,что линия фронта в 30 минутах на машине.В АТБ видела лично таблички возле товаров,что это не гуманитарку,а заказывают напрямую из Польши
Irina-5d24• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Я тоже про тех Вить. Вова ж у них танцевал и веселил. Смотрите, один Вова портфель носил за шефом, второй развлекал... Как-то мне не нравятся эти паралелли...
Mrs.Ochmonek• 31 августа 2022
Ответ дляАтланта
Я не вважаю свободівців справжніми націоналістами. Ті, хто пробився в 2014 році в Верховну раду- це були гопніки, які їли з долоні медведчука (читай кремля), і це лише моя особиста думка, але я вважаю, що вигідно піарити свободу було як раз кремлю, для красивої ілюстрації як Україну силою захопили бандерівці.
Справжні патріоти, націоналісти були за часів Народного Руху. Вони могли щось змінити в державі на краще, а ці-ні.
’Ваша’ думка про своюодівців ’їли з долоні кремля’ - як раз і є нав’язана вам тими, хто їв з долоні кремля (гордонами і компанією). Націоналістів потрібно було очорнити і це робилось професійно, що навіть ви повірили у абсолютну маячню.
Свободівці - ті, хто пропонували потрібні закони і пропонують зараз. Ті, хто завжди називав зло злом. Ті, хто гинули на Майдані (19 Героїв), ті хто з 2014 на війні, а тим більше - з 24 лютого, і щотижня вони гинуть, навіть племінник Тягнибока.
За часів Народного Руху було багато ідеалістів з хорошими ідеями, але ж і тих, наприклад, хто вітав відмову від ядерної зброї і роззброєння України (той же Драч). на відміну від Свободи.
Читайте, це 2014 рік
’Свобода’ пропонує відновити ядерний статус, якщо США і Велика Британія не нададуть військову допомогу.
Читайте, це 2014 рік
Ответ дляGra_Nata
В Сильпо продается товар из гуманитарки.
Однажды даже девочка волонтёр писала им письмо, с просьбой подтвердить происхождение. Они что-то невнятное отписали, что якобы свой импорт. Но документов на товар не предоставили.
Обидно это все
За свои деньги покупаешь, везёшь своей машиной на своем топливе людям которые в сложной ситуации, а в стране все есть, и хватило бы с головой. А тут несчастную коробку 5 кг. Дают на месяц.
Короче, бардак. И в одиночку ничего не исправить.
Ну вот нас от силы 20 человек. Ну пытаемся мы из этих организаций выбить еду и химию. Но получаем от ворот поворот. В итоге деньги обычные украинцы скидывают. И такие же украинцы везут.
Обидно это все
Ви в своєму розумі таке писати?
Була в сільпо ось недавно,бачила швепс напіток без нашого маркування було написано власний імпорт,тобто це вони вкрали по вашій логіці?
Тобто газіровка це річ першої необхідності,що її везуть,як гуманітарку і чіпси і т.д.??
Элли Иванова• 31 августа 2022
Госпожа Некрасова присутствовала сегодня на сессии. Ее даже от работы не отстранили. Все отлично у нее, судя по всему.
Ответ дляName-f3b4
’із-за’?
Прийменники – первинні: без, в (у), від, для, по, через, при, про, над, під, до, з, ради; – вторинні: задля, з-під, із-за, , поза, щодо; – утворені від інших частин мови: близько, внаслідок, після, поруч, перед, протягом, під час, з допомогою, у зв´язку, завдяки, незважаючи на тощо.
Ответ дляName-f3b4
Ви в своєму розумі таке писати?
Мы проводили расследование с тушёнкой. Чипсы нас не интересовали.
Сильпо на оф запрос ответил фуфлом.
Ответ дляOlenenka_Ter
Какая подстава. С весны активисты пытались достучаться до властей, чтобы остановили этот беспредел. Я не верю, я знаю от волонтеров, которым доверяю.
Melon-20c3• 31 августа 2022
Какая неожиданность.
А кто у нас курирует гумпомощь?
Члены какой партии зведовали этим в Запорожье?
О чьей коррупции говорила Спартц?
*клятий Порошенко, що ти робиш?! зайкрий рота своїм порохоботам!)
А кто у нас курирует гумпомощь?
О чьей коррупции говорила Спартц?
Ответ дляksena555
’Із-за’немає такого слова в українській мові,хіба що суржик це
Ответ дляОленёнок
Путин урод. Или вы другого мнения? Или если не поддерживаешь Зе, то любишь Пу? ’Железная’ логика
Та просто критикувати владу під час війни це робота на користь ворога якби
Я також не в захваті від нього,але поважаю його,бо ніяких нам тут путінських маріонеток не потрібно і близько або ще чогось пов´язаного із сосією