Встидаюся запитать• сегодня в 09:07

Бачили вже, що трапилось?

Угорщина знов заблокувала Україні вступ до ЄС. Петер Мад´яр наголосив, що прискореного вступу України у ЄС не станеться. Відкриття нових кластерів відбудеться першого вересня, але Угорщина наголосила, що і тоді заблокує вступ України до ЄС.

Греція у свою чергу заблокувала 21-й пакет санкцій, який хотіли накласти на РФ.
Файно Замало• 2 часа назад
Ответ дляШумелка Мышь
Мова про державну мову, які ще питання, цей мокшанський виродок не вивчив її, про який розум ми маємо говорити?
Так вы даже на державний не можете на вопросы отвечать 🤣

Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ответ дляФайно Замало
Речь об интеллекте и вы утверждаете, что интеллект можно определить по способности выучить язык. Для него украинский не родной. Поэтому я и спрашиваю - сколько вы языков знаете?
Для нього і Україна не рідна
Файно Замало• 2 часа назад
Ответ дляШумелка Мышь
Для нього і Україна не рідна
Поэтому я у вас и спросила за остальных персон. Но вы молчите ))
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ответ дляФайно Замало
Хм, а где Миндич? Где родился Арахамия, например? ))
Ми говоримо про азірова, не переводьте стрілки
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ответ дляФайно Замало
Вам просто поскандалить, да? 😁
я за справедливість
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ответ дляФайно Замало
Ні, давайте будемо за цю персону, для чого мені астальниє. Це рашистьке чмо все життя топило за рашку, не освоїло мову, розікрало бюджет, а ви про те. що воно було таке розумне, в чому його розум?
неДоПриличий• 2 часа назад
Ответ дляЖена аллигатора
фото
Что по венграм?)
Брюлик в стразах• 2 часа назад
Ответ дляПес Патрон
Какое нафиг ЕС, господи
100%.
З тими відео про бусифікацію по всьому світу - як у північній Кореї.
Про яку Європу мова?
Файно Замало• 2 часа назад
Ответ дляШумелка Мышь
А до этого утверждали, что про державну мову 😂 Так как с остальными представителями власти? Их происхождение вас не смущает? Способы заработка? Гражданство? Узко мыслите

Файно Замало• 2 часа назад
Ответ дляШумелка Мышь
я за справедливість
Ой ли 🤣
Файно Замало• 2 часа назад
Ответ дляШумелка Мышь
Нет, давайте и за остальных. Зачем нам только Азаров? Тем более, что он уже в прошлом. Как вам нынешние представители власти?
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ответ дляФайно Замало
Якось інфа про інших поміняє погляд на інтелект азірова?
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ответ дляФайно Замало
А чого ви так зістрибуєте з цієї гілки розмови, а я хочу за цього вузьчолога поговорити, де він народився, куди воно втікло і за кого зараз рве своє кацапське сра..но, ви так його захищаєте, хочете про інших поговрити, розкажіть про нього хоть щось позитивне, що воно зробило для України корисного?
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ответ дляФайно Замало
Ви тут його так розхвалювали, розумним називали, а тепер не хочете підтвердити його розумовіздібності?
Жена аллигатора• 2 часа назад
Ответ длянеДоПриличий
Что по венграм?)
Один класний є з позивним «Мадяр».
Бджолина королева• 1 час назад
Ответ дляЖена аллигатора
фото
А ще у нас бідна і нікому непотрібна земля, але чомусь століттями всі лізли на нашу землю і продовжують лізти...
Файно Замало• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Ну хорошо, давайте за Азарова. Помимо языка у вас еще какие вопросы? Только фактами пожалуйста.
Файно Замало• 1 час назад
Ответ дляШумелка Мышь
Та даже одно то, что он говорил не лезть а то ЕС, говорит о нем как не о глупом человеке. Но по вашей логике только языки показывают интеллект человека. Вы тоже языков не знаете, вы глупая?
Шумелка Мышь• 58 минут назад
Ответ дляФайно Замало
Звичайно рашист хотів, щоб ми були колонією рашки, для того його і поставили. Інтелект людини видно по його спілкуванню. Ще раз, спеціально для вас: він не знав державної, а не язиков. Так зрозуміло?

Шумелка Мышь• 57 минут назад
Ответ дляФайно Замало
Для вас він розумний, бо хотів зробити з України рашку, ви засліплені цим, бо теж так хотіли і хочете. Так підтримуєте це рашистьке уйо, яке здриснуло на свою батьківщину і тепер прислуговує путіну, але для вас він мега-розум, бо ваше бажання підтримував
Файно Замало• 56 минут назад
Ответ дляШумелка Мышь
Для него это язык, ну чтоб вы окончательно это уяснили )) По поводу интеллекта по общению - тут вы правы, я пообщавшись с вами тоже в этом убедилась 🤣 А вы общались с Азаровым? Когда?
Файно Замало• 55 минут назад
Ответ дляШумелка Мышь
Ой, блин, как тупо и на уровне 5-го класса. Ну хоть бы как-то постарались умную построить… Эх, сильно разочаровали
Шумелка Мышь• 53 минуты назад
Ответ дляФайно Замало
Ой, сорі, я забіла, у вас же азіров кумір, уравєнь 5звєздначній
Шумелка Мышь• 52 минуты назад
Ответ дляФайно Замало
Для вузькочолих все, що не рашистьке - вже за межами досяжності
Шумелка Мышь• 49 минут назад
Ответ дляФайно Замало
Ваше вузькочоле з 84 року жило в Україні і не освоїло, про який інтелект мова?
Файно Замало• 48 минут назад
Ответ дляШумелка Мышь
Ой, не старайтесь. Вы так упали. Я сразу думала, что вы просто глупая, но все намного хуже. Вы мне больше неинтересны. Свободна, гуляйте.
АяВсёЗнаю• 44 минуты назад
Матрехи дешёвые рублёвые обосрались как обычно.

Евросоюз согласовал 21-й пакет санкций против России.
Фоточки нема• 28 минут назад
спасибо, Венгрия. нафиг не всрался тот ЕС