НашлаПерепискуМужа• 01 сентября 2022
Как вам костюм и топ? Стоит покупать?
Давно смотрю на него , думаю что очень стильно выглядит и осноью можно носить , как вам ?
рукиЖимолости• 01 сентября 2022
Що стильного? Як на останньому фото був з бершки гарно носився, а з ліфоном куди його? Чи зверху холодно чи знизу жарко
Ненавязчивый синтезатор• 01 сентября 2022
класний, та як глянула на тканину ближче, то жах... тим паче, що в кофтині краї без манжету. і тканина та петля сама найдешевша.
воно після прання розтягнецця і буде схоже на тряпку.
Дружная семейка• 01 сентября 2022
Ні, не дуже. Вони промелькалися вже. Але якщо подобається, беріть. Тканина мабуть не кращої якості
Четырёхсторонний скотч• 01 сентября 2022
В таких костюмах каждый третий. Это не стильно, но удобно. Обычный спортивный костюм, не самого лучшего качества.
Kusalochka• 01 сентября 2022
Нет. Это неактуально даже в Украине в войну. 5 лет уже носят. Одно и то же. Дешево и у всех.
ИграйМойГормон• 01 сентября 2022
Топ и штаны смотрятся хорошо, за счёт фигуры. Но верх всё портит. Если дешевенький, то берите. Если дорого, то можно найти эффектней.
я Кукарача• 01 сентября 2022
У доньки є костюм подібний. Але вона молоденька та струнка. Але сказати що той топік функціональний... Ну коли комфортно носити не самі легкі штани і по суті ліфчик?
Чупа-чупс• 01 сентября 2022
Ответ дляМаша хороша
У вас сиси хорошие?
Тут главное, чтобы талия хорошая была