Байрактара• Изменено 31 августа 2022

Куди і на яку спеціальність будуть вступати ваші дівчата?

Дочка тільки у 8 клас переходить. Поняття не маю і вона теж про те, в яку сторону рухатися. Добре йде англ мова, можливо би ще іншу вчити треба, але ще не визначилася. Математику не любить, але репетитора наймаємо, бо іспити якось треба здавати.Як ви визначалися? Це таке відповідальне рішення. Чи якісь тести пройти? Учора гортала спеціальності на сайті Абітпоіск. Взагалі не знаю. Ще цю математику скрізь запхнули. Як на мене, то іт технологіїї і іноз.мови рулять. Де спробувати доню в іт технологіях? Поки сама не спробує - не зрозуміє. Якісь є пробні уроки у програмуванні?
На сьогодні репетитор по англ.мові і математиці. Математику терпіть не може. Можливо, замість математики другу мову вчити...
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляСегодня я не я
І не кожен програміст заробляє по 4 тисячі євро
Вибір лише між програмістом і репетитором?
Безліч професій перспективних
Чого всі за програмістів чіпляються?

автор Байрактара • 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
В гуглі всі і все дивляться
Ви мене дивуєте…
Це все загальні фрази. В гуглі багато чого є. І повно сміття.
автор Байрактара • 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Безліч професій перспективних
Чого всі за програмістів чіпляються?
Назвіть хоч 5 перспективних професій.
автор Байрактара • 31 августа 2022
Я думаю що с/г дуже підніметься після війни. Хороший агроном чи технолог...
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляБайрактара
Людина має розум, щоб опрацьовувати інформацію і робити висновки
Якщо вам це непосильно, то зверніться до спеціалістів. Вони вас проконсультують за певну плату.
Дама_с_караваем• 31 августа 2022
Ответ дляБайрактара
Правильно думаєте
От власне для того і вчать математику, біологію, хімію і тд
Сегодня я не я• 31 августа 2022
Ответ дляДама_с_караваем
Безліч професій перспективних
Чого всі за програмістів чіпляються?
Бо думають, що програмістам сходу 2 тисячі євро мінімум платять)
К Марія• 01 сентября 2022
Для дітей багато заходів і курсів з програмування, наприклад сьогодні прийшло - для дівчаток 12-16 років https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzQyXNRY...