Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо»!
Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:
- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!
Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!
А тепер знайомтесь із цими виродками:
1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух
2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв (депутатська фракція «Слуга народу»)
3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина
4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова
Дивіться, які вони патріоти у Фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди! 😡
Список злочинців неповний - слідчі дії тривають. Також вивчається ступінь вини та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб торгівельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.
- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!
А тепер знайомтесь із цими виродками:
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Нене) не юлите.
Я прошу ответить про закон об учёте женщин в октябре 21 года. Кто был президентом, фамилия чья под законом?
Ще раз. Як ви не зрозуміли. Нема такого закону. Не-ма-є!
А про військовий облік жінок, нєжданчик, Ющенко підписав, ще в 2010 році. А ваш Свинорил вніс до нього зміни у 18.
Як же я люблю носом тикати порохоботів
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляartushik
Нене) не юлите.
В другому абзаці бачите що написано? Так хто ввів, щоб нарівні з чоловіками були? Хто ж там президентом то у 18 році був?
ёжовые рукавицы• 31 августа 2022
Ответ дляVikyha23
А теперь вопрос
450 депутатов
Куча всяких замов, глав и тд
Некому было проконтролировать? Хотя бы не в таких масштабах ?)
Нас просто за баранов держат и во всем
А народ и помогал крича что критиковать власть сейчас нельзя
В Европе министры во время кризиса от зарплат отказывались в пользу государства, а у нас в войну с людей по полной, ещё и зарплаты повышают
Больно так от несправедливости
450 депутатов
Куча всяких замов, глав и тд
Нас просто за баранов держат и во всем
Больно так от несправедливости
Контролювати ??!!??? Так вони перші ж злодії , той хто при владі .
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Пройшло 10 хв і активність порохоботів і досі нульова. А такі активні були, такі активні тут з трусові випригували, транслюючи дописи з темників
Оксана-004e• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ст 28 вам в поміч)))
А взагалі, цікаво. Вище мене порохоботом назвали))
Но вам мою позицію не зрозуміти. Бо таким як ви життєво необхідно мати того, кому потрібно лизати
Так это вы лижете
Оксана-004e• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мы поняли, что с упоротыми зеботами бесполезно общаться, там все плохо, логика отсутствует и совесть тоже
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляОксана-004e
Саме так, тільки ви в декількох букАвках помилились, замість «Зе» потрібно порохо писати. І ви праві, більш упоротий ніж ви і ваші подружайки немає ніде. Навіть русня відпочиває з обожнюванням хуйла.
Такая печаль от прочтения темы, просто нет слов
Уж такое время тяжелое, казалось бы, время очищения помыслов и взаимоподдержки, а истории одна другой краше (
С такими согражданами и враги не нужны
И заметьте, это не политики где-то наверху часто, это мелкие чиновники, к-рые выходят из обычных людей. Или просто обычные граждане
С такими согражданами и враги не нужны
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляОксана-004e
Так это вы лижете
Як мило. Но ні. Ваше місце хай вам і залишається. Ви вже привикли і наловчились. А мало лі, буде ще сивочолий гніватися і пособія позбавить, залишить вас без куска хліба
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як це без пояснень? Чи то там в вашій методичці Ермак написав. Тоді вимагайте, щоб давали повну інформацію.
47 Дисциплінарного статуту Збройних Сил України «Невиконання (неналежне виконання) службових обов´язків, що призвело до людських жертв чи інших тяжких наслідків або створило загрозу настанню таких наслідків, є підставою для усунення такого військовослужбовця від виконання службових обов´язків»
Я имею ввиду без предварительных объяснений между собой. Это со слов Арестовича. Но никто ж не знает как там на самом деле было.
Элли Иванова• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Моряк ’ ходе ’ , а плаває - лайно
Ці слова вас видали , що нічого ви про моряків не знаєте , начитались на форумі тільки й волаєте ’ нас зрадили ’
А почему вы не отвечаете по теме поста, а только переходите на личности?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мадам, перестаньте судити по собі… не всі, такі як ви мають найбільше досягнення - борщ. Деякі мають освіту і достатньо високі посади з відповідним колом знайомих.
Тому,ще раз, не судіть співрозмовника по собі, виглядаєте досить не розумною)) хоча чому тільки виглядаєте ? 🤣
Удалено администрацией...
Оксана-004e• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
schpulka_317• 31 августа 2022
Ответ дляHelgushk@
Как вам маштабы девочки? Сейчас запад посмотрит на такие дела и фиг что нам отправлять будет.
А они уже притянуты к ответственности? Или все, как обычно бла-бла-бла
, а они дальше работают...
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...
У вас наслідково-причинні зв’язки порушені. Но це не дивно… розумних в порохоботи не беруть
І дякую, Но не переживайте ви так за Нікітку)) 15-й рочок дитинці. Гуляє десь з друзями
Ответ дляlisulya
Непонятно только как они могли через АТБ это продавать. Вот в это не сильно верится. Это же национальная сеть, а не просто себе районный магазинчик
Продавался. Сама видела.
Всю эту шайку-лейку Старух-Куртев и подстилка Некрасова давно нужно под трибунал.
Спасибо моими дорогим землякам запорожцам, активистам что не молчали и подняли эту тему наверх и наконец-то началось хоть что-то делаться правоохранительными органами.
Думаю в других областях так же воруют, но если этих посадят, то другие может испугаются и перестанут воровать
МАМА НИКИТКИ-2• 31 августа 2022
Атланта, я не цікавилась, вашим профілем. Но, як кажуть, досвід не проп’єш))
Рада, що не втратила професійні навички))
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так где-то же была инфа что накрыли ’багатомильйонну ферму порохоботив’.
Усё, нема кому з трусив выпрыгивать теперь)))
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А ви шо? А проголосований проект говорить інше. Прям протилежне.
І цікаво, звідки ви притягнули то фото? З методички?
Ознайомлюйтесь
Не відкривається ваше посилання.
Методичка у відкритому доступі
Верховная Рада Украины на заседании 30 августа проголосовала в первом чтении за проект закона 7669 о внесении изменений в закон Украины «О государственном бюджете Украины на 2022 год» относительно использования средств государственного дорожного фонда.
“Бюджетные изменения, убирающие норму, что деньги дорожного фонда могут идти только на военные нужды и выплату долгов. Короче, открывают возможность снова строить дороги вместо того, чтобы отправить деньги на армию”
Методичка у відкритому доступі
schpulka_317• 31 августа 2022
Ответ дляNinjavan
В Запоріжжі взагалі діч. Коли ввели фільтрацію на в´їзд до окупованих, то навіть волонтерський транспорт мусив стояти по кілька днів. Той, що для евакуації та ввезення гуманітарки (особисто ми ніфіга не мали від Запорізької ОДА, все, що мали - від Одеси та міжнародних).
Ходили чутки, що для того, щоб заїхати, треба заплатити) Ми грошей не мали, тому не перевіряли. Але на той момент це все було схоже на штучну корупційну схему)))
Про Злату та потяги з гумкою говорилт ще у кінці весни) Щось дуже ’вчасно’ все відкрилось. Прям ппц
там за все брали деньги. На оккупированных территориях, в частности в Мелитополе, ничего от Украины не раздавали. Неизвестно, куда оно все девалось. Раздавали гуманитарку от спортсмена (овощи, яйца, крупы: пшеничную, ячменную, иногда молоко). Но это явно не из Украины заезжало.
schpulka_317• 31 августа 2022
Ответ дляsmillla
Честно , от Старуха не ожидала такого. Не хочу верить что он теме. Злата да , там даже по лицу видно
ну, там же кто-то и людей пропускает за деньги военнообязанных на оккупированную территорию. Явно, не сторож Васька.
Ответ дляherba fresca
А когда это писали весной, им рты затыкали-неначаси.
Что воруют гуманитарку.
А где защитники Корбана? В Днепре через него вся гуманитарка проходила. А какую истерику поднял когда все закупки за бюджетные деньги заставили светить через прозорро. Удобная схема. Взять деньги из бюджета, и получить гуманитарку. Без него в Днепре ничего не делалось.
Marinka804• 31 августа 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ознайомлюйтесь
Те що ви присилаєте -це ПРОЕКТ від 20 серпня, який вносився Разумковим, але не допущений був до голосування. Це не проголосований Закон
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як же я люблю носом тикати порохоботів
Конкретно, які зміни було внесено, можна подивитися в кожній редакції закону. Я вже давно помітила, що ви тут навмисне маніпулюєте.
Про військову службу жінок там йдеться від часів незалежної України.
Ось вам той самий закон від 1992 року, від 2004 року - до прикладу, можна відстежити будь-яку стару редакцію, що люди і зроблять, ті, хто не хоче, щоб ними маніпулювали такі як ви.
Далі 2018 рік - які саме зміни внесено при порошенку у 2018 році виділено синім.
Різниця в тому, що до 2021 року перелік жіночих професію затверджувався постановою Кабміну і не змінювався від самого початку.
Згідно змін до профільного закону цей перелік затверджує наказом МО.
І от саме у 2021 році було видано наказ з тим величезним переліком професій, що згодом у 2022 році трохи скоротили.