Сегодня на диете• 04 сентября 2022
Хто знається у снах?
Мені сни сняться раз на 2-3 роки. Останнього разу, коли снився сон , що у мене в руках мої зуби - помер батько через 3 тижні (це було 2 роки тому). А вчора мені приснилось, що я стою на вулиці ввечері у місті, з дітьми і з усіх сторін на нас йде чорний дим ніби як під тиском із якихось труб. - я схватила дітей і почала шукати сховище, знайшла - там багато людей, світло і я бачу як з мене починає випадати волосся, обсипаються вії, і дуже чітко пам‘ятаю, як торкаюсь своїх рук і відчуваю, що з них також скочується волосся - воно скрізь. Таке дивне відчуття було і дуже реальне і яскраве. Я почала оглядати дітей, але з ними все добре, питалась у інших людей у цьому сховищі - в них також все добре. Думала, що то тільки я потрапила так під той дім, бо не встигла сховатись і не чула сирени…
Мишка-шалунишка• 04 сентября 2022
Крушение планов, опасность в дороге, и скорей всего ваши планы на дорогу не сбудутся
Вэнди Стар• 04 сентября 2022
хлопоты и перекрытие дорог, задуманное не свершится. Вам нужно устаканить свой внутренний фон, обрести основу и уверенность.
Блондинка в Шоколаде• 04 сентября 2022
У Вас со здоровьем все ОК? Ощущение, что Подсознание даёт подсказку по здоровью.