Трусиковед• 04 сентября 2022

Чому всі так засуджують простих дівчат, які прагнуть жити забезпечено?

Просто поговорити. Чому в нашому суспільстві в основному засуджують дівчат, які шукають саме забезпечених чоловіків і хочуть жити багато? Розкажу свою історію. Я родом із села. В 18 років приіхала в Київ на роботу. Навчалася заочно в іншому місті. В школі була відмінницею і хорошою дівчиною та і по життю завжди така. Але ще з юності хотіла бути забезпеченою. Тому на простих хлопців, які не вміють заробляти ніколи не звертала уваги. Зустрічалася-розходилася, довго була сама. Але заміж не спішила за будь-кого. Вийшла заміж в 27 років. За хлопця однолітка, але дуже розумного і який дуже добре заробляв. На той час я була простою офіціанткою, здавалось би про що я мрію, я недостойна чогось кращого, треба бути з рівнею собі, зняти корону. Але мене полюбили і простою офіціанткою. До речі я його любила теж. І моє життя змінилося. Квартира в центрі, хороша машина, дорогі подорожі по світу, хороші заклади, одяг і взагалі інший рівень життя. Ми розлучилися, але то вже інша історія. І зараз я забезпечена жінка з квартирою, машиною, хорошою зарплатою. Я і залишилася людяною такою ж як і була. Ні на кого не дивлюсь зверхньо, поважаю всіх людей і будь-яку роботу. І мене завжди дивує, чому так засуджують молодих дівчат, які прагнуть хорошого життя. Навіть якщо вони і вибирають бути ескортницями, шукають спонсорів. Це ж їхнє діло, вони ж не крадуть, не роблять нікого погано. Чому таких дівчат в більшості зневажають і засуджують. І дуже часто говорять щоб зняли корону. Хто зміг піднятися сам, без допомоги чоловіків, ними взагалі захоплююся. Але ж способи є різні, якщо чогось хочеш. Чому одних поважають, а інших зневажають?
ФрекенБок• 04 сентября 2022
Потому что это хитрожопость и жизнь за чужой счёт. Не то, чтобы осуждаю, просто уважать таких женщин не за что. Я из обычной семьи, никогда никто не баловал меня и с неба ничего не падало. Первые работы начала пробовать с 15-ти лет (промоутер, потом салону красоты помогала с рекламой и сайтом). Потом в общепите работала с 17-ти. Поступила в университет на стационар на бюджет, в 19 уже пошла работать по специальности. Пока все одногруппники наслаждались студенчеством, я впахивала на рабских условиях. Карьера пошла быстро вверх, меня ценили за мой ум и способность быстро обучаться, университет заканчивала уже с зарплатой 1200$. В 22 купила сама себе машину, сейчас зарабатываю больше 150 тысяч. И я знаю, что это у меня никто не отнимет, что мой опыт и мозги меня прокормят. И жить нормально могу за свой счёт, не ожидая подачек и принцев на белом коне. И все люди в моем окружении такие же, со здоровым стремлением жить хорошо.

Kusalochka• 04 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
По спеціальності я бухгалтер. Так маю своє діло. Зірок з неба не хватаю, але досить непогано заробляю.
Ну а сейчас уже бедного хотите? Признавайтесь! А то акцент в теме на молодости
размахер• 04 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Сантехники хорошо зарабатывают, вот не надо!

Намного больше, чем подавляющее количество белых воротничков.

А толкового сантехника найти ваще успех!
+50 до НГ в сезон.
Платье Длинное бальное• 04 сентября 2022
Ответ дляЛяля Убийвовк
Чого вам не спало на думку , що до 27 років можно було б і самій заробляти?
Плюсую, з 22 по 27 пахала як вол. Зараз в 34 з достатком все ок, чоловіка не шукаю)
старик Мендельсон• 04 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
Так вона ж не за ваш рахунок намагається жити, яке маєте право засуджувати її ви. Це вже діло того за чий рахунок вона хоче жити.
Поміняймо ролі: до вашого сина, брата, батька причепилась отака офіціянтка, в очах якої лише нулі від купюр. Ви її полюбите як рідну дочку?
автор Трусиковед • 04 сентября 2022
Ответ дляКотя_люлю
А чого дівчина відмінниця з вищою освітою у 27 працювала офіціанткою?
За 10 років можна було мати нормальну роботу і кар´єру зробити.
Тому що характер у мене був не пробивний і багато страхів чомусь було. Але життя хотілося кращого, не дивлячись ким я була. Здавалося б нелогічно. Але я вперто знала, що на менше не погоджусь. В моєму випадку мені потрібна була допомога чоловіка, такий собі старт з чиєїсь подачі.
Коробка с карандашандрами• 04 сентября 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так это жабы, которые не могут соблазнить даже ЖЕКовского сантехника
Правда
ToriN-iKA• 04 сентября 2022
Головне щоб не лізли за тим достатком в сім´ї.
Агресія в основному на безпринципних, без жіночої солідарності, або жінка і сама так хочуе, а не може, от і злиться на таких)
автор Трусиковед • 04 сентября 2022
Ответ дляМояХатаЗкраю
еее... а де ви бачили моє засудження?
Я абстрактно. Чому засуджують саме ті, на чиї гроші взагалі не зазіхаються.

размахер• 04 сентября 2022
Ответ длястарик Мендельсон
Зная, что она еще сделает всё, чтобы оставить после развода квартиру, машину и бабки на путешествия
автор Трусиковед • 04 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Не такая вы простая, если при разводе остались с квартирой, машиной и баблом.
Я розумна насправді і психологічно підкована добре. Друга справа, що без чоловічою допомоги не здатна була сама себе підняти.
Доль Чекомбана• 04 сентября 2022
Я теж цього не розумію. Що поганого в бажанні жити забезпечено і мати хорошу матеріальну базу для майбутніх дітей?
Я також з бідної сім´ї але завжди мріяла жити у достатку. Хочу вийти заміж за толкового чоловіка, який буде добре заробляти. Сама теж шукаю способи як більше заробити, постійно вчуся чомусь новому.
Мене теж бісить коли засуджують дівчат/жінок які хочуть забезпеченого хлопця/чоловіка.
МояХатаЗкраю• 04 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
не знаю. мені пофиг, але це логічно.
я виросла в 90ті, коли знайти спонсора - був єдиний шанс для дівчини жити у достатку (ну може це утріровано, але близько). але зараз мене дивують дівчата, котрі шукають спонсора. я їх точно не засуджую, я думаю, що це така собі школа життя.
Леннон_Жив!• 04 сентября 2022
Ответ дляФрекенБок
Это у Вас никто не отнимет. НО ’никогда никто не баловал меня и с неба ничего не падало’ - этого тоже никто не вернет. Вы просто женщина псих травма, женщина обидка на весь мир. А кого-то любят и балуют просто так. И уважают. А ваше уважение кому нужно?)))
автор Трусиковед • 04 сентября 2022
Ответ дляKusalochka
Ні звичайно. Як і раніше дивлюсь тільки на забезпечених. Але зараз і я в іншому статусі. Тому з цим набагато легше.
размахер• 04 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
Розумна і пстхологічно підкована, не будет работать официанткой.
автор Трусиковед • 04 сентября 2022
Ответ длястарик Мендельсон
Звичайно, якщо вона його буде любити і цінувати, просто хоче жити добре. Я нікого ніколи не використовувала. Мені завжди потрібно 2 в 1, щоб був і достаток і взаємні почуття.
автор Трусиковед • 04 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Мати знання і вміти ними користуватися. Інколи це різні речі, на жаль( зараз я позбулася страхів і невпевненості і звичайно від офіціантки давно відійшла.
lybov83• 04 сентября 2022
Ответ дляKusalochka
Кто осуждает? Хотела бы я посмотреть на женщину, которая мечтает выйти замуж за бедного так что хотеть обеспеченного - это нормально и абсолютно банально. Другой вопрос, что на всех обеспеченных не хватает.
Ой да сейчас и мальчики не отстают. История знакомой. Познакомилась на сз с парнем. Рванула к нему в город. Он ее привел в ресторан. Посидели, говорит, так душевно. Время к расчету, он сидит глазками хлопает. Она оплатила счет. Потом пошли прогуляться. Она к нему и так и эдак. И тут он ей выдает: ’ Я думал ты богатая, а ты ко мне на всратом хюндае приехала. Ничего у нас не получится.’

Пишущаяся• 04 сентября 2022
Точно не засуджую! І ба більше, був би в мене такий шанс, я б ним скористалась але нажаль такого не було і не буде)
Що поганого що тобі залицяльник машину купить? Квартиру? Шубу? Бо сама не заробила? І що далі?
Украиночка• 04 сентября 2022
Когда я выходила замуж, у мужа была зп всего 1000 долларов, но мы выросли вместе. И прекрасно живём. Развиваться продолжаем оба. Я люблю мужа не за деньги. Деньги я и сама хорошие зарабатываю
_MadonnA_• 04 сентября 2022
Все хотят с баблом и умных и красивых мужчин . Только многих женщин в принципе даже никто и просто трахать не хочет , не то чтобы ещё обеспечили и замуж забрали , вот эти как раз и возмущаются ) а их много - проц 80 ))))
старик Мендельсон• 04 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
А нащо забезпеченому бідна? Чи він на підстві статі не має права хотіти багату дружину? Якщо вже ви виводите таке правило - то працювати воно має в обидві сторони...
То чому ви не хочете бідного офіціанта зараз? Маєте хотіти і забезпечити - бо він розумний і психологічно підкований!
автор Трусиковед • 04 сентября 2022
Ответ длястарик Мендельсон
Так ніхто ж нікого не силує. Але якщо хлопець полюбив бідну і вона його теж, хоч і крім любові нічого не має. За що її постороннім засуджувати? Судити її чи не судити має право тільки той хлопець, який вирішив поділитися з нею своїм достатком.
БЦАшка• 04 сентября 2022
Ответ дляВэнди Стар
чет смещно.. ’забезпечених жінок’ такие глупые мысли не посещают
Вот да. Обеспеченные женщины в таком стиле не пишут. Да и вообще об этом не пигут. Тут явно девица из села строчит. И к тому же, если училась, приехала в Киев за хорошей жизнью и тут - официантка в 27 лет. Нонсенс. Кароч, очередные фантазии понаехавших
старик Мендельсон• 04 сентября 2022
Ответ дляТрусиковед
Бо сама постановка питання передбачає, що ви хотіли не саме цю людину, а просто грошей.
Вам було байдуже буде це Василь, Петро чи Семен - головне присмоктатись до чужих фінансових досягнень.
І навпаки: якби ваш чоловік був бідним, - ніякі людські риси не змусили б вас вийти за нього.
Цветок Мира• 04 сентября 2022
потому что они дармоедки...и любят садится кому то на шею...при этом сами ничего не сделав...любители халявы...таких всегда и везде осуждают...пусть идут работать и обеспечивают себя хорошо)
автор Трусиковед • 04 сентября 2022
Ответ дляЦветок Мира
Так от саме і цікаве, що засуджують їх ті, на чиї шиї вони якраз і не сідають. А от ті на чиїх шиях вони сидять, зовсім і не проти цього. В чому ж тут логіка?))
ФрекенБок• 04 сентября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я совершенно ни на кого не обижаюсь, вы конечно под анонимом хорошо диагнозы ставите))
7_кг_рыбы• 04 сентября 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
Есть у меня приятель ,как раз сантехник. Попросил он меня составить ему компанию по работе. Так вот этот умелец за 6 часов поменял три стояка на сумму чистыми 300 баксов.
Это чтобы вы понимали какой нужен навык соблазнения. Он за два часа на проститутку модельной внешности заработает не напрягаясь.