Инста_Богиня• 02 сентября 2022

Ви знаєте, як заробляють на валютних переказах?

Якось там переводять з карти на карту в гривнях , потім в валюті на іншу карту , а далі що і як , хто в курсі?
Губки-уточкой• 02 сентября 2022
Если у вас нет карты в вайсето уже никак. С 12 августа лавку прикрыли

автор Инста_Богиня • 02 сентября 2022
25 .08 моя сестра якось це робила... Але я не питаю в неї , бо ми так не спілкуємося
Губки-уточкой• 02 сентября 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Бо вона зареєструвалася ще до 12.08
Губки-уточкой• 02 сентября 2022
Ответ дляИнста_Богиня
Я теж на цьому заробляю. Чоловік навчив. Іноді і до 30 т грн на добу. Іноді і до 500 грн на добу. Але загалом мене влаштовує.
Марта-f8fb• 02 сентября 2022
Ответ дляГубки-уточкой
Здравствуйте! Можете кратко в словах описать процесс
Губки-уточкой• 02 сентября 2022
Ответ дляМарта-f8fb
Кратко не получится. Там лекція
Марта-f8fb• 02 сентября 2022
хоть наводку дайте, очень ищу работу. Знаю кухню обменнок поверхностно, ранее пользовалась ими часто

автор Инста_Богиня • 02 сентября 2022
Ответ дляМарта-f8fb
Я хотіла , щоб написали в двох словах що це ) але ясно одне ,що це цінна інформація, ніхто просто так нею не поділиться
Железная тетя• 02 сентября 2022
Когда все началось, весь вуйколенд ломанулся ЕС, там в банкоматах обналичивали грину в евро по курсу нбу, далее ехали обратно и задавали в обменниках, с 10к профит был 40-60к грн.
Железная тетя• 02 сентября 2022
Тобишь на разцице курса за месяц можно было заработать 1.2-1.8млн. грн.
автор Инста_Богиня • 02 сентября 2022
Ответ дляЖелезная тетя
То про це я в курсі) мої родичі так ганяли, як на заробітки в Польщу.
А це з валютними переказами щось цікаве ) коли чогось не розумію , хочеться хоча б поверхнево мати поняття) а то в декреті відстаю від нових тенденцій ))) все одно таким займатися не буду