Helgushk@• 30 августа 2022

Глава Запорожской ова разворовал всю гуманитарку

Отже, стосовно сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які провели детективи НАБУ, можно сказати наступне: посадові особи розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торгівельні мережі «АТБ» і «Сільпо»!
Вони підозрюються у тому, що за ці півроку було розкрадено - увага:

- 22 морські контейнери!!!
- 389 залізничних вагонів!!!
- 220 вантажних автомобілей!!!

Вся ця допомога призначалася для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться - мільйони долларів США!!!

А тепер знайомтесь із цими виродками:

1. Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух https://www.facebook.com/starukholexander

2. Секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв (депутатська фракція «Слуга народу»)

3. Депутат Запорізької обласної ради Віктор Щербина https://www.facebook.com/viktor.sherbina.5

4. Заступниця голови Запорізькій ОВА Злата Некрасова https://www.facebook.com/profile.php?id=1000097636...

Дивіться, які вони патріоти у Фейсбуці - всі з прапорцями... готуйтесь до тюрьми, гниди! 😡

Список злочинців неповний - слідчі дії тривають. Також вивчається ступінь вини та притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб торгівельних мереж, задіяних у схемі розкрадання і продажу гуманітарної допомоги.
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ага , почитайте про військовий облик в Швейцарії !
Там загальний призов до армії лише повнолітніх осіб чоловічої статі. Не жінок! Це одна з небагатьох європейських країн, де взагалі є обов‘язкова військова повинність навіть для чоловіків.
П.С. Та ще й порівняли з Швейцарією. Там такий же рівень корупції, беззаконня, як у нас? А як щодо порівняти умови служби та забезпечення армії, дотримання прав людини загалом?

ksena555• 31 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
’Із-за’немає такого слова в українській мові,хіба що суржик це
перечитайте ще раз приклад прийменників в українській мові...
Ось приклад ще вам уривок вірша з вживанням даного прийменника:

Ой, вийшов місяць із-за хмари
І всю долину освітив.
Як освітив він всю долину,
То знов за хмари заходив....

Чи по Вашому поети неучі і тупі, вживаючи, як Ви висловилися суржик???
P.S. вчіть українську мову)
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляksena555

Ой, вийшов місяць із-за хмари
І всю долину освітив.
Як освітив він всю долину,
То знов за хмари заходив....

P.S. вчіть українську мову)
Ви не там це слово застосували не там,тому і це виглядає як суржик
ksena555• 31 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
жесть, Ви непробивна)))
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Якщо вам подабаєтся істерити ваше право , а моя сусідка не дружина депутата , але перед війною до матері виєхала в ровенську область
ДумайТЕ , з кожної праски волали про війну , починаючи з квітня 2021 року , але ніхто не вірив !
Бо порох назвав ж АТО , а не війна в країні !
Тому 8 років одні скачуть інші плачуть
То почитайте, що написано в статті 106 Конституції. Знати та не попередити яким чином корелює з обов‘язком забезпечити національну безпеку? Чи то людських життів не стосується, а лише економіки?
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляksena555
жесть, Ви непробивна)))
Навчіться писати спершу,щоб вам не робили потім зауваження:)
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Нема в нас тоталітарного устрія то ви про рашу написали , але демократію ми тільки сьогодні будуємо .
Вірьте й допомагайте ЗСУ !
Не ЗСУ, не Генштаб примушує жінок йти до віськоматів, а нардепи та міноборони - органи законодавчої та виконавчої влади.

Оленёнок• 31 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
Та просто критикувати владу під час війни це робота на користь ворога якби
Я також не в захваті від нього,але поважаю його,бо ніяких нам тут путінських маріонеток не потрібно і близько або ще чогось пов´язаного із сосією
Отличное идеология! Этим можно прикрыться и творить, что угодно. Собсвенно, что в Запорожье и делают, причем очень успешно.
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляОленёнок
А ви хочете,щоб когось проросійського замість нашого поставили,так як рашка в лютому і планувала і було б,те саме навіть ще в більших масштабах,ото у вас логіка
ksena555• 31 августа 2022
Name-f3b4, а Вам бажаю вивчити українську мову, зокрема правопис прийменників і не чіплятися до людей)))
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
піпец , а він як ви воювати не вміє , в нього гражданська професія - співати та танцювати !
Гроші вони збирають на ЗСУ !
2 млрд грн доба коштує країні !
То поцікавтесь, скільки перераховують коштів звичайні люди. Ніхто не має права сортувати людей за рівнем доходів та донатів. Тим паче, що це добровільне право, а не обов‘язок.
Allize_di• 31 августа 2022
Ответ дляName-f3b4
А ви вважаєте,що чіпси то гуманітарна допомога насправді?
На чіпсах таких написів не бачила. Але таких табличок багато на макаронних виробах, на продуктах дитячого харчування: кашах, сумішах.
Марія В• 31 августа 2022
Ответ дляAllize_di
Я бачила в атб
Svetrise• 31 августа 2022
вот такое, сотни машин бмв
как думаете кто их заказал и кто купил.. и все ж вот на такие «чесные» деньги.
каких же … терпим.
все они не любят страну и нас людей. никто на нас работать не будет. они все работают на свой бездонный карман.
nana713• 31 августа 2022
Показательный расстрел и только так, - мрази!
nana713• 31 августа 2022
И у всех по цепочке конфискация имущества для хоть какой-то компенсации
Melon-20c3• 31 августа 2022
Пока мы донатим на армию последнее. Зе сдает за 50 тыс евро свою виллу в Италии. Итальянцы в недоумении. А что там наши СМИ? А у нас нет уже СМИ.

Он же передаст эти средства на ЗСУ? да?

*закрой рот порохобот!
Svetrise• 31 августа 2022
Ответ дляMelon-20c3

Он же передаст эти средства на ЗСУ? да?

*закрой рот порохобот!
враги ж те кто это озвучил. и назвал преза его настоящим именем. неначаси ж.
Катя Герман• 31 августа 2022
Ой, очень надеюсь, что мне не придется краснеть за нашего Филатова. Но у нас чуть ли не со второй недели полки ломились в атб с гуманитаркой, совпадение, не думаю...

Melon-20c3• 31 августа 2022
В тви плач по поводу того, что в Италии стало больше антиукраинских настроений. Концерт по сбору средств для нас отменили.
Да, нас таких хитрожопых как наше Зекодло скоро будут гнать не меньше, чем орков.
Какие сборы? власть свою потрусите.
Орали годами о заробатывании на крови во время войны - получили сейчас то, что озвучивали.
Павлик Равлик• 31 августа 2022
Ответ дляksena555

Ой, вийшов місяць із-за хмари
І всю долину освітив.
Як освітив він всю долину,
То знов за хмари заходив....

P.S. вчіть українську мову)
Ви застосували ’із-за’ як ’через’. У даному випадку прийменник виглядає як суржик. У продемонстрованому Вами вірші, ’із-за’ використано аж ніяк не замість ’через’.

Мало хто досконало знає українську мову.
Добре, що потрохи переходимо не неї. У всіх по-різному це виходить. Але ми стараємося ( теж не правильне слово). Поправляти один одного можна, але наїжджати і включати ’училку’ не треба нікому.
ksena555• 31 августа 2022
Ответ дляПавлик Равлик

я першою ніколи нікого ’не повчаю’, а лише обгрунтовую свою відповідь))
’прицепилися’ в даному випадку до мене))
Павлик Равлик• 31 августа 2022
Ответ дляksena555
Дівчата, ви сваритесь через такі дурниці ))) В такій темі це не зовсім доречно.
ksena555• 31 августа 2022
Ответ дляПавлик Равлик
та ні, ми не сваримось)
Takamaka• 31 августа 2022
Еще одна новость.
«Директор департаменту держзакупівель Міноборони Богдан Хмельницький виявився одним із фігурантів справи про розкрадання 580 тисяч доларів коштів міністерства під час закупівлі військової амуніції.»
https://www.google.com.ua/amp/s/www.pravda.com.ua/...
Еленнн• 31 августа 2022
Ответ дляMelon-20c3

Он же передаст эти средства на ЗСУ? да?

*закрой рот порохобот!
причому,саме цікаве,кому здає... (((((((((. -та не може бути!!!!!!
Melon-20c3• 31 августа 2022
Ответ дляTakamaka
Еще одна новость.
Я не успеваю.
Зашквар на зашкваре. Фонтан. Феерия.
Меня тут за сегодня в разных темах и рашисткой и троллякой обзывают за коменты в теме о итальянсокой вилле
Takamaka• 31 августа 2022
Ответ дляMelon-20c3

Он же передаст эти средства на ЗСУ? да?

*закрой рот порохобот!
🤯 откуда информация?
Melon-20c3• 31 августа 2022
Ответ дляЕленнн
Кстати, о том. что рассейцам, это газета оппровергла.
Вроде, паре из Лондона сдает.
интересно другое - пенсы хаты продают, людей со Львова клянут, что дома свои сдают, а Зе сдает свою недвигу. Хотя она у него не единственная. Мог продать как тот дедушка с квартирой и деньги на ЗСУ. Интересно, от аренды хоть чет донатит? или все ленке и папе с мамой
Melon-20c3• 31 августа 2022
Ответ дляTakamaka
🤯 откуда информация?
https://twitter.com/VictoriaJoy_21/status/15649840...
у вас открывается?
я в тви сначала увидела.
но тут на форуме тоже тему уже создали