ГейТуда• 01 сентября 2022
Весілля (розпис) подруги, без святкування. Подарунок.
Подруга виходить заміж, але весілля дуже маленьке (для найрідніших). Буде урочиста церемонія в РАЦСі, прийду привітати. Чи потрібно, окрім квітів, ще щось нести?
вареный_look• 01 сентября 2022
Такое приглашение типа будете проходить мимо проходите мимо пс сказали только время и место а не сказали приходите на церемонию в загс я тебя жду пс я бы не пошла
ГейТуда
• 01 сентября 2022
Якщо чесно здивувала реакція багатьох. Ми разом працювали, і залишилися в дружніх відносинах. Часто зустрічаємось на каву чи прогулятися. Жодних образ щодо того, що не запросила в ресторан нема. Не той формат весілля і не той зараз час. Я сама перепитала на днях де буде церемонія і на яку годину.
В мене багато подруг і ми часто так під РАЦС приходили з квітами привітати- випити шампанського, просто раніше здебільшого через декілька днів/тижнів було вінчання і святкування (велике), там вже ми йшли як гості. Але тут зовсім інший формат, тому й виникли сумніви чи потрібно щось окрім квітів.
ГейТуда
• 01 сентября 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Цікаві взаємини з подругою. В мене їх усьго дві, не уявляю наскільки тісне коло для святкування повинне бути, щоб вони до нього не увійшли. Я й кіт мабуть. Для такої ’подруги’ якось і часу жалко, якщо таки підете - квіти.
в мене подруг дуже багато) декілька різних компаній (з різних робіт та етапів життя) всього думаю більше 20 подруг. Це тих з ким зустрічаюсь хоча б декілька раз в рік ( навіть під час війни) і постійно на зв´язку
Сиреневая цапля• 01 сентября 2022
Ответ дляГейТуда
ну и зачем вам наша реакция? если вы и так знаете что будете делать. мы ж не в курсе всех нюансов ваших отношений.
Ресничный червь• 01 сентября 2022
Ответ дляГейТуда
Якщо у Вас дружні відносини, то даруйте подарунок.
P.S В 3л банку солодощів різних накидайте. Та презентуйте зі словами: Щоб Ваше життя було різноманітне та солодке.
Послушная• 01 сентября 2022
Дійсно кому та церемонія треба, якщо поїсти в ресторан не позвали то безкорисна справа порадіти за подругу.
Залежно де будуть жити, я б купила символічно набір стаканів чи рушників.
Кредитная• 01 сентября 2022
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Саме так!